Ginna
04.09.08,15:17
Zdravim vsetkych,

mate niekto skusenosti so zakupenim tovaru- kozmetiky priamo na Ebay, ak ano, ako to cele prebieha?

Co sa tyka predaja kozmetiky dufam, ze tam ponukaju aj originalne balenia vyrobkov - este nepouzite.?

1: Potrebovala by som vediet cely postup od zaregistrovania sa az po objednanie a platbu, ci je mozne platit len kreditnou kartou alebo aj napr. prevodom z uctu, myslim ze je tam aj moznost platby cez paypal- ale takisto nemam sajnu o co ide a ako to funguje.

2: Viem, ze pri jednotlivych predajcoch su uvedene aj ratingy... aky je najvyssi a zaroven najnizsi Rating, stretol sa uz niekto z Vas aj s neserioznym predajcom-tovar zaplateny ale nedodany, a ako sa da takyto neseriozny predajca rozpoznat?

3: Posledna otazka viem ze sa jedna o predaj tovaru na sposob aukcie ale ako sa zjednava zial taktiez nemam zdani.

za akukolvek informaciu Vam budem velmi vdacna.

P.S.nemusi sa to tykat priamo len nakupovania kozmetiky, stacilo by mi vediet aj celkovy, vseobecny postup zjednavania ,nakupu, platby a dodania tovaru, chcela by som objednavat na rakuskej Ebaystranke.
BXLmiami
08.09.08,08:45
Postup nakupovania neviem,nechávam to na mojich deťoch.Dúfam ale,že vieš,že takúto kozmetiku môžeš použiť len na súkromné učely,nie na další predaj,alebo do salonu.
claudette
16.09.08,14:38
Postup nakupovania neviem,nechávam to na mojich deťoch.Dúfam ale,že vieš,že takúto kozmetiku môžeš použiť len na súkromné učely,nie na další predaj,alebo do salonu.

Ahojky, zaujimalo by ma, preco nemozes takuto kozmetiku predavat dalej. Viem, je to asi logicke, ale ci to aj zakazuje nejaky konkretny predpis.

Dakujem za odpoved ;-)
BXLmiami
19.09.08,12:47
Hygiena.V salone môžeš používať len prípravky kúpené na našom trhu a predávať len prípravky,ktoré prejdu cez naše skúšobne a schválenia.Hygienici to statočne kontrolujú.