branislavp
10.09.08,11:00
Ahojte poraďáci, vie niekto poradiť, ako sa dá liečiť pásový opar taký, ktorý je vnútorný, t.j. na tele sú iba červené fľaky, nie pluzgiere. Kto vie prosím, priložte svoj príspevok. Ďakujem.
branislavp
10.09.08,17:10
Marek ďakujem za kontakt. O výsledku budem informovať, ešte raz vďaka.
branislavp
15.09.08,13:31
Žeby nikto nemal skúsenosti s pásovým oparom, asi áno, keď tu nemám žiadny príspevok.
Zita5
15.09.08,13:34
branislavp
24.09.08,20:58
Laura1
26.10.08,14:58
Ahojte,
vyzerá to tak, že mám pásový opar - nie som si istá, lebo ma to ani nebolí ani nesvrbí. Som vyhádzaná po celom hrudníku, vyrážky sú najprv telovej farby, neskôr sú červené, ktoré potom narastú a vytvárajú sa na vrchu pľuzgieriky. Už ich začínam mať aj na ramenách, na krku. Som z toho nervôzna. Myslela som si, že to mám od jedla, držím diétu, kúpila som si "Zyrtec" -a nič:(
Čítala som, že to môže byť z nervozity, z vyčerpania./všetko sedí/ - však dokončujem dph, hlásenia, neviem kde mi hlava stojí. Neviem si predstaviť, že by som mala ostať doma na PN.
Bojím sa ísť k lekárovi, / do konca budúceho týždňa MUSÍM dokončiť dôležité veci v práci/.
Čo mi radíte? Ak ma to nebolí a nemám žiadne problémy /okrem toho, že som z toho nešťastná/ - môžem chodiť do práce?
BXLmiami
26.10.08,17:05
Ak je to pasovy opar,si infekcna pre okolie.A MUSIS len zomriet,vsetko ostatne sa da odlozit.Cintoriny su plne nenahraditelnych ludi.
nela88
26.10.08,17:30
Radšej zájdi k lekárovi, nemusí to byť sranda. Môj brat mal pásový herpes a skončil v nemocnici na ARE. Radšej skôr ako neskoro. Držím palce nech to rýchle prejde.
Laura1
26.10.08,17:37
Zajtra zabehnem - už som sa rozhodla.
Vďaka,
prajem Vám pekný večer.
Laura1
27.10.08,19:07
Táááák - padol mi kameň zo srdca, nie je to pásový opar, ani žiadne kiahne - môžem kľudne chodiť medzi ľudí - na druhej strane lekárka hovorila, že ešte také vyrážky a hrbolčeky nevidela - dostala som dve mastičky a jedny tabletky - a ideme na to! Budeme skúšať - čo zaberie. :(:(:( Dúfam, že to nebude trvať veľmi dlho.