blaguss
12.09.08,21:16
Ahojte,
sme zaujmove zdruzenie pravnickych osob a vedieme pokladnicnu knihu klasicky, rucne, necislovanu zo Sevt-u.
Chcela by som poprosit odpovede na tieto otazky:

1.Moze byt preplateny blok za nakup z roku 2007 v roku 2008?
2.Ked nakupim 12.1.2008 a prinesiem blok uctovnicke 14.1.2008, ona to zauctuje a mne 14.1.25008 da aj z pokladne peniaze. Co ak donesiem bloky z roznych dni, je nutne, aby ona ich do pokladnicnej knihy dala chronologicky? 3.Datum vyplatenia mne budu mat vsetky prinesene bloky ten isty?
4.Je nutne (myslim kvoli kontrole), aby boli vydavkove a prijmove doklady vyplnene dopodrobna? Alebo staci len niektore udaje? (vyplna meno, komu je suma vyplatena/prijata, sumu, sumu slovom, druh vydavku, resp. prijmu a podpisy)
5.Co ak k niektoremu vydavku chyba blok (doklad o kupe)?
6. Je este nieco dolezite, na co netreba pri vedeni pokladnicnej knihy zabudnut?
7. Kto schvaluje vydavkove a prijmove doklady (je tam totiz kolonka na podpis)?

Dakujem velmi pekne.
m.hladka
12.09.08,19:45
1. Nie, malo by sa všetko zúčtovať v roku 2007.
2.,3. Zaúčtuje a preplatí 14.1.08, rôzne bloky môže spolu zúčtovať pod jedným pokl. číslom a jedným posledným najvyšším dátumom.
4. Pokladničný doklad má byť vyplnený celý.
5. Nesmie chýbať žiadny doklad o kúpe. Nemôžem predsa vypísať výdavkový blok ak nemám doklad.
6. Napr. 4x do roka urobiť invenarizáciu pokladne. Pokladník musí, alebo mal by mať hmotnú zodpovednosť.
7. Pokl. doklady schváľuje majiteľ, alebo poverená osoba.
marianna bušova
18.11.08,18:14
prosim o pomoc neviem vyplniť niektore kolonky v pokladničnej knihe pomoooc ďakujem marianna
Marína
18.11.08,18:31
Ktoré kolónky?
Otázku stačí položiť v jednej téme, aby sa odpovede nerozbiehali na štyroch "frontoch". Myslím tým 4 témy.;)
Vitaj na Porade.:)
mondes
20.05.11,20:47
Zdravím Vás. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Potrebujem urobiť pokladničnú knihu od začiatku roka, (len tak pre vlastné účely). Neviem však, aké kolonky mám tam napísať (robím ju v zošite), pretože u nás je takýto postup: príde zamestnanec, vyplatím mu napr. 100 Eur na nákup a on mi prinesie bločky napr. za 55 Eur. Zvyšné peniaze mi nevráti, ale si ich nechá na ďalší nákup, keď bude potrebovať nejaký materiál. Viem že na začiatok dám počiatočný stav, potom príjem, výdaj a konečný zostatok. Teda tých 100 Eur zapíšem ako výdaj z pokladne, ale čo so sumou z bločkov? Dám to ako výdaj mínusom? Prosím, dajte nejaké návrhy. Peniaze nevydávame len jednému zamestnancovi, takže na konci by mohla byť kolonka na podpis, kto peniaze prebral. Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
20.05.11,20:58
Zdravím Vás. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Potrebujem urobiť pokladničnú knihu od začiatku roka, (len tak pre vlastné účely). Neviem však, aké kolonky mám tam napísať (robím ju v zošite), pretože u nás je takýto postup: príde zamestnanec, vyplatím mu napr. 100 Eur na nákup a on mi prinesie bločky napr. za 55 Eur. Zvyšné peniaze mi nevráti, ale si ich nechá na ďalší nákup, keď bude potrebovať nejaký materiál. Viem že na začiatok dám počiatočný stav, potom príjem, výdaj a konečný zostatok. Teda tých 100 Eur zapíšem ako výdaj z pokladne, ale čo so sumou z bločkov? Dám to ako výdaj mínusom? Prosím, dajte nejaké návrhy. Peniaze nevydávame len jednému zamestnancovi, takže na konci by mohla byť kolonka na podpis, kto peniaze prebral. Ďakujem veľmi pekne.
vo firme sa môžete rozhodnúť pre dva spôsoby zúčtovania zálohy na drobný nákup pre zamestnanca.

1. pevná záloha - zamestnanec dostane na začiatku roka nejakú pevnú sumu (účtuješ ako výdaj z pokladne). Keď ti prinesie bloky za DN, vyplatíš mu hodnotu blokov. Bloky zaúčtuješ ako výdaj z pokladne.

2. pohyblivá záloha - podla potreby. Vyplatenie zálohy = výdaj z pokladne. Keď prinesie bloky, zaúčtuješ príjmovým dokladom ako vrátenie zálohy v hodnote blokov (časť zálohy mu ešte zostane), alebo v plnej sume a zbytok peňazí ti vráti. Bloky učtuješ rovnako ako v prvom prípade - ako výdaj z pokladne.
m.hladka
20.05.11,21:02
Zdravím Vás. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Potrebujem urobiť pokladničnú knihu od začiatku roka, (len tak pre vlastné účely). Neviem však, aké kolonky mám tam napísať (robím ju v zošite), pretože u nás je takýto postup: príde zamestnanec, vyplatím mu napr. 100 Eur na nákup a on mi prinesie bločky napr. za 55 Eur. Zvyšné peniaze mi nevráti, ale si ich nechá na ďalší nákup, keď bude potrebovať nejaký materiál. Viem že na začiatok dám počiatočný stav, potom príjem, výdaj a konečný zostatok. Teda tých 100 Eur zapíšem ako výdaj z pokladne, ale čo so sumou z bločkov? Dám to ako výdaj mínusom? Prosím, dajte nejaké návrhy. Peniaze nevydávame len jednému zamestnancovi, takže na konci by mohla byť kolonka na podpis, kto peniaze prebral. Ďakujem veľmi pekne.

Môžeš si kúpiť knihu v ŠEVTe a tam máš presné kolonky, ktoré potrebuješ.
V knihe používaš PP - príjmové pokladnične doklady a PV - výdajkové pokladničné doklady.
Ak dáš zamestnancovi na meno 100 eur na VP na jeho meno ako preddavok na drob.nákup, potom keď donesie bločky, tak vystavíš PP doklad na jeho meno, že Ti vrátil preddavok 100 eur a vypíšeš PV na jeho meno so sumou bločkov, účel drobný nákup.