gigi35
05.09.08,09:41
Ahojte všetci. Pozerám si rozumy na tejto stránke a úprimne závidím šikulkám čo vedia poradiť. Zakladáme firmu a ja budem robiť s počítačom čo som to nikdy nerobila sklad-predajňa. Bojím sa ako sa len najviac dá už som ani v noci nespala a čo bude ešte do októbra. Vyberám si nejaký jednoduchý program. Všetkým začiatočníkom držím palce. Ahojte.
hanelie
05.09.08,08:04
nestresuj sa, ale uč - stiahni si demo verzie / zadarmo / a trenuj - muchy vychytáš časom a skúsenosťami:)
josiph68
06.09.08,05:18
PíšEš,žE ZAKLADáTE FIRMU,tak prečo stres?keď som ja začínal,tak to bola radosť a elán.každý raz začína a aj učený sa učia .je to nové,tak si sama neber radosť z nového.držím palce.CELý žIVOT SA UčíME.ver si!
amazoncanka
08.09.08,04:50
Ahoj. Drím palce v podnikaní. A ak si nebudeš vedieť rady, tak si dovolím povedať Ti, že si na najlepšej stránke, lebo tu je veľmi veľa dobrých a ochotných ľudí, ktorí Ti určite poradia. Držím palce a nestresuj sa. ;)
elpka
18.09.08,07:20
Ahoj, zbytočne sa dopredu nestresuj, ten ozajstný stres ešte len príde. Ja som začala podnikať pred 6 rokmi a to v technickom smere a čisto mužskej sfére, aj keď presviedčať mužské pokolenie, že aj žena sa môže ich práci rozumieť bolo dosť obtiažne, ale zvládla som to a ty píšeš, že ideme podnikať takže nejdeš do toho sama, tak to bude v pohode. Držím palce