kaciatko13
14.09.08,09:51
ahojet, prednedavnom som mala alergicku reakciu a doktorka mi dala tabletky Zodac, len mi nepovedala, dokedy ich mam jest a ci mam vybrat vsetky tabletky... poradte prosim, co ´mate s tym skusenosti, ci ich uz mozem teda vysadit, ked mi vsetky priznaky alergie zmizli? dakujeeeem :D
arizona
14.09.08,08:05
Najlepšiu odpoveď Ti dá asi Tvoja lekárka, ktorá pozná tvoj zdravotný stav, ktorá Ti tabletky predpísala.
Čo môže "fungovať" u jedného pacienta, u druhého nemusí...
BXLmiami
14.09.08,12:46
Treba isť za lekárkou a naplánovat testy po upokojení a vysadení liekov,aby sa zistilo,na čo tá alergia bola,inak skôr alebo neskôr sa problém zopakuje.
feron
15.09.08,11:25
Ak to bola len reakcia, to znamená, že na nejaký podnet vznikla odozva, ktorá sa predtým neobjavovala, myslím, že vtedy stačí užívať liek len do vymiznutia príznakov, ak sa už tá reakcia neobjavuje. Ak by sa reakcia opakovala určite treba konzultovať s lekárom.
Rozalka
15.09.08,11:45
A príbalový leták čo "hovorí"???
ivka70
15.09.08,11:57
kludne ich mozes vysadit, ked ti odozneju priznaky alergie

a k lekarke ist znivu az vtedy, ak sa zopakuju
pasuliatko
15.09.08,13:33
Keď nemáš príznaky to neznamená,že alergiu nemáš. Tomu never!!!!! Ja som brala ZODAC celkom mi pomohol, brala som ho bez lekárskeho predpisu. A brala som ho thak dlho do kedy som mala problemy... Čiže okolo 2-3 mesiace ked je to kritické.... Ehm... U mňa celý rok :D