Luna
03.05.05,09:24
Pustila som sa do robenia knihy jázd od r.2003.Je to hrôza! Poradťe mi ako si ju mám zjednodušiť, je to taká otrasná robota.Keby majiteľ s.r.o nebol môj manžel ,ktorý okrem iného robí 1 knihu jázd na auto ktoré on sám používa tak by som sa nato vykašlala.Vo firme sú ďalšie 3-4 autá a na tie nie sú urobené knihy jazd. Majiteli na to kašlú. Poradťe nejaký zlepšovák.
Zita5
03.05.05,07:32
Hľadaj v porade Manual sem prilepil niekde dáke uľahčenie práce čo sa týka knihy jázd , veľmi si ti ľudkovia chválili . Ak to nájdem ja tak napíšem .
Luna
03.05.05,08:22
Zitka ja to mám,lenže ja potrebujem robiť aj kam chodili,kto jazdil na tom ktorom aute.Majitelia sú traja autá 3-4,oni si ich striedajú chodia kade tade a ja som zúfala.
Zita5
03.05.05,08:37
No to Ti verím , je to hrôza , ale já by si najskôr vypísala podľa zaúčtovania nákupu PHM dátum z peňažného denníka, resp.pokladne , že kedy tankovali podľa jednotlivých áut . / Já mám tri autá a na každý paragón od tankovania píšem číslo auta/ Choď podľa dátumov tankovania a jazdy bohužial budeš musieť vymýšľať alebo využiješ aj to , ak aspoň niečo mali zapísané . Treba si popozerať aj doklady , že aby si na niečo dôležité nezabudla , čo by sa Ti mohlo križovať s určitými zmluvami , nákupmi atď . Je to hrozná práca , ale neviem Ti poraďiť ako by si si to uľahčila . Já to robievam tak ako som Ti napísala . Ešte Ti pripomínam , ak účtuješ poplatky za parkovanie ... neprehliadni ich ... . Já takéto poplatky vyhadzujem , nekomplikujem si život .
Luna
03.05.05,08:49
Mám fajn program,idem podľa nakúpených phm ,kde kedy nakupovali o koľkej a tak sa to snažím pasovať ale je to hnusná robota,radšej budem účtovať 4 fimy ako toto robiť.Program je fajn,(stále mi vyhadzuje ,že mám veľa paliva v nádrži) mňa len štve že neviem kde majitelia chodili koľko asi km nabehali po meste atď. Ja o tom nemám ani potuchy.Chcela som vedieť ako KJ robia iný účtovníci. Aké majú zlepšováky.
RenataK
03.05.05,09:40
Prikladám Ti túto tabuľku, síce neviem kde je na porade, ale mám ju stiahnutú, tak ti ju prikladám. Veľa trpezlivosti prajem, ja som KJ robila za 1 rok na jedno auto a bola to hrôza.
RenataK
03.05.05,09:42
Možno ak si zadáš hľadanie podľa názvu tej tabuľky, tak ti nájde príspevok, kde je popísané ako ju používať.
Luna
03.05.05,09:47
Tabuľku mám aj manuál k tomu ,tabuľka je super ale?????????.Asi som sa potrebovala posťažovať,ináč by som tých chlapov trochu priklepla tlčikom na mäso. Ďakujem za pomoc asi iné riešenie nie je len to pekne krásne nahodiť do PC.Idem si kúpiť čokoládu na ukľudnenie.
lenkak
03.05.05,10:03
Potom prosím Ťa pošli aj mne jednu tabličku čokoládky, takej na ukľudnenie.
(Aj MRP má knihu jázd).
Luna
03.05.05,10:07
Viem,že má aj MRP knihu jázd,ale bez mapy. Ty ju používaš? Pred 3 rokmi som začala v nej robiť,ale sa mi nepáčila.
Ja čokoládu nemám rada,ale potrebujem byť kľudná a vraj to pomáha.
lenkak
03.05.05,10:08
Aj ja som to počula, že ukludňuje, ale ja si aj rada pomaškrtím.
Mapy sú na Internete.
Luna
03.05.05,10:25
Ja nemám rada sladké-príkre maškrty.Kde na nete sú mapy?
lenkak
03.05.05,10:37