melbak
10.09.08,22:27
prosím o pomoc,
napisala som si dokument v exceli, uložila som ho a pred tlačou som pozrela náhľad strany a nič, prázdne,dala som tlačiť a vypísalo mi, že dokument nie je
velmi, velmi prosim o pomoc
Achy
11.09.08,03:37
Skusala si si vyhladat dany dokument na disku? ALebo ten existuje a je prazdny? Skusala si funkciu "undo" (spat) po tom co sa ti stratil text?
Chobot
11.09.08,06:37
prosím o pomoc,
napisala som si dokument v exceli, uložila som ho a pred tlačou som pozrela náhľad strany a nič, prázdne,dala som tlačiť a vypísalo mi, že dokument nie je
velmi, velmi prosim o pomoc

Skús trochu zrozumiteľnejšie popísať tvoj problém. Z uvedeného neviem vydedukovať, či ti zmizol celý dokument, či len obsah dokumentu, či len v náhľade nič nevidíš? A keď zrušíš náhľad, máš tam ten tvoj text?

Bol to novovytvorený dokument, alebo si po niekom prepisovala obsah dokumentu?

v každom prípade vyskúšaj nasledovnú vec - niekde v menu (neviem ti presne povedať kde, lebo ja mám excel 2007) je možnosť "Oblasť tlače" . Tam by tiež malo byť "Vymazať nastavenie oblasti tlače", skús to a napíš, či to pomohlo. Ak nie, odpovedz na zadané otázky.
Achy
11.09.08,07:51
Doplnim Chobota
Pre excel 2003 je to v SUBOR----OBLAST TLACE----VYMAZAT NASTAVENIE OBLASTI TLACE
melbak
11.09.08,11:08
velmi pekne dakujem za pomoc, nebudem uz popisovat presnejsie problem, ale nahlad uz mam, no trochu som sa potrapila, ale nevadi

este raz dakujem
Chobot
11.09.08,12:44
velmi pekne dakujem za pomoc, nebudem uz popisovat presnejsie problem, ale nahlad uz mam, no trochu som sa potrapila, ale nevadi

este raz dakujem

Aspoň by si nám (prípadne niekomu, kto bude mať v budúcnosti podobný problém) mohla prezradiť, v čom bol problém? :rolleyes:
melbak
11.09.08,20:14
no takto nejako to bolo, napisala som v exceli tabulkovy dokument, ktory bol na troch stranach a chcela som , aby na každej strane bolo automaticky zahlavie, no a tolko som klikala(strana, pata....)az som sa dostala na oblast tlace, kde som si nieco nechtiac zrusila a uz bol problem na svete, no a za vasej pomoci som sa z toho vymotala

este raz velmi pekne dakujem


m.
Rozalka
11.09.08,20:26
Usudzujem, že bola vyznačená oblasť tlače na miestach, kde nič nebolo uvedené, tak sa zobrazila a aj tlačila prázdna strana. Je tak?
melbak
11.09.08,20:33
Usudzujem, že bola vyznačená oblasť tlače na miestach, kde nič nebolo uvedené, tak sa zobrazila a aj tlačila prázdna strana. Je tak?
uz nad tym velmi nerozmyslam, lebo tomu ani velmi nerozumiem, ja som babka - pocitacova amaterka, ale zkokonalujem sa

m.
Rozalka
11.09.08,20:37
Jéj, tak to ti fandím, lebo ja bezúspešne mojich rodičov nahováram na internet. Keby tatko zistil, čo by všetko mohol "navštíviť" a "precestovať", asi by sme ho museli párom volov večer-čo-večer ťahať od PC, ale si nedá povedať, tvrdohlavec jeden ...