dadkapo
11.09.08,17:54
Ahojte poraďáci, chcela by som sa opýtať či neviete o nejak firme, ktorá by poskytla sponzor na zvieratá?! Sme občianske združenie, staráme sa o opustené, týrané, nechcené atď. zvieratá. Mám jeden zámer a potrebujem na neho finančné prostriedky, ktoré musím zohnať. Ďakujem všetkým za rady
Ankaa7
12.09.08,14:22
Skúste osloviť firmy vo Vašom okolí. Či už osobne alebo mailom. Predstavte im projekt a aj koľko Sk na neho potrebujete. Myslím, že by to mohlo pomôcť.
dadkapo
13.09.08,09:04
No takto som to robila oslovila som okolo 40 - 50 firiem po celom slovensku a zatiaľ žiadna kladná odpoveď...:(
Dáša_
13.09.08,09:59
No takto som to robila oslovila som okolo 40 - 50 firiem po celom slovensku a zatiaľ žiadna kladná odpoveď...:(

A vieš koľko dostávajú firmy takýchto žiadostí?
Nechcem ťa znechucovať, ale tento týžden mi napríklad prišli 2 obálky z perom od Červených nosov. Dve mi prišli preto, lebo som pred 8 rokmi zmenila meno a oni mali databazu, kde som bola s novym aj so starým menom.

Pýtajú ľubovoľný príspevok. Ale dve pera, dve obálky, 2x propagačný material, zaplatená práca za balenie, reklamu, nákup zoznamu adries...

Po pravde, celkom ma tieto veci znechucujú. Perá som zatial nerozbalila. Dumám, čo s tým.
mirhu
13.09.08,10:59
No takto som to robila oslovila som okolo 40 - 50 firiem po celom slovensku a zatiaľ žiadna kladná odpoveď...:(
Mam skusenost, ze takto sa peniaze zhanaju tazko, my sme mali co robit aby sme prezili do terminu moznosti prijmu 2%.. ale ak ti mozemporadit, skus oslovit obecne a mestske zastupetelstva, samozrejme s projektom, alebo nejake velke nadacie, ktore podporuju aj ine neziskovky..
dadkapo
13.09.08,15:23
Ako viem, že firmy takých žiadostí dostávajú veľa. No myslím si, že môj projekt bude úspešný. A úspech projektu=úspech firmy.

Obecné a mestské zastupiteľstvo nejak na nás nemá čas a nechceme ich teraz otravovať s projektom pretože sa pracuje na novom útulku a na to treba peniažky tiež. A tiež naše zastupiteľstvo nie je nejak nadšené keď nám má pomôcť.
Ale ďakujem za rady