caucico
03.09.08,07:22
Ahojte poraďáci,
potrebujem 1 informáciu. Na zápočtovom liste od zamestnávateľa má byť vyplnené koľko sa zamestnancovi započítalo rokov a dní ku dňu skončenia prac.pomeru. Tento údaj je od posledného zamestnávateľa.
A moja otázka znie, či na zápočtovom liste má byť niekde uvedený súčet všetkých rokov od všetkých zamestnávateľov, alebo keď robím zápočtový list,tak urobim roky len z našej firmy?
Ďakujem za pomoc
Zoltán Kovács
03.09.08,05:31
Ahojte poraďáci,
potrebujem 1 informáciu. Na zápočtovom liste od zamestnávateľa má byť vyplnené koľko sa zamestnancovi započítalo rokov a dní ku dňu skončenia prac.pomeru. Tento údaj je od posledného zamestnávateľa.
A moja otázka znie, či na zápočtovom liste má byť niekde uvedený súčet všetkých rokov od všetkých zamestnávateľov, alebo keď robím zápočtový list,tak urobim roky len z našej firmy?
Ďakujem za pomoc

AK máš všetky predchádzajúce roky od zamestnanca vydokladované, tak môžeš to zrátať všetko do kopy. Ale v dnešnej dobe sa v záp.liste väčšinou sa uvádza iba doba zamestnania v konkrétnej firme, nakoľko zamestnanci vo väčšine nemajú vykryté všetky svoje roky práce.
abel
03.09.08,05:38
caucico
03.09.08,06:14
ďakujem krásne, fakt ste mi pomohli. Ďakujem.