dadkapo
05.09.08,07:01
Dobré ránko chcela by som sa opýtať či má niekto z vás unicredit bank??? Pretože ja sa už pár dní nemôžem dostať do internet bankingu keďže ho majú vynovený. Tak som chcela vedieť či má niekto podobný problém alebo či to niekomu ide bez problémov. Ďakujem
slecna
05.09.08,05:11
skus tam zavolat.
Mozno pri tej obnove je zle iba nejake nastavenie
Gabi03
05.09.08,05:13
Mne to ide bez problémov.
Po normálnom prihlásení by ti mal ukázať nové ID, na spodku strany niečo ako "pokračovať ďalej", tam zadáš nové ID a heslo a mala by si sa dostať už do ponuky.
dadkapo
05.09.08,05:45
No ja zadám ID tak heslo a načítava načítava a nenačíta a vypíše mi že stránka sa nedá zobraziť. Volala som už na bezplatnú infolinku tí ma obrátili na technickú podporu a tak mi povedali že mám vymazať cookies a pôjde to no neide to. Keby to bol môj účet tak mi to je jedno ale je to firemný a treba poplatiť faktúry. V kuse im tam vyvolávam a nič mi múdre neporadia. A Gabi03 aký máš prehliadač?! Už som rozmýšľala či není chyba v tom ale asi nie lebo som to už skúsila cez firefox, explorer aj operu
Gabi03
05.09.08,05:47
No ja zadám ID tak heslo a načítava načítava a nenačíta a vypíše mi že stránka sa nedá zobraziť. Volala som už na bezplatnú infolinku tí ma obrátili na technickú podporu a tak mi povedali že mám vymazať cookies a pôjde to no neide to. Keby to bol môj účet tak mi to je jedno ale je to firemný a treba poplatiť faktúry. V kuse im tam vyvolávam a nič mi múdre neporadia. A Gabi03 aký máš prehliadač?! Už som rozmýšľala či není chyba v tom ale asi nie lebo som to už skúsila cez firefox, explorer aj operu

explorer
Braňo
05.09.08,06:11
Tieto problémy sa vyskytujú pri novej Mozille, treba použiť explorer, safari, operu alebo maxthon.
janaGT
04.12.09,07:24
ahojte, chcem sa spýtať, dá sa cez IB nastaviť inkaso - slovnaft si sám strháva peniažky z nášho účtu za PHM.
samod
07.12.09,20:17
Ja si myslím, že chyba bude asi na strane banky, pretože ja mám slovenskú sporiteľňu a tam to tiež občas hapruje i keď sa vyhovárajú na to, že vina je strane užívateľa