DJ-CHUANA
07.09.08,15:47
potrebujem pomoct z o zvukom lebo mi nejde dole v lavo na pc mi neukazuje sivy reprak iba oranzdovy wm co mam robit uz som skusala vssetko mozne prsim pomozte mi som zufala
bobino38
08.09.08,04:39
...žeby blond?
Achy
08.09.08,04:45
Poradit si zasluzia vsetci, aj ked niekedy je dost tazke chytit sa nejakej informacii o probleme. :)

Instalovala si nieco pred tym, ako si spozorovala, ze ti nejde zvuk?
Nerobila si nic s reproduktormi?
Ked si spustis nejaku piesen(mp3), spusti ti prehravac bez nejakych upozornujucich hlasok?
bobino38
08.09.08,07:58
zapla si si reproduktory?...máš reproduktory napojené na sieť?
maš nainštalované ovládače zvukovej karty? maš v nastaveniach nastavenú hlasitosť?:-)...ten oranžový reprák čo ti ukazuje to je čo?
andreaS
22.05.09,18:07
obnovim tuto temu...

nejde mi zvuk na pc... ide o notebook, windows xp ... ak by trebalo dake podrobnejsie udaje, tak prosim aj s navigaciou kde tieto udaje zistim ... pracu s pc si viem vcelku zmanazovat sama a opravit rozne problemy tiez, ale toto je nad moje sily :(

notebook bol poriadne zavireny a kamarat mi ho spravil, no odvtedy zvuk nejde... bolo to asi pred 2 mesiacmi, no zistila som to az teraz... manzel mi to sice spomenul ale mala som zato ze len nezapol zvuk... nepochopili sme sa :)

zvuk skusam vypnut zapnut, posuvat hlasitost... ked klikam na "ztlmit" a zvuk je najhlasnejsie tak pocujem take tupe tuknutie... ked je na minime tak nic... uz som vykutrala aj instalacky k notasku a preinstalovala ovladac zvuku ale stale nic, nepomohlo...
andreaS
23.05.09,07:15
nikto nevie poradit?
seat
23.05.09,14:36
asi poslednym riesenim je napalit si fotky a dokumenty a vsetko pekne sformatovat to zaberie urcite
andreaS
23.05.09,16:57
nakoniec sa mi to podarilo :)

2x som klikla na zvuk a objavilo sa zlozitejsie ovladanie hlasitosti a tam bolo odskrtnute "ztlumit" len pri prvom ovladani hlasitosti, ostatne boli zakvacnute... tak som ich odkvacla a bolo po probleeeeme :) huraaa
lukas 99
16.08.11,06:27
ako sa inštaluje ovladač zvukovej karty vopred dakujem za rady
Vlado40
16.08.11,06:43
Zoberieš si CD k základnej doske ,vložíš do CD mechaniky .Väčšinou sa spustí menu a tam si vyberieš zvukovú kartu.Druhá možnosť je stiahnúť si ovládače zo stránky výrobcu základnej dosky alebo ak je to NTB ,tak podľa typu NTB.