jaja99
09.09.08,20:19
Prosím o radu.
Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
Kde to je?
Môžem odtiaľ heslo získať?

Pomóóóóóóc.

Vďaka
Dáša_
09.09.08,18:24
Prosím o radu.
Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
Kde to je?
Môžem odtiaľ heslo získať?

Pomóóóóóóc.

Vďaka

Ked si si zakladala schranku na gmail, tak si musela mat schranku aj inde. Tak len jednoducho vyber moznost, ze si zabudla heslo a na tuto schranku ti pride tuším nové heslo.
jaja99
09.09.08,19:21
Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.:mee:
K nej si heslo pamätám ...
bobino38
10.09.08,04:19
Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.:mee:
K nej si heslo pamätám ...
založ si novú adresu na gmaili:-))
Achy
10.09.08,04:55
Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.:mee:
K nej si heslo pamätám ...


Ak uz neexistuje, tak nieje problem znovu tu schranku vytvorit a dat si tam poslat to heslo. Tiez sa mi stalo nieco podobne a fungovalo to. ;)
Chobot
10.09.08,07:10
Prosím o radu.
Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
Kde to je?
Môžem odtiaľ heslo získať?

Pomóóóóóóc.

Vďaka


A tvoj problém je teraz aký? Nevieš sa vôbec dostať do schránky? Alebo ti ide prihlásiť sa doma, ale chcela by si vedieť heslo? Ak tá druhá možnosť, tak sa prihlás a v nastaveniach si zmeň heslo na nové.

Ak tá prvá, tak pozri menu Opery - možno je tam také niečo, ako vo Firefoxe. Ja tam mám záložku v nastaveniach, kde sú informácie o uložených heslách k jednotlivým stránkam. Tie heslá mi aj zobrazí, ak si vyberiem "Zobraziť heslá". Trochu sa v tej Opera pohrab, v práci ju nemám nainštalovanú, aby som to pozrel, musel by som doma, tam ju mám.
veva125
10.09.08,17:26
malo by to byt ulozene - Nastroje - nastavenie - osobne udaje - spravca hesiel
psps
11.08.09,18:43
Ahojte.chcem sa opytat ake heslo mam zadat do postovneho klienta fox mail.Heslo ktore mam na zoznam.sk mi nejde...... Dakujem