Beska
06.09.08,13:59
čo hovoríte na nový prehliadač od Google? má význam si ho stiahnuť?:):)
Fero11
06.09.08,12:30
del
Jurho
06.09.08,13:40
neviem.....ja tiež nad tým rozmýšľam, no čo som čítal, na SME.sk, tak tam čosi pisali o obľúbených položkách..........
sa mi to nezdalo......
kto to už má - napíšte pls. vlastné porovnanie s IE, či FF....
VDAKA!

http://pocitace.sme.sk/c/4059814/google-chrome-aky-v-skutocnosti-je.html

http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=4061456

http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=4057478
tayuska
09.09.08,12:02
ja som neodolala a stiahla som si tu beta verziu, ma vzhladom oproti inym uplny jednoduchy dizajn, vyhodou je rychle vyhladavanie a ako zadavate vyraz do listy, tak sa vam zobrazuju vsetky moznosti zadaneho nazvu, na hlavnej stranke sa automaticky zobrazuju najnavstevovanejsie stranky a je tam moznost navstevovat stranky inkognito (nozobrazia sa v historii - aj ked to som este neskusala:o), zatial ho mam len par dni, takze tak...:)
myslim, ze casom sa to zlepsi a bude konkurovat ostatnym, zatial je omnoho lepsi ako IE (aj ked je asi vsetko lepsie ako IE:D)
mpca
09.09.08,12:52
dizaj minimalisticky :) asi len som moc narocny :)
mno k veci,, moje testovanie presiel podozrivo ok,, otvorenych 140tabov z roznymi svk aj zahranicnimy webmi (Aol, microsoft, youtube, pravda, sme, pokec, ceknito, joj, ta3, amrkiza, bbc, eurosport, dprewiew, ebay, samsung, lg, hp, canon... dalsie si nepamatam) viac tabov sa mi nechcelo klikat :) paci sa mi "sprava" pamate prehladne je zobrazeny cely prehiadac aj jednotlive taby,, kolko zaberaju pamate aj prenosovej rychlosti..
Jedine co som ho nevedel donutit je aby padol,, mno pri jednej nemenovanej stranke padol ale len ten konkretny tab!! prijemne ked vam ostatne taby ostatnu,, tuto funkciu nema ani jeden znamy browser (Firefox, opera, safari (IE))...
A ma zatial malo funcii, mozno sa rozrastu ale chyba mi vela moznosti na ktore som si zvykol v FF,, mno najviac mi vadi ze pole pre vyhladavanie nieje oddelene od riadku z adresou :/ mno ale inak fajn browser....
Jurho
20.09.08,15:53
Stevo5
20.09.08,16:21
... čo vravíte na toto?.........


http://papp.blog.sme.sk/c/162926/Ako-legalizovat-spyware-Preco-si-nenainstalujem-Google-Chrome.html

No paráda. Nevedel som o tom, Chrome nepoužívam (ak by som ho aj inštaloval, tak podrobne si licenčnú zmluvu neprečítam). Po prečítaní toho článku ho používať isto nebudem.
Jurho
24.09.08,13:20
... kto si ho nainstaloval - neviete, kde presne sa uladajú linky?......... on si ich naťahal z IE, ale ked tampridám nový - tak tam kde bývali - C/Dos&Settings/... Favorites .......tam tie nové nie sú........
jak hladám , tak hladám, nemozem sa tomu dopátrať......
RudyB
27.09.08,16:28
ja som si ho stiahol a nemám s ním žiadny problém, vyhladávanie je viac poruke a tak rýchlejšie nájdem to čo hľadám.
m.majling
27.10.08,10:38
pravidlo c.1 betaverzia je viacmenej na odskusanie a odhalenie bugov
pravidlo c.2 opera alebo Firefox ponukaju presne to iste a maju stabilne verzie (ff ver.3+, opera ver.9+) a google chrome je 0+beta,
osobne nevidim dovod pouzivt ho nez vypusie nejaku stabilnu verziu nicim zaujimavu alebo prevratnu oproti inym prehliadacom,

google nieje patent na bezpecnost a tak FF je o hodne privetivejsi ako chrome, a taktiez ma spustu doplnkov ktore mozete pouzivat.

a google chcrome bezi na rovnakom jadre ako prehliadac safari (oblubeny na macoch/apple) a renderuje stranky rovnako.

----
zhrnute, google je pekna novinka ale neponuka nic extra, skor by som pouzil FF alebo operu, ale verim ze pride cas ked google vezme velku cast trhu prehliadacov (uz teraz je v stat. vidiet ze ho pouziva hodne ludi ale ako som povedal nieje to patent na bezpecnost a google je znamy tym ze vela sluzieb su veeelmy dlho stale len v beta verzii aj ked su hodne funkcne)
dolfort
28.10.08,13:31
Informatik veľa čumí do bedne, oči jak angorák. Tak vylezie z brloha reku že dačo splaší na tie cibule..
V lekárni mu ženská ponúkne beta-karotén a on jej na to že beta-karotén si môže strčiť niekam, že on si počká na ostrú verziu.

Načo meniť prehliadač ak mám taký, s ktorým som spokojný a ktorý funguje. Väčšine ľudí stačí IE alebo FF, podľa chuti. Ja používam Maxthon, už roky. Iný nedá dopustiť na Operu a ďalší má Safari. Na Chrome sa mi zvykať nechce, hlavne v beta verzii. To už ozaj radšej ten beta-karotén.
Martin Mocko
28.10.08,13:56
Zo zvedavosti som sa pridal k tým, čo ho stiahli a nainštalovali. Ale musím uznať, že aj tak používam FF... Dokonca pred pár dňami mi antivír v inštalačke objavil trójskeho koňa - takže som to hneď kompletne odinštaloval...