pasuliatko
08.09.08,09:55
Zdravím... Možno to sem nebude patriť. Máte skúsenosti niekto s týmto telefónom? Ak áno aké? Poprípade problémy. Lebo s tým mojím sú samé problémy. Je to dobrý telefónik ale nedá sa naň dovolať. Tvári sa ako zapnutý ale dovolať sa neda keď niekto zavola ohlási,že volana stanica nedostupná. I keď je zapnutý a vtedy sa nedá z neho tiež volať. Neviem som bezradná, už bol aj na reklamácií vymenili za nový kus a robí to tiež. Dnes ide znova na reklamáciu ale pochybujem, že to HP nejak vyrieši. Čo by ste mi poradili vy? Ďakujem :mee::mee::mee:
skonline
08.09.08,08:29
predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile
pasuliatko
08.09.08,09:05
predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile

A kde by som o tom našla podrobnejšie info?Lebo ja mam t mobile kartu. Robí to velmi často vypnem,zapnem ale nič sa nedeje. chvílu po tom sa tvári ako funkčný ale potom zas. ja už neviem čo mam robiť:mee::mee:
Martin Mocko
08.09.08,09:31
predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile


Práve preto ma odradil kamarát od kúpy smartphone..chcel som ho využívať ako navigáciu a zároveň na telefonovanie a prípadne poznámkový blok. Tak som radšej kúpil iba MIO PDA a telefón mám zvlášť... Všekto funguje OK.
pasuliatko
08.09.08,09:32
Ja som to chcela hlavne pre wifi. Mame ju doma a bla by škoda ju nevyužívať
Braňo
08.09.08,09:34
Tak si kúp radšej Nokiu N95 8 GB, máš tam navigáciu, wifi a kopec iných fičúr. :D
pasuliatko
08.09.08,10:06
Tak si kúp radšej Nokiu N95 8 GB, máš tam navigáciu, wifi a kopec iných fičúr. :D

no ano len ja nemam na telefon za 13000 tento moj bol výhodne kúpeny.a ja nokie nemam rada:mad:
bobino38
08.09.08,10:47
...ak chceš telefón kvoli wifi tak sa dá kupiť aj lacnejšie ako za 13000
Jozef Mihál
08.09.08,10:52
iphone.
pasuliatko
08.09.08,13:24
...ak chceš telefón kvoli wifi tak sa dá kupiť aj lacnejšie ako za 13000

Napr?:---
Braňo
08.09.08,17:29
Nokia E51 je za 1790,- SKK
pasuliatko
08.09.08,17:39
Nokia E51 je za 1790,- SKK

Nemam rada nokie
vyr skalny
08.09.08,19:23
Mozno by ho stacilo preinstalovat na novsiu verziu WM, ak sa nemylim tak bezi na Windows mobile 6.0 standard. Kedze je to uz starsi model tak od tvojej verzie WM mohlo byt vydanych X novsich verzii ktore riesia rozne problemy, mozno aj nekompatibilitu s t-mobile kartami. Treba presturat fora s touto problematikou, urcite malo tento problem viac ludi pripadne navstivit nejaky servis mobilov, vacsinou tam robia sikovni chalani co sa vyznaju, pomozu a za nejaky poplatok aj natiahnu novy windows.

EDIT: Nevsimol som si ze je este v zaruke, v tom pripade by som ho reklamoval znova, po tretej reklamacii a nevyriesenom probleme mas narok na vratenie penazi a kupis si nieco ine.
pasuliatko
08.09.08,19:56
Mozno by ho stacilo preinstalovat na novsiu verziu WM, ak sa nemylim tak bezi na Windows mobile 6.0 standard. Kedze je to uz starsi model tak od tvojej verzie WM mohlo byt vydanych X novsich verzii ktore riesia rozne problemy, mozno aj nekompatibilitu s t-mobile kartami. Treba presturat fora s touto problematikou, urcite malo tento problem viac ludi pripadne navstivit nejaky servis mobilov, vacsinou tam robia sikovni chalani co sa vyznaju, pomozu a za nejaky poplatok aj natiahnu novy windows.

EDIT: Nevsimol som si ze je este v zaruke, v tom pripade by som ho reklamoval znova, po tretej reklamacii a nevyriesenom probleme mas narok na vratenie penazi a kupis si nieco ine.


mam na neho zaruku. skúšali sme preinštalovať novu verzi windowsu nepomohlo. hp udáva,že to je výrobná chyba. riešia to menením kus za kus a robí to väčšine ludí čo ho majú. neuvádzajú žiaden spôsob ako by si to normálny človek mohol opraviť.neviem.... :confused::confused:
bobino38
09.09.08,04:17
Napr?:---
www.mobilmania.sk ...stačí sa pozrieť do katalógu a vybrať ten najvhodnejší, ja mám napríklad Nokiu N82, ale ty nie si na Nokie:-)
pasuliatko
09.09.08,09:41
www.mobilmania.sk ...stačí sa pozrieť do katalógu a vybrať ten najvhodnejší, ja mám napríklad Nokiu N82, ale ty nie si na Nokie:-)

viem,že nokie ponúkajú široký sortiment s wifi... ale ja nokie nejak nemusim :)
bobino38
09.09.08,10:15
viem,že nokie ponúkajú široký sortiment s wifi... ale ja nokie nejak nemusim :)
...je tam aj dosť iných značiek, ktoré maju wifi...čo ti na Nokiach tak vadí?
pasuliatko
09.09.08,10:25
...je tam aj dosť iných značiek, ktoré maju wifi...čo ti na Nokiach tak vadí?

Neviem odjakživa som proti nokiam. neviem asi nesypatie :):D
bobino38
09.09.08,10:50
Neviem odjakživa som proti nokiam. neviem asi nesypatie :):D
...napíš tvoje parametre aký chceš mobil a ja ti vyberem:-))
pasuliatko
09.09.08,11:42
...napíš tvoje parametre aký chceš mobil a ja ti vyberem:-))

:D mne vyhovoval parametrami tento, s ktorým sú thake problemy. :o
vyr skalny
09.09.08,16:47
Ked v hp vedia ze je to vyrobna chyba a riesia to vymenou kus za kus (s rovnakou vyrobnou chybou) tak je to trochu komicke, ostava len vratenie penazi a kupa ineho telefonu, vyber je naozaj siroky.
bobino38
10.09.08,04:16
:D mne vyhovoval parametrami tento, s ktorým sú thake problemy. :o
...a čo tak Sony Ericsson P1?
pasuliatko
10.09.08,10:03
...a čo tak Sony Ericsson P1?

ja som náročna na telefony,výberacá:--- s dotykovým nechcem blek to sa mi nepáči... :o
bobino38
10.09.08,10:19
...tebe asi niet rady:-))...ked sa ti nič nepáči, tak si znášaj poruchové ipaq:-)
pasuliatko
10.09.08,10:31
...tebe asi niet rady:-))...ked sa ti nič nepáči, tak si znášaj poruchové ipaq:-)

vtipne :D
bobino38
10.09.08,10:40
...hlavne že sme ti poradili, o čo ti hlavne išlo, poradiť ti...to že už to neakceptuješ je tvoj problém.
pasuliatko
10.09.08,10:41
...hlavne že sme ti poradili, o čo ti hlavne išlo, poradiť ti...to že už to neakceptuješ je tvoj problém.

ved ano ja som rada,ja sa do toho nerozumiem čiže thak.ja som naozaj vďačna:)
pasuliatko
12.09.08,17:59
Dnes som si vyzdvihla plne nový telefón po reklamácii, robi stale to iste zajtra idem reklamovať tretí raz, vrátia mi peniaze. som uplne z toho smutna :( lebo ten telefonik sa mi páči a vyhovuje až na tie problémy. :(
pasuliatko
14.09.08,18:49
Už som problém vyriešila ,nakoniec to bolo spôsobené nekompatibilitou s t-mobile kartou, prešla som na O2 aj s číslom a frčí to jak má :)
Mrgrabber
15.09.08,20:32
:DNo vidiš to je tak Smartphone su inteligentne telefony bez dotikoveho dispeja a predsa v nom nebola chyba:D
pasuliatko
15.09.08,20:34
Ale ano neni kompatibilný s T-mobile... Ale nevadí :)
dalid
19.09.08,04:48
Takže už vyriešené?? Nabudúce si treba pozriet aj taktovaciu frekvenciu procesoru. iPAY500 je taktovaný podľa webu na 200MHz, čo stačí ak nespúšťaš viac aplikáciíé súčasne (vrátane tých na pozadí). Takže nabudúce by bolo vhodné si vybrat nečo s vyšším výkonom (podľa mňa od 400MHz vyššie) :-)
pasuliatko
19.09.08,13:31
Takže už vyriešené?? Nabudúce si treba pozriet aj taktovaciu frekvenciu procesoru. iPAY500 je taktovaný podľa webu na 200MHz, čo stačí ak nespúšťaš viac aplikáciíé súčasne (vrátane tých na pozadí). Takže nabudúce by bolo vhodné si vybrat nečo s vyšším výkonom (podľa mňa od 400MHz vyššie) :-)

A ako súvisí frekvencia CPU a nekompatibilita s T-mobile kartou? :D
dalid
22.09.08,06:20
ups....
nijako ;)
pasuliatko
22.09.08,10:26
ups....
nijako ;)

no vidíš :D