IvetaH
07.09.08,07:42
Dobré ráno, prosím vás, ako nastaviť správne údaje o čšrpaní dovolenky v Oberone? Ak to zapíšem v okne Pracovnoprávny vzťah - Dovolenka, tak mi na páske vyhadzuje úplne iné čísla.
Ďakujem
kornelia2
07.09.08,07:54
najpvr to nahodis pri spracovani mzdy tam je okienko uprava mzdy, das do okienka dovolenka kolko hodin si vycerpal a to vsetko das spracovat.na vyplatnej paske uvidis ze tolko hodin kolko si napisal tak sa ti odratal od skutocnej napriklad ked mas 20dni dovolenky das 10 dni vycerpanych tj 80hodin ze ti tam na vyplatej paske napise 10/80hod si vycerpal a zostatok je 10/80hod.v personalistike nepises nic.
IvetaH
07.09.08,16:09
No ale napríklad mám zamestnanca, podľa mzdového listu čerpal 7 dní a mne ukazuje na páske čerpané 3 dni. Tiež sa mi nezdá, že mám zamestnanca novoprijatý, podľa zákonníka zamestnávateľ môže dať dovolenku, ale stále mi to vyhadzuje čerpané 3 dni zostatok -3 dni. Alebo aspoň, keby sa dalo zobrazenie dovolenky na páske vypnúť.
Ďakujem za radu.
Melnick
07.09.08,16:53
Ak máš zakliknuté sledovanie FPČ tak zadáš hodiny čerpanej dovolenky a program Ti automaticky prepočíta koľko dní a hodín bolo skutočne odpracovaných . Mne ráta správne.:cool:
Melnick
07.09.08,16:58
No ale napríklad mám zamestnanca, podľa mzdového listu čerpal 7 dní a mne ukazuje na páske čerpané 3 dni. Tiež sa mi nezdá, že mám zamestnanca novoprijatý, podľa zákonníka zamestnávateľ môže dať dovolenku, ale stále mi to vyhadzuje čerpané 3 dni zostatok -3 dni. Alebo aspoň, keby sa dalo zobrazenie dovolenky na páske vypnúť.
Ďakujem za radu.
IvetaH ,pri príjatí nového zamestnanca Ti program vypočíta alikvotnú časť dovolenky. Ty potom v jednotlivých mesiacoch píšeš iba koľko dovolenky zam-ec vyčerpal a evidencia dovoleniek je 100% správna. Vždy mi sedia zostatky s vyčerpanou dovolenkou a zam-ci si to tiež každý mesiac striehnu.
Ak si chceš zostatky upravovať sama ,môžeš v evidencii - personalistika- dovolenky.
No ja sa spolieham na program a mám pokoj .:) / navyše sa program nikdy nepomýlil.:D /
IvetaH
10.09.08,16:14
Dobrý večer, až dnes som sa dostala k stroju.
Ďakujem vám všetkým za odpovede a máte pravdu. Ja som si nesprávne zadala min. rok a teraz sa mi to vlastne ťahá.
Ešte raz ďakujem