Ada13
09.09.08,10:18
Pekný deň,
prosím Vás o názor mám vstupenku na Agrokomplex, ale nemám k nej pokladničný doklad. Na vstupenke nie je uvedený dátum vstupu, len obdobie konania výstavy. Považuje sa vôbec vstupenka za daňový doklad, aj keď je na nej rozpísaná cena bez DPH aj DPH? Zaúčtovala by som to na 518, ale ako neovplyvňujúce DPH.
Danila
09.09.08,08:40
Pekný deň,
prosím Vás o názor mám vstupenku na Agrokomplex, ale nemám k nej pokladničný doklad. Na vstupenke nie je uvedený dátum vstupu, len obdobie konania výstavy. Považuje sa vôbec vstupenka za daňový doklad, aj keď je na nej rozpísaná cena bez DPH aj DPH? Zaúčtovala by som to na 518, ale ako neovplyvňujúce DPH.Účovným dokladom je Tvoj VPD, na základe ktorého si za vstupenku zaplatila. Vstupenku k nemu priložíš a výdavok zaúčtuješ s nárokom na odpočet DHP, ak výstava súvisí s Tvojou náplňou podnikateľskej činnosti.
durisovad
09.09.08,17:33
Este by som doplnila, ze ak bola vykonana cesta na Agrokomplex z ineho miesta, vypisala by som sluzobnu cestu a vstupenku prilozila.
Rozalka
09.09.08,20:01
Poznám tie vstupenky, majú všetky potrebné náležitosti, už je len treba, aby návšteva AX slúžila na dosiahnutie, zabezpečenie a udržanie príjmov.