gypsynka
09.09.08,09:50
Zaujímalo by ma, kedy napadne našich najvyšších pozrieť sa na tabuľkové platy zamestnancov štátnej správy. Mám 50 rokov, asi 29 odpracovaných a mám tabuľkový plat 10.600,- Sk, čo sa pomaly blíži k hodnote minimálnej mzdy. Na zalepenie očí tam je nejaké osobné ohodnotenie, ale to nerieši problém. Dokedy sa chceme v únii prezentovať platom štátneho zamestnanca v výške asi 350 euro?
28danco
11.09.08,16:05
Zaujímalo by ma, kedy napadne našich najvyšších pozrieť sa na tabuľkové platy zamestnancov štátnej správy. Mám 50 rokov, asi 29 odpracovaných a mám tabuľkový plat 10.600,- Sk, čo sa pomaly blíži k hodnote minimálnej mzdy. Na zalepenie očí tam je nejaké osobné ohodnotenie, ale to nerieši problém. Dokedy sa chceme v únii prezentovať platom štátneho zamestnanca v výške asi 350 euro?
Do 30.9.2008 budem robiť v RO za TP 13600Sk. Idem do súkromnej spoločnosti kde bude 2x tolko.
adi11
11.09.08,19:19
Do 30.9.2008 budem robiť v RO za TP 13600Sk. Idem do súkromnej spoločnosti kde bude 2x tolko.
keď bude.. tak gratulujem, asi lokalita BA
gypsynka
25.03.10,06:06
Nájde to u adresáta odozvu?
jankkam
26.06.10,06:23
Dobrý deň.
Potrebovala by som zistiť či som zaradená správne do platovej triedy č. 7. Pracujem ako ekonómka obecného úradu. Som jedná pracovníčka, takže sa starám o všetko čo sa týka papierovania a vybavenia na obecnom úrade. Mám ekonomické vzdelanie a 27 ročnú prax. Nemala by som byť zaradená do pl. č. 8 ? Pozerala som si zákon ale neviem či som zaradená správne.
hubatá
26.06.10,06:40
Moja známa celý život pracovala v súdnictve, teraz odišla do dôchodku a vyšiel jej dôchodok 298 €, nechcela som jej veriť, ale ukázala mi rozhodnutie Sociálnej poisťovne a fakt!!!

A čo nás čaká? Niekoľko rokov povinne prispievať ešte aj do II. piliera zahraničným managerom a z roboty skočiť rovno do truhly. Je to priama úmera: čím dlhšie robíte, tým dlhšie prispievate do všelijakých nemenovaných poisťovní a tým menej si užívate zaslúženého dôchodku. To je ale ten účel - viacej prispievať a menej žiť !!!!!!!!!