simonatt
13.09.08,05:05
viete prosim Vas niekto o dobrom liecitelovi/liecitelke (trnavsky,nitriansky,bratislavsky kraj),ktora by vedela poradit s depresiou-postraumaticky syndrom,a takisto liecba krcka maternice? dakujem
legolas
14.09.08,05:28
viete prosim Vas niekto o dobrom liecitelovi/liecitelke (trnavsky,nitriansky,bratislavsky kraj),ktora by vedela poradit s depresiou-postraumaticky syndrom,a takisto liecba krcka maternice? dakujem

Ahoj, prepáč, ale prečo hľadáš liečiteľa? Choď predsa k lekárovi.
feron
15.09.08,11:30
posttraumatický syndróm je dobré liečiť odborne, aby nebolo liečenie ešte traumatickejšie. Najlepšie s ním pomôže kvalifikovaný psychoterapeut (s odborným diplomom), a čím skôr, tým lepšie, chronifikácia sa rieši ťažko. To isté si myslím o gynekologických problémoch.
dagyna
15.09.08,17:57
Mám jedného mohla by si sa s ním porozprávať, chodia k nemu aj lekári aj politici. Býva v Bratislave raz do mesiaca.
simonatt
15.09.08,18:44
postraumaticky syndrom som si liecila uz aj u lekara,a nie u jedneho, aj liekmi,no nic nepomohlo...zanedbala som to,na liecbu som sa odhodlala az po 6 rokoch,a zatial mi nepomohla,preto nechcem cakat zo zalozenymi rukami ale vyskusat aj nieco ine...
a liecba na HPV - k lekarovi chodim pravidelne,no vysledky sa mi uz dva roky nemenia, kazde tri mesiace chodim na odbery no stale mam len cakat,a tak chcem konecne nieco konat..prosim mohla by si mi dat na toho liecitela kontakt?
simonatt
15.09.08,18:52
FERON
vsimla som si v profile ze si klinicky psycholog, ja neuspesne hladam uz dlho dobreho psychologa.bola som zatial u dvoch a neuspesne,dokonca som bola aj na liekoch ktore mi to len utlmili,ale po ich vysadeni to znova zacalo.spomienky,uzkost,a to hnusne busenie.
uz viac lekarov mi odporucilo terapie.
vies poradit nejakeho dobreho psychologa z trnavskeho,bratislavskeho kraja? dakujem
RINAZ
15.09.08,20:02
chcela by som sa opýtať, ten liečitel čo si spomínala to lieči depresie?
BXLmiami
16.09.08,05:28
postraumaticky syndrom som si liecila uz aj u lekara,a nie u jedneho, aj liekmi,no nic nepomohlo...zanedbala som to,na liecbu som sa odhodlala az po 6 rokoch,a zatial mi nepomohla,preto nechcem cakat zo zalozenymi rukami ale vyskusat aj nieco ine...
a liecba na HPV - k lekarovi chodim pravidelne,no vysledky sa mi uz dva roky nemenia, kazde tri mesiace chodim na odbery no stale mam len cakat,a tak chcem konecne nieco konat..prosim mohla by si mi dat na toho liecitela kontakt?

Hľadaj v tom prípade dobrého homeopata,s takýmito dg má homeopatia veľmi dobré výsledky.
dusansl
16.09.08,06:14
Vážená pani,
musel som sa vrátiť k Vášmu príspevku a napísať svoje poznatky.
Prosíte o typ na liečiteľa. Zabudnite! Uzdravenie je len vo Vašich rukách.
A ako na to? No za pomoci fytodietológie - teda musíte telu dopriať to čo mu chýba a potom si s uvedenýmy ťažkosťami dokáže poradiť celkom samo.
A naozaj máte pravdu, tým že Vám psychológ bude prezentovať ako pozytývne myslieť nevyzdraviete.
K problému lézie krčka maternice len jedno, riešiť čím skôr, toto výrusové onemocnenie sa rado zvrháva na rakovinu. Prečo nie je tajomstvom? Ale o tom inokedy.
AK máte záujem o konzultáciu, kontakt Vám poskytne ss.
Pekný deň Dušansl.
dagyna
17.09.08,16:47
chcela by som sa opýtať, ten liečitel čo si spomínala to lieči depresie?

Tento liečiteľ lieči rôzne choroby, hovorila som, že treba sa porozprávať a on podľa diagnostiky povie čo je treba robiť.
olga88
17.09.08,18:36
Pokial mate depresie, tak nestaci psycholog, tam musi nastupit liecba u psychiatra. Ten Vam podla stupna depresie naordinuje lieky a vas zivot bude plnohodnotny. Po urcitom case sa davky liekov znizuju, az sa postupne vysadia. Moja suseda bola vo velmi zlom psychickom stave, mala silne depresie, liecila sa u psychiatra a dnes je OK. Tam treba aj zmenit zivotospravu, zaradit bud cvicenie, alebo prechadzky a pod. Liecitel Vam urcite nepomoze. Tou cestou by som sa neuberala.
feron
18.09.08,12:45
FERON
vsimla som si v profile ze si klinicky psycholog, ja neuspesne hladam uz dlho dobreho psychologa.bola som zatial u dvoch a neuspesne,dokonca som bola aj na liekoch ktore mi to len utlmili,ale po ich vysadeni to znova zacalo.spomienky,uzkost,a to hnusne busenie.
uz viac lekarov mi odporucilo terapie.
vies poradit nejakeho dobreho psychologa z trnavskeho,bratislavskeho kraja? dakujemodpoveď som poslal cez SS
dodo65
19.09.08,07:04
Treba najprv ist ku odbornemu lekarovi.
t.betinka
17.10.08,13:47
AK HLADATE LIEčITELA TAK VAM DAM MEIL CELA RODINA CHODI K NEMU SME VELMI SPOKOJNI."pmo.szm.sk .t.c.0908460526 je to v Dolnom Kubine.
pasuliatko
17.10.08,14:42
šarlatánstvo
Pachole
17.10.08,15:25
postraumaticky syndrom som si liecila uz aj u lekara,a nie u jedneho, aj liekmi,no nic nepomohlo...zanedbala som to,na liecbu som sa odhodlala az po 6 rokoch,a zatial mi nepomohla,preto nechcem cakat zo zalozenymi rukami ale vyskusat aj nieco ine...
a liecba na HPV - k lekarovi chodim pravidelne,no vysledky sa mi uz dva roky nemenia, kazde tri mesiace chodim na odbery no stale mam len cakat,a tak chcem konecne nieco konat..prosim mohla by si mi dat na toho liecitela kontakt?

Uvažuju, jak jste fungovala těch šest let, než jste se odhodlala k léčbě. Co bylo impulsem, proč s tou léčbou konečně začít, proč právě teď.

Další otázka je, jak probíhala dosavadní léčba, jak dlouho, jestli jste dala lékařům čas, aby stačila zabrat, jestli jste nečekala výsledky příliš brzo.

Pokud Vaše potíže trvají několik let, nelze čekat, že budou odstraněny za pár týdnů. Možná se k nim přidala ještě nějaká další okolnost, která Vás na tu léčbu dostala právě teď, takže situace je ještě těžší.

K té gynekologické diagnóze - hurá, výsledky se nemění, léčba není, jen kontroly. Takže asi není nutno něco dalšího dělat, stačí situaci hlídat, aby se zavčas odoperovala rakovinnová část orgánů, pokud by se rozvinula rakovina. Je lepší být hlídaná při známém ohrožení než být ve falešném klidu bez pravidelných vyšetření a třeba už se situací nedobrou a nebezpečnou.
t.betinka
17.10.08,15:47
PASULIATKO pytam sa Ta mas uz nejake skusenosti s ludovimy liečitelmi?Ked si to nazval sarlatanstvo?Ja som bola mam dobre skusenosti!
feron
17.10.08,19:03
AK HLADATE LIEčITELA TAK VAM DAM MEIL CELA RODINA CHODI K NEMU SME VELMI SPOKOJNI."pmo.szm.sk .t.c.0908460526 je to v Dolnom Kubine.určite je aj on spokojný, keď k nemu chodí celá rodina.;)
pasuliatko
17.10.08,21:02
PASULIATKO pytam sa Ta mas uz nejake skusenosti s ludovimy liečitelmi?Ked si to nazval sarlatanstvo?Ja som bola mam dobre skusenosti!

našťastie nie a neverim thakym ludom
kukučka
17.10.08,21:51
našťastie nie a neverim thakym ludom

prečítaj si knihu Páter Ferda, budeš thaky :eek:
pasuliatko
18.10.08,09:26
prečítaj si knihu Páter Ferda, budeš thaky :eek:

ja nemusím čítať knihy ale dakujem:D
kukučka
20.10.08,16:47
ja nemusím čítať knihy ale dakujem:D
Ako mám rozumieť tvojej odpovedi? Ja som predsa nepoužila rozkazovací tón, alebo ty vôbec nečítaš knihy? :D
Ja zas nemusím neveriacich tomášov ani škatuľkovanie a som veľmi zvedavá, či by si nezmenil názor ;)