TinkiDinki
10.09.08,09:52
Dávam Vám do povedomia firmu
FALCON´S FLIGHT - Roman Toman
ktorá má jednoducho vypracovanú ponuku spolupráce, ale sa nakoniec nič nekoná.
Jeho cielom sú drobné firmy.

Viac tuto:
http://staznosti.sme.sk/cpas/412/FALCON´S-FLIGHT--Roman-Toman.html

Ospravedlňujem sa všetkým doleuvedeným, ktorým link nejde (ale chyba je na Vašom prijímači) ja neviem či môžem pôvodný text len tak skopírovať a dať sem.
rickman
10.09.08,11:29
Uz som sa zlakol, ze bude rec o mne :D. Fuu - opatrne s podobnymi prispevkami, nerobi to dobre srdcu.. :)
Monika Kováčová
10.09.08,14:20
Dávam Vám do povedomia firmu
FALCON´S FLIGHT - Roman Toman
ktorá má jednoducho vypracovanú ponuku spolupráce, ale sa nakoniec nič nekoná.
Jeho cielom sú drobné firmy.

Viac tuto:
http://staznosti.sme.sk/cpas/412/FALCON´S-FLIGHT--Roman-Toman.html (http://staznosti.sme.sk/cpas/412/FALCON%C2%B4S-FLIGHT--Roman-Toman.html)

Ak vie niekto kde sa tento "kvazi podnikateľ" v súčasnosti nachádza
nech to tu uvedie. Veď internet je dobrá vec nie ;)
Nevie to ani živnostenský register.


a ty nebudeš tiež nejaký podvodník náhodou?

po kliknutí ahaho!
Chyba: Slučka pri presmerovaní













Firefox zistil, že server smeruje požiadavku tejto stránky spôsobom, ktorým sa presmerovanie nikdy neukončí.







Prehliadač prerušil spojenie, pretože server smeruje požiadavku sám na seba v nekonečnej slučke.
Danila
10.09.08,14:28
To ermon:

Ten link je funkčný!!!;)
P.S. Ja fakt nie som podvodník.:)
Monika Kováčová
10.09.08,14:33
To ermon:

Ten link je funkčný!!!;)
P.S. Ja fakt nie som podvodník.:)
tak potom pardón, asi je podvodník môj PC... :o
willma
10.09.08,14:36
tak potom pardón, asi je podvodník môj PC... :o ale v tom prípade aj môj, vypisuje mi firefox to isté, ale z druhej strany tú sťažnosť na sme som videla aj ja.;)
Danila
10.09.08,14:42
Melnick
10.09.08,14:44
A mne ide.:) Som potápač? Nie som potápač. Pardón podvodník.:D:D
Ale vážne, pokiaľ budú ľudia platiť všelijakým tiež podnikateľom za rôzne služby a ešte k tomu hneď v hotovosti, tak takýto ľajdáci budú vždy špekulovať a klamať príliš dôverčivých ľudí.
rickman
10.09.08,15:41
Monika Kováčová
10.09.08,16:47
p.s.: opravte si prehliadace ;)


mimotemy a ako?
rickman
10.09.08,17:06
Monika Kováčová
10.09.08,17:08
mimotemykde to kúpim? alebo to stačí stiahnúť? :D
dushan
10.09.08,17:23
Ďakujem všetkým, ktorí prispeli do tejto témy. Asi po troch rokoch je to prvá téma pri čítaní ktorej sa nemračím ale smejem. LOL

PS: Aj mne dalo slučku..... žeby náhoda???:D
Chobot
10.09.08,18:37
willma
11.09.08,05:38
nooooo, vyskúšala som teraz aj zaslučkované odkazy a išli otvoriť normálne. Žeby to bolo tým, že som použila IE a nie Firefox?
TinkiDinki
11.09.08,09:01
Ale vážne, pokiaľ budú ľudia platiť všelijakým tiež podnikateľom za rôzne služby a ešte k tomu hneď v hotovosti, tak takýto ľajdáci budú vždy špekulovať a klamať príliš dôverčivých ľudí.

Hneď a v hotovosti platíme každý týždeň regionálnemu týždenníku ktorý našu inzerciu k spokojnosti uverejňuje. Oni sa zase ohrádzajú tým, že majú (od iných) neuhradené fak. za uverejnenú inzerciu a preto si to račej prídu osobne vyzdvihnúť priamo k nám na prevádzku.

Ďalej sa dnes bežne dozvedáš s médií o nekonečnej dobrote EÚ ktorá u nás podporuje všetko možné aj nemožné. Rozvoj podnikania, cestovného ruchu a pod. Je toho aj tu na tejto stránke veľa.

Podľa mňa by malo byť trestné aj zneužitie mena EÚ
či už je to špekulatívna výmena peňazí
alebo vymyslené dotácie, ktoré nikdy neexistovali
a pod.
misomiso
11.09.08,09:09
Hneď a v hotovosti platíme každý týždeň regionálnemu týždenníku ktorý našu inzerciu k spokojnosti uverejňuje. Oni sa zase ohrádzajú tým, že majú (od iných) neuhradené fak. za uverejnenú inzerciu a preto si to račej prídu osobne vyzdvihnúť priamo k nám na prevádzku.

Ďalej sa dnes bežne dozvedáš s médií o nekonečnej dobrote EÚ ktorá u nás podporuje všetko možné aj nemožné. Rozvoj podnikania, cestovného ruchu a pod. Je toho aj tu na tejto stránke veľa.

Podľa mňa by malo byť trestné aj zneužitie mena EÚ
či už je to špekulatívna výmena peňazí
alebo vymyslené dotácie, ktoré nikdy neexistovali
a pod.

Apropos - toto je len taky marketingovy postreh. Vsimli ste si ako je dnes vsetko Euroxxxxx? Boli obdobia, kedy bolo vsetko Turbo, potom sa zacalo chytat Nano, ale teraz je vsetko Euro, Eurobonus, Eurovyhra, Eurokatalogy, Europozicky, Eurodarceky...

Stale meme nejake komplexy, ze do Europy snad nepatrime. Inak by sme si to stale nepripominali.
rickman
11.09.08,10:49
Apropos - toto je len taky marketingovy postreh. Vsimli ste si ako je dnes vsetko Euroxxxxx? Boli obdobia, kedy bolo vsetko Turbo, potom sa zacalo chytat Nano, ale teraz je vsetko Euro, Eurobonus, Eurovyhra, Eurokatalogy, Europozicky, Eurodarceky...

Stale meme nejake komplexy, ze do Europy snad nepatrime. Inak by sme si to stale nepripominali.

Zachvilu bude vsetko EKO... . Ved preco nie? NAJ... uz nema taku silu, ako kedysi.
misomiso
11.09.08,13:50
Zachvilu bude vsetko EKO... . Ved preco nie? NAJ... uz nema taku silu, ako kedysi.

Ano, na EKO a BIO som zabudol...
wynk11
18.09.08,08:22
no tak ano treba si davat pozor na takych lumpoch