Jozef Mihál
11.09.08,16:57
Dovoľujem si oznámiť, že avizovaný seminár "Materská 2008/2009" sa uskutoční v Bratislave, dňa 7.10.2008 od 9.00 v Honda café, Tomášikova ulica (vedľa centrály HZDS - budova s obrovským portrétom otca zakladateľa).

Seminár je bezplatný, účasť je voľná, limitovaná kapacitou miestnosti a to je 20 osôb.

Ak máte záujem, prihláste sa (výlučne) e-mailom na adrese reliaba(ZAVINAC)gmail.com, ako predmet správy uveďte "Seminár materská".

Prednosť majú skôr prihlásení záujemcovia. Seminár sa koná len v Bratislave len v uvedenom termíne, prosím nepýtajte sa, či bude aj inde a inokedy.

Program seminára je myslím jasný a nebudem ho tu ani inde uvádzať a komentovať.

Ak predsa máte nejaké otázky, pýtajte sa v tejto téme.

Dúfam, že seminár sa uskutoční a že jeho absolventky(ti) následne pomôžu nielen sebe, ale formou rád aj ostatným na Porade.
Jozef Mihál
23.09.08,17:50
Pre Vašu informáciu: Na seminár je už prihlásených dostatočný počet účastníkov. Seminár sa bude konať určite.

Ešte krátke organizačné pokyny:

- ubytovanie ani stravovanie nezabezpečujeme,
- žiadne pracovné materiály nebudú k dispozícií. Odporúčam zúčastneným, aby si vo vlastnej réžií vytlačili články k materskej z blogu jozefmihal.blogspot.com, čiže kliknite tu:

http://jozefmihal.blogspot.com/

Vytlačte a na seminár si prineste všetkých 6 dielov seriálu o materskej.
Ingrid Ondruskova
25.09.08,16:50
Sú ešte voľné miesta?
Ingrid Ondruskova
26.09.08,07:18
Tak dievčatá /tehuľky/...hláste sa! Veď je to ZDARMA! Išla by som aj aj, ale ja som už porodila, už sa ma to netýka. Škoda...
Jozef Mihál
26.09.08,20:37
Nevyzdvihoval by som fakt, že je to zdarma. Vyzdvihoval by som to, že sa vôbec takýto seminár koná. Ale ak je niekomu milšie - pri všetkej úcte - dlhé hodiny sa prehrabávať v témach Porady a trápiť svoju makovičku pojmami, o ktorých v živote nepočul, nech sa páči.
Ingrid Ondruskova
28.09.08,09:25
Tak dievčatá /tehuľky/...hláste sa! Veď je to ZDARMA! Išla by som aj aj, ale ja som už porodila, už sa ma to netýka. Škoda...

Dávam do pozornosti ešte raz :D
mimika36
30.09.08,13:09
A nechce niekto usporiadat takyto seminar v KE??? Urcite by som isla, do Blavy je to pre mna daleko:mee:
mimika36
30.09.08,13:12
Mimochodom, hodte to radsej na stranky ako je babetko alebo mamaaja, tam je to rozdelene do krajov a zienky na alebo pred materskou to skor najdu.Mozem hodit link???
mimika36
30.09.08,13:15
Uppps, sorry za predchadzajucu otazku, az teraz som si vsimla, ze sa nema nik pytat, ci bude aj inokedy a inde:Dale ked sa vsetko deje len v tej Bratislave:(.
Jozef Mihál
06.10.08,10:54
Pre vašu informáciu: Na seminár MATERSKÁ je v tomto momente (6.10.2008 o 13:50) prihlásených 25 záujemcov. Pretože priestory majú obmedzenú kapacitu, s ľútosťou musím zastaviť prijímanie ďalších prípadných prihlášok.