luigi72
07.09.08,10:19
Zdravím,

mám otázku: aké podmienky má dohoda o pracovnej činnosti?
Pokiaľ dobre viem, pri DoPČ by mala mať dotyčná osoba aj TPP, kde odvádza všetky odvody zo zákona vyplívajúce, prípadne môže byť aj SZČO.
Čo v prípade, ak je osoba zamestnaná na DoPČ a stratí zamestnanie (TPP), ale nenahlási to subjektu, ktorý ho zamestnáva na DoPČ?
veronikasad
07.09.08,08:34
Pozri § 228a Zákonníka práce

228a
Dohoda o pracovnej činnosti

(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.

(2) Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15 - dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.

Nikde v ZP nie je podmienka, že musí byť zamestnaná na u iného zamestnávateľa na PZ. Ak však nie je poistencom štátu /dôchodca, MD, študent, evidovaný uchádzač o zamestnanie/, musí sa prihlásiť v zdr.poisťovni ako samoplatiteľ, pretože z dohôd sa odvody do zdr.poisťovne neplatia
luigi72
07.09.08,08:44
Takže, ak som dobre pochopil, pre zamestnávateľa z toho nevyplývajú žiadne ďaľšie povinnosti, je na tom pracovníkovi, či sa zahlási do ZP ako samoplatiteľ alebo nie (na vlastnú zodpovednosť).

Ďakujem.
veronikasad
07.09.08,08:46
Takže, ak som dobre pochopil, pre zamestnávateľa z toho nevyplívajú žiadne ďaľšie povinnosti, je na tom pracovníkovi, či sa zahlási ako samoplatiteľ alebo nie (na vlastnú zodpovednosť).

Ďakujem.
Súhlasím, pre zamestnávateľa nevyplýva žiadna povinnosť. Zamestnanca je však dobré na to upozorniť, lebo toto obdobie nebude mať vykryté, a okrem nedoplatku na zdr.poistení mu tam rastú aj penále.
janka.mo
07.09.08,18:59
ahojte, chcela by som sa spytat, majitel chce, aby mu zmluvy so zakaznikmi vykonavali aj externy zamestnanci. odmenovani budu podla poctu zmluv. moze ich zamestnat na dohodu o pracovnej cinnosti?? a ake povinnosti mu z toho vyplyvaju? musi ich hlasit na socialku? poradte mi prosiiiiiiim
Renata0908
28.09.08,16:10
O pár riadkov vyššie máš presne popísané, čo dohoda o PČ obsahuje. Okrem toho na sociálku ich musí prihlásiť. Platí totiž z dohody úrazové poistenie a garančný fond. Ale iba zamestnávateľ. Zamestnanec neplatí ani zdravotku a ani sociálku. Treba však odviesť daň z príjmu zo záv. činnosti.