Dáša_
10.09.08,18:26
Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
hanelie
11.09.08,08:52
Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
prídi do témy: SAVČENKO :) práve tam preberáme niečo podobné od viacerých autorov, resp vyjadrujeme svoje názory na tieto témy - a tajomstvo / the secret / je v podstate obšírny výklad zákona príťažlivosti
Monika Kováčová
11.09.08,08:59
skôr si myslím, že téma Savčenko je len o Savčenkovi... Akýkoľvek iný názor sa tam veľmi nepreberá... resp. sa zvrtne na Savčenka, príp. je považovaný za názor Savčenkov.
karin65
11.09.08,10:30
Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
čítala som Tajomstvo a vôbec nepochybujem o sile pozitívneho myslenia. Snažím sa riadiť jednotlivými pravidlami, aj keď prinám sa, viac sa mi to nedarí ako darí. Ale každý svoj deň končím poďakovaním za všetko pozitívne, čo ma v priebehu dňa postretlo.
Leila2006
11.09.08,11:06
Čítala som a nemám dôvod tomu neveriť, sú za tým veľkí a múdri ľudia, ktorým to vyšlo. Ale nie je jednoduché podľa toho hneď aj žiť, chce to trochu trénigu na sebe, silu vôle a mysle, ale pozitívne príkĺady z môjho okolia nasvedčujú tomu, že keď človek niečo veľmi chce, tak to dosiahne. Samozrejme, musí to byť v súlade s "istými" pravidlami. Pre mňa je The Secret už dlhšiu dobu jednotka medzi knihami.
Dáša_
11.09.08,17:43
Ste ma celkom potešili :)

Inak, náhody, či želania ma sprevádzajú. Len som to nevedela tak pekne popísať ako je to v tej knihe.
A je pravdou, že negatívne veci sa pritiahnu lahšie.
linner
22.03.09,23:53
Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
Práve teraz vychádza vo vydavateľstve Ikar slovenský preklad bestselleru Rudigera Schacheho Tajomstvo príťažlivosti sŕdc.