dushan
05.09.08,09:51
Dobry den,
Som majitel novovzniknutej jednoosobovej s.r.o. a registraciu na DU mi vybavuje Zivn. urad. Zaujima ma, ci mozem nakupovat material, tovar a majetok pre tuto s.r.o. aj bez DIC. Napriklad, kupim nabytok do predajne a predajca vystavi fakturu na s.r.o., ale neuvedie na nej DIC... Alebo. dam zaviest internet do predajne ale na zmluve s operatorom nebude DIC... Je to OK???
Dakujem
Dushan
Lienkovo
05.09.08,07:55
Tak to by ma tiez zaujimalo, lebo vsade kde chcem nieco kupit ako velkoobchod, chcu hned ICO a DIC, na niektorych fa a dokladoch mi DIC chyba, lebo este nebolo pridelene. Dufam, ze s tym, ze nakupujem pred zacatim cinnosti nebude problem.
liba2
05.09.08,08:12
Dobry den,
Som majitel novovzniknutej jednoosobovej s.r.o. a registraciu na DU mi vybavuje Zivn. urad. Zaujima ma, ci mozem nakupovat material, tovar a majetok pre tuto s.r.o. aj bez DIC. Napriklad, kupim nabytok do predajne a predajca vystavi fakturu na s.r.o., ale neuvedie na nej DIC... Alebo. dam zaviest internet do predajne ale na zmluve s operatorom nebude DIC... Je to OK???
Dakujem
DushanPoštovú obálku, ktorou ti bolo doručené DIČ, si odlož do dokumentov; ňou môžeš neskôr preukázať, prečo na spomínaných dokladoch nie je DIČ uvedené.