kraslanova.m
08.09.08,21:44
dobry den chcela by som sa spytat ako uz som spominala pracujem v madarsku ale ked ma poslu niekam napriklad 100km idem s vlastnym autom lebo som nedostala sluzobne este tak podla zakona ako to je kolko mi maju preplacat za benzin ako na km podla zakona viem ze podla spotreby a pouzivania vlastneho ale kolko je to v sk na km priblizne dakujem za odpoved.
Chobot
08.09.08,21:12
dobry den chcela by som sa spytat ako uz som spominala pracujem v madarsku ale ked ma poslu niekam napriklad 100km idem s vlastnym autom lebo som nedostala sluzobne este tak podla zakona ako to je kolko mi maju preplacat za benzin ako na km podla zakona viem ze podla spotreby a pouzivania vlastneho ale kolko je to v sk na km priblizne dakujem za odpoved.

Príspevok si zaradila do nesprávnej rubriky.

Skús si vyhľadať staršie témy, bolo to miliónkrát preberané. Do vyhľadávača si zadaj kľúčové slová "náhrady vlastné auto" alebo "výpočet spotreby".
cloe
08.09.08,21:24
dobry den chcela by som sa spytat ako uz som spominala pracujem v madarsku ale ked ma poslu niekam napriklad 100km idem s vlastnym autom lebo som nedostala sluzobne este tak podla zakona ako to je kolko mi maju preplacat za benzin ako na km podla zakona viem ze podla spotreby a pouzivania vlastneho ale kolko je to v sk na km priblizne dakujem za odpoved.

Ak budeš vyslaná na služobnú cestu vlastným vozidlom, musíš si vypísať cestovný príkaz. Na základe toho ti patrí suma základnej náhrady 5,50 Sk / 1 km + náhrada za spotrebu PHM, ktorú vypočítaš podľa údaja v TP x cena za liter + stravné /od 5-12 hod je to 98,-- Sk, od12-18 hod 149 Sk, nad 18 hod 230,-- Sk/.