HankaS
08.09.08,11:55
Prosím o radu, pracovník s pracovným časom od 7.00.-15.30 bol na zahraničnej pracovnej ceste v čase od 7.00 do 14.20. Predložil vyúčtovanie sc a dal si stravné vo výške 300 Kč. To mu bolo aj preplatené . A povedal, že si zistil že má nárok aj na stravovaciu poukažku. na tento deň. Podľa mňa už nárok na stravovaciu poukážku nemá iba ak by odpracoval po návrate zo služobnej cesty ešte viac ako 4 hodiny.
Čo je správne? Poraďte mi prosím poprípade aj paragraf zákona, ktorý by som mu ukázala. Ďakujem
Zoltán Kovács
08.09.08,10:01
Zákonník práce

§ 152
Stravovanie zamestnancov

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.
HankaS
08.09.08,10:57
Ďakujem za opoveď . Takže som mala pravdu, keď som mu povedala, že nárok na stravovaciu poukážku už nemá?
MIRKA111
30.10.08,11:22
Vo firme máme vodičov, ktorý idú na rozvoz a dovoz večer a ráno okolo ôsmej končia. Vypisujú si cestovné príkazy, ale občas sa stane že prídu neskôr aj okolo jedenástej a vtedy idú aj na obed do závodnej jedálne, takže si vezmú aj stravné lístky. Ako to mám spraviť? Mám im krátiť stravné na cestovnom príkaze alebo im dam uhradiť plnú cenu stravného v závodnej jedálni?