willma
04.09.08,12:48
nedá mi nepripojiť nasledovné :) a samozrejme sa tu bude dať vykecať o radostiach a starostiach našich veľkých-malých školákov
HankaH
04.09.08,10:56
Prajem čerstvej školáčke veľa chuti do učenia a tú najlepšiu pani učiteľku... a rodičom pevné nervy;).
Nika
04.09.08,11:30
Aj my máme doma prváčku - vnučku. Hneď na druhý deň si našla 2 kamarátky - piatačky. Nooo, dobre začína .....;)
Anja111
04.09.08,11:42
Tiež máme vnučku - prváčku. Deň pred začiatkom školského roka zahlásila, že ona nejde do školy, lebo si nemá čo obliecť a ani obuť... Teraz je už spokojná a zatiaľ sa jej v škole páči...
willma
04.09.08,12:48
Aj my máme doma prváčku - vnučku. Hneď na druhý deň si našla 2 kamarátky - piatačky. Nooo, dobre začína .....;) a to buď rada že nie piatakov:D, moja mladá sa len s takými kamaráti
Dav
04.09.08,12:54
a to buď rada že nie piatakov:D, moja mladá sa len s takými kamaráti
Jedna prváčka si vyhliadla piataka, prešlo pár rokov, znovu sa stretli,a chodia spolu už 2 rok:D:D:D. Ten vtedajší piatačik je môj syn.
willma
04.09.08,16:56
Jedna prváčka si vyhliadla piataka, prešlo pár rokov, znovu sa stretli,a chodia spolu už 2 rok:D:D:D. Ten vtedajší piatačik je môj syn. panebože, čo ma čakáááááá :D:D:D
Melnick
04.09.08,17:21
Tiež máme vnučku - prváčku. Deň pred začiatkom školského roka zahlásila, že ona nejde do školy, lebo si nemá čo obliecť a ani obuť... Teraz je už spokojná a zatiaľ sa jej v škole páči...
No Anja,čo sa čuduješ malej dáme,:eek: ako keby si sa s niečim podobným nestretávala denne. :D:D:D Alebo podobný problém ako máTvoja vnučka , mám iba ja, keď stojím smutná pred skriňou ??????:---:):D
Ibaka
04.09.08,18:18
No veľmi Vám závidím, moje deti už dávno nie sú školáci, už na seba zarábajú ale ešte dnes si presne pamätám , ako začali písať do zošita doma prvé písmenko, ako sme nad nimi sedeli, učili sa spolu. Alebo keď prišli za mnou aby som ich vyskúšal čo sa naučili - najskôr som sa to musel naučiť ja. No najmä pri angličtine, keď som ich skúšal slovíčka, zároveň som sa ich aj učil sám. Dnes keď sa im prihovorím anglicky, ihneď ma opravujú že to nehovorím dobre :mad: . To sú chvíle na ktoré si o 20-30 rokov radi spomeniete. Už iba čakám kedy budú vnúčence a zopakujem si to.
jozka56
04.09.08,21:44
panebože, čo ma čakáááááá :D:D:D
Hocičo Ťa čaká, ale ešte sa nestresuj. J:---:D:D:D:D
jozka56
04.09.08,21:56
No hádžem tu:D:D:D, ale vnučenka nastúpila do 8-ročného gymka,neviem , či nebude aj :mee:. j:---:D:confused::rolleyes::cool::o:D:---:
willma
05.09.08,05:00
tak a u nás sú už prvé slniečka jedno za básničku, jedno za vymaľovaný obrázok a dve v zošite za slimáčikov, mladá bola hrdá a ja som si v duchu povevdala, že pani učiteľka ide na deti cez pochvaly a to je dobrá motivácia pre deťúrence.
slecna
05.09.08,05:09
ach jaj hned by som sa vymenila