iriska
08.09.08,08:29
Prosím o pomoc pri vyhľadávaní miestne príslušných daňových úradov alebo ak niekto ovláda postup vyhľadávania príslušnosti na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk), lebo som sa o to pokúšala a vôbec mi to nešlo.
Ďakujem.
Anja111
08.09.08,06:34
Prosím o pomoc pri vyhľadávaní miestne príslušných daňových úradov alebo ak niekto ovláda postup vyhľadávania príslušnosti na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk), lebo som sa o to pokúšala a vôbec mi to nešlo.
Ďakujem.
Myslíš toto?
http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4gPMTExBcmB2I76kX Ahb31fj_zcVP0A_YLciHJHR0VFAI2i11w!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfVDQ1VA!!?nID=6_0_T 445&cID=6_0_T445''
Skús vložiť mesto...
stiby2
08.09.08,06:35
hm, mne to funguje.
Rychla volba "Zistenie miestnej príslušnosti" na pravej strane a ide to, vyberies obec a tuknes "Najdi DU"
iriska
08.09.08,06:38
A keď chcem Páričkovu ulicu v Bratislave?
stiby2
08.09.08,06:56
no to som ja hladal povedzme "manualne"
cez "Danova sprava", "Uzemne clenenie - Bratislava", vyberies Bratislava x, a potom "Zoznam obci".
a tam si to overis.

Parickova je pri Nivach. Cize BA II a tam si najdes ... mozno je to vsak aj iny DU, lebo tam je "Parickova-ostatne cisla"
Zoltán Kovács
08.09.08,07:05
A keď chcem Páričkovu ulicu v Bratislave?

Malo by to byť BA DÚ II, Clementisa 10, P.O.Box 36, 820 09 BA
iriska
08.09.08,07:30
stiby2 - dobre vedieť, že Páričkova je pri Nivách, ale som zo Žiliny takže ak budem chcieť hľadať inú ulicu, tak som zas len tam kde som aj bola na začiatku, lebo ani len netuším, kde sú Nivy, Ružinov a iné časti BA

smith - môžem mať jednu odvážnu otázku? ako si to našiel?
Muška
08.09.08,07:58
Iriska,
hľadala som na drsr....a ozaj im tá ulica "vypadla", ale ver smithovi Páričkova patrí na DU II.

P.S.
- už som ju našla...., ale majú zaujímavú abecedu ...ul Páričková nasleduje po ulici Prúdová
iriska
08.09.08,08:04
Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje. :(
stiby2
08.09.08,08:04
stiby2 - dobre vedieť, že Páričkova je pri Nivách, ale som zo Žiliny takže ak budem chcieť hľadať inú ulicu, tak som zas len tam kde som aj bola na začiatku, lebo ani len netuším, kde sú Nivy, Ružinov a iné časti BA


no ja tiez nie som z BA, ale pozrel som si mapy.zoznam.sk a potom cez google som prisiel na to ze je to BA II

A potom som to prehladaval "manualne" kde asi ta ulica moze byt

-jano-
stiby2
08.09.08,08:07
Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje. :(

poradim Ti tak, ze si daj do googlu toto "DANOVY URAD ulica mesto" a priblizne Ta to naviguje a mozno aj presne :) a potom si to overis na DRSR.sk
Muška
08.09.08,08:12
Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje. :(
Neviem či som Ťa správne pochopila....
šípkou v okienku si vyberieš mesto, potom musíš kliknúť do "okienka" - "najdi ulicu" a potom klikneš do šípky v prázdnom okienku a ukážu sa Ti ulice patriace do daného obvodu
Muška
08.09.08,08:18
Páričková je po Prúdovej :eek:
iriska
08.09.08,08:19
Ale ja nechcem zistiť ktoré ulice patria do daného obvodu, ale do ktorého obvodu patrí daná ulica.
stiby-idem skúsiť.
Muška
08.09.08,08:21
Iriska, cez stránku drsr., to zistíš len tak, že si otvoríš každý obvod v BA /ak nepoznáš BA/.....a hľadáš ulicu.

Ale to od Stiby Ti hneď vyhodí do akého obvodu patrí ulica - je to jednoduchšie.
iriska
08.09.08,08:24
To akože ďakujem daňovému riaditeľstvu za takú stránku. Príslušnosť súdov sa teda dá vyhľadať omnoho omnoho jednoduchšie.
Dúfam, že nezabudnem ten postup od stiby. :)
Muška
08.09.08,08:28
Veru, škoda, že som ten postup nevedela pred mesiacom aj ja.
Lebo BA je "čajový odvar" oproti KE /na drsr sú KE rozdelené na 23 obvodov :eek:/
ALDA
08.09.08,08:41
poradim Ti tak, ze si daj do googlu toto "DANOVY URAD ulica mesto" a priblizne Ta to naviguje a mozno aj presne :) a potom si to overis na DRSR.sk

Prene, takto hľadám skoro všetko, keď mám problém a je to super.:)
Marína
08.09.08,08:52
Môžeš hľadať aj na www.danovyurad.sk a to tak, že si otvoríš/klikneš/ na kraj, vyberieš napr. Daňový úrad BA I., klikneš na Ktoré obce/ulice patria pod tento Daňový úrad? Aby si nemusela pracne hľadať medzi zoznamom ulíc, zadáš CTRL+F. Nad dolnou lištou sa ti otvorí okienko Najít: vpíš názov ulice. Ak je v zozname, označí ti ju zelenou farbou, ak nie, okienko najít sa označí farbou červenou. Prejdeš na iný DÚ a pokračuješ vo vyhľadávaní. Ak už nechceš vyhľadávať, vyhľadávanie zatvor(pred okienkom najít klikni na červený štvorček s x-kou). Ide to celkom rýchlo.
Zoltán Kovács
08.09.08,09:21
no ja tiez nie som z BA, ale pozrel som si mapy.zoznam.sk a potom cez google som prisiel na to ze je to BA II

A potom som to prehladaval "manualne" kde asi ta ulica moze byt

-jano-

Rovnaký postup som mal aj ja. :D