slabikar
14.09.08,16:01
Pokusme sa my muzi, pochopit zeny, lebo:

1. Vacsina zien ma nejasno v tom co chcu, su nervozne ked od nich clovek chce vediet verdikt (rozhodnutie, nazor v nerozhodnosti), ak dosiahnu to co "chceli", pocituju neistotu ci je to to, co naozaj chceli.
2. Pri ženách je v prevažnej väčšine ľahšie vybudovať si partnerský vzťah od "piky", ako keby sa mal vyvinúť, ako nadstavba vzťahu kamarátskeho.
4. Zeny maju radi, ked je okolo nich vela priatelov. To, ze sa do nich polka zalubi je vedlajsie, im to vsak vyhovuje. Su schopne mat viacej kamaratov, nez muzi kamaratiek, bez toho aby sa zalubili.
6.zena ti nikdy nepovie nic priamo
7.zeny su radi dobyvane
8.zeny radi glorifikuju pojem "zenskosti"
9.mozes jej skutkami dokazovat , ako ju neskonale milujes , ale ked jej to nepovis aspon raz do tyzdna , tak zacne konspirovat ...
10. Ženy často vidia racionálne fakty hovoriace "A", uvedomujú si ich, ale emócie hovoriace "B" ich prebijú, ženy potom trpia, ale dúfajú, že sa realita nejako vyvinie v prospech ich plánov načrtnutých emóciami.
11. Zenu casto pochyti stav, ze je zla, resp. nie dost dobra. Stava sa to v situaciach ked obklukou chalanovi vysvetluje, ze nema o vztah s nim zaujem...
12. Zena potrebuje byt obdivovana a chce aby jej vsetci naokolo davali pocit vynimocnosti a jedinecsnosti
13. Z kazdeho aktu kamaratstva sa musi stat pravidlo, neskor povinnost, ktorej porusenie sa tresta okamzitym urazenim
14. Pre zenu je tazsie pochvalit, pretoze vidi stale viac chyb na muzovi ako muz na zene.
15. Zena ma problemy s hovorenim pravdy ak si tym poskodi svoju reputaciu.
16. Zena je schopna zo dna na den zabudnut, ze vas lubila, ponuknut vam v priebehu niekolkych dni priatelstvo, ktore ak neprijmete, hlboko ju sklamete.
17. Zena nie je schopna udrzat tajomstvo, ak jej nieco hovorite, pocitejte stym ze to hovorite aj jej najlepsej kamaratke
18. Zena vie byt hlboko sklamana a zaroven potesene tou istou vecou v zavislosti od jej momentalnych zaujmov
19. Cokolvek spravis, vzdy musis ratat s tym, ze si zena najde dovod, preco ti to vycitat.
20. Ak poviete nieco, co sa da pochopit dvoma sposobmi, z ktorych jeden je urazlivy, je absolutne jedno, ze vy myslite ten normalny...zene, je to uplne jedno. Ona pochopi ten druhy.
21. žena,resp. vacsina zien nedokaze riesit problemy a rozne natlakove situacie racionalne, jej emotivna stranka je prilis silna, aby sa nezapojila
22. zena berie vsetko DOSLOVA
23. zeny maju neuveritelnu schopnost s nami manipulovat, aj ked je muz priam nasmrt urazeny...
24. Zena/dievca Velmi dobre vie co chce, ale najprv to musi chciet.
25.Pokial na to nepride je schopna vselicoho, dovtedy ruky prec.
26. Aj ked je zena vinna, vie to otocit v zaujme svojho dobra na to aby sa muz citil este vinnejsie, a pritom si neuvedomuje, ze to moze byt este horsie.
27. Ak spravi zena chybu a muz sa nahneva a urazi, tak zena to vzdy otoci a urazi sa este viac.. Dovod: muz sa urazil
28. Muzi su zalozeni racionalnejsie, zeny emocionalnejsie
29. Casto robia chybu zeny, hlavne vyvolavaju hadky ked su precitlivene, nezabudajme ze vtedy im ublizuje cely svet navokol. Ak si vsak muz dovoli povedat zene aku chybu urobila, vrati sa mu to v podobe zenskych vycitok typu Za vsetko mozem vzdy ja!
30. Zeny vidia hlbsi zmysel v sklopenej doske na zachode a vo vytlacani zubnej pasty od spodu.
31. Zeny vedia robit viac veci naraz, ale synchronizacia vedenia vozidla s prevodovkou je muzska praca
33. Ak vás žena nepustí k slovu a vkuse kecá,tak sa ju nesnažte prerušiť...Zvyčajne to vedie k jej naštvatosti http://www.hojko.com/images/smiles/icon_confused.gif
34. ženy sú najúžasnejšie stvorenia na planéte.
35. Jediný pohľad na ženu dokáže rozžiariť deň silnejšie ako tisíc hviezd
36. Každý stretol aspoň raz v živote ženu, pre ktorej bozk by zapredal dušu, sebaúctu aj budúcnosť.
37. ženy-matky si zaslúžia našu nekonečnú úctu.
38. Zeny onedlho zalozia rovnaku temu o muzoch.
39. Ak zena tvrdi, ze sa ozve, a vy naozaj od nej nieco potrebujete....radsej zavolajte vy...
40. zena berie vsetko DOSLOVA, ale vacsinu veci, ktore zena povie, mysli OBRAZNE
41. žena nič nerobí preto - lebo muž chce, (aj keď si to on myslí), ale preto - že ona chce.
42. Zena nic nerobi preto, lebo si mysli, ze muz to spravi dobrovolne a rad. (ale to si iba mysli)
43. Ženy očakávajú od mužov väčšiu iniciatívu.
44. zeny vedia neuveritelne manipulovat s muzmi. vsimneme si to, az vtedy ked dosiahnu svoj ciel.
45. najsilnejsou energiou su zenske slzy, pohnu aj s muzom.
46. zena sa oblecie neskutocne vyzyvavo a potom sa tvari nastvane, ked na nu pozera komplet cela ulica
47. zena sa bude pytat otazky typu "co sa stalo?" "je ti nieco" vzdy ked to je najmenej vhodne a vzdy ked muz len premysla
48. Hned ako zena zisti ze s nou muz manipuloval, stane sa z nej hystericka suka, hlavne ale preto, lebo ona je zena a teda ona by mala byt v manipulovani majster.
49. Zena si mysli ze muzovi nieco nenapadne nanutila a tesi sa z vlastnej prefikanosti, zatial co muz to robi pre vlastny prospech a drzi hubu.
50. Keď vás žena príliš miluje a vie, že vzťah je z akýchkoľvek príčin nereálny, snaží sa vám tými najrôznejšími spôsobmi vyhýbať.
51. Zeny sa radi a casto vypytuju na predosle vztahy svojich partnerov a tak zistuju ci su tie najlepsie a jedine. Samozrejme chlapi neradi o tom rozpravaju, preco asi ...?
52. muzi a zeny maju uplne rozdielne myslenie. ...pre nas je to jasna vec co povedala, ale ona tym myslela uplne nieco ine. skratka pouzivame rozdielne kodovanie medzi riadkami.
53a. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď jedia.
53b. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď vedia, že sa ich fotograf pokúša odfotiť nepozorovane. Pokiaľ sa fotografovi podarí takáto fotka a potom ju ukáže odfotenej osobe (žene) tak sa naštve(pokiaľ len nie je splnená podmienka d).
53c. Žene sa sama sebe nepáči na drvivej väčšine fotiek, vždy na sebe nájde nejakú chybičku, ajkeď je fotka skvelá.
53d. Najviac sa im páčia fotky, kde vlastne ani nevyzerajú, ako oni...
54. Zena je to najkrajsie co pan Boh stvoril.
55. Drviva vacsina zien sa nerada foti kedykolvek
56. Vacsina zien je schopna "pilit" muzovi usi tym, co by od neho chcela dost. Ked dostane to co ziadala je este viac nespokojna
57. takmer nulovy orientacny zmysel
58. nevedia soferovat
59. AK sa zene nedostava dostatok pozornosti , dokaze velmi rychlo rezignovat a zabudunut co bolo pred tym ..
60. Nič neurazí ženu či dievča viac, než otvorený nezáujem o nu.
61. Najlepší spôsob ako zničiť priatelstvo s krásnou ženou je prejaviť o ňu záujem.
62. Zeny su ako pocasie , v jeden den by ti dali modre z neba a dalsi ta poslu do riti
63 Žena nevie čo chce , ale bude otravovať až kým to nedostane
64. Zena nikdy neoceni to, co pre nu robite sposobom, akym chcete.
65. Ženy sú nepochopiteľné a komplikované stvorenia
66. Zena zrejme nechape, ze to co od vas ocakava v tazkych chvilach potrebujeme v rovnakej situacii tiez.
69. Muž je hlava rodiny. Len škoda, že žena,je jej krk.
70. Mozte pre holku spravit cokovek, byt jej oporou, byt vzdy pri nej, uprimne sa zaujimat o jej zivot, o to co ju tesi ci trapi, mozete robit vsetko spravne, nemusite jej nikdy umyselne ublizit a nemusite ju nikdy zradit...ale az spozna inych ludi, ktori jej vyhovuju viac, v pribehu jedineho dna sa mozete po 8 rocnom priatelstve stat "nenavidenou sucastou nenavideneho stareho zivota".
71. Opat a znovu podciarknute, zeny nemaju logiku, iba emocie a nalady.
72. Pre zenu, je hocikto nahraditelny. Hocikto.
73. Keď Vám baba povie, že ste jej najväčší kamarát, už nikdy z toho nič nebude
74. Pokiaľ ma žena zlú náladu, tak ju musíte upokojovať a milo sa k nej správať. Akonáhle niečo zle spravíte tak končíte. Pokial ma chlap zlu náladu, tak žena sa správa k nemu tak akoby jej nikdy nepomohol....
75.Ak prejavite zaujem o zenu ktora nema jasno v tom co chce , prilisna snaha nerobi dobrotu ... niekedy je lepsie dufat , netlacit a hlavne nechat zit ...
76: najrychlejsia zamienka k rozhovoru je zene na otazku: "zlato, co ti je?" odpovedat NIC ..
77. Zeny nechapu ze "Si len kamarat" zranuje viac ako "Uz ta nechcem nikdy vidiet".
78. Za normalnych okolnosti ked sa k nim spravate s primeranym respektom a uctou tak sa spravaju aj ony dobre k vam.
79. Ked chytia naladu na filozoficke otazky preco ich uz nemate tak radi ako na zaciatku a podobne je lepsie proste nehovorit nic. Ziadna odpoved totiz nie je spravna
80. Ked budete dakomu predstavovat svoju priatelku, v zivote ju nepredstavte ako kamaratku, lebo vam vycisti zaludok.
81. Zeny dokazu mat mnozstvo zivotnych zasad, predstav a idealov, ktorymi sa v zivote riadia. A taktiez dokazdu na rekordne mnozstvo z nich v rekordne kratkom case zabudnut, ak sa vyskytne situacia.
82. Zeny su neskutocne kreativne. Dokazu chlapov dostat na kolena tolkymi roznymi sposobmi, ze je nemozne sa voci tomu ochranit.
83. "Ked to nevies ty, ja ti to teda hovorit nebudem." Moja "oblubena" zenska fraza, medzi chlapmi casto vyvolavajuca usmev. Ak by som toto ja dakedy seriozne pouzil, citil by som sa ako dement. Zeny su schopne to pouzit s plnou vaznostou a serioznostou...
85. akonahle sa zacnete so zenou bavit o niektorom z tychto bodov, zena sa urazi...
88.Z kamaratsva k dievcatu moze byt laska , ale len tazko bude z lasky k dievcatu opät kamarastvo http://www.hojko.com/images/smiles/icon_confused.gif
..........aa az ked pridete aj o to kamaratstvo uvedomite si co ste mali a ze ste mali byt radi zato ako to bolo , ale to uz len taky dotaz to k bodu nepatri http://www.hojko.com/images/smiles/icon_biggrin.gif
89. Zena ked povie nie, mysli tym ano.... A ked nemysli, este lepsie
90. Pozves ju na rande:
Ak ti zena povie nie, znamena to mozno.
Ak ti zena povie mozno, znamena to ano
Ak ti povie ano, je to k.....
91.Zeny nepoznaju daco ako definitivne rozhodnutie*, nie definitivne v muzskom slova zmysle...co samozrejme vychadza z naseho znameho a oblubeneho, "zeny nevedia co chcu". Ked tak nad tym premyslam, da sa povedat, ze je to taka konstanta, od ktorej sa mnoho inych pravd o zenach odvija.
*skratene povedane, da sa ocakavat neocakavatelne(vzhladom na slovne vyjadrenia)
92. Zena je schopna sa x-krat vratit a odist(od vas), vzdy s originalnym a nenapadnutelnym dovodom...
93. Zeby bola ta nerozhodnost nakazliva aj na muzov? Ked som s nou neni, chcem s nou byt, ked s nou som, tak s nou byt nechcem...blbe.
94. Pekne slova od peknej a milej holky maju neocenitelnu hodnotu pre kazde muzske ucho a daju sa pocuvat ozaj znova a znova. No jo, nase ego sa rado necha hladit:).
95. Niekedy su schoopne situaciu tak zvratit, ze by bolo hrozne lahke im odpustit, aj ked rozum vravi, ze by sme nemali. Co potom...
97.zena sa po hadke neozve ako prva , pretoze chce potrestat chlapa ...avsak trpi len ona sama...
98. zena moze mat zlu naladu kedykolvek, pricom muz musi byt ten, kto jej ju vylepsi, ak tak neurobi, alebo sa o to nesnazi, je este on sam zly a zena si poklada otazku, naco takeho chlapa vlastne ma...
99. Vacsina zien hovori chlapom, ze sme svine, hovada a ine zvierata a ze by nas vsetkych vystrielali, no keby nas vystrielali tak vtedy si uvedomia, ze zivot bez chlapov si nevedia ani predstavit.
100. každý príspevok v tejto teme je čisto-čistá pravda, ale aj tak ženy budú tvrdit že ony za nič nemôžu, ...[alebo o nicom nevedia]
101. Zena je shopna citit sa tucna, aj vtedy, ked je schopna si cez brucho poskrabat chrbticu...
102.Ženy ako také majú často krát problém zaujať svoj vlastný názor na nejakú skutočnosť. Sú nervózne keď to od nech žiadame. Preto si treba vážiť ženy, ktoré s tým nemajú žiadny problém.
103. Vážme si ženu, kto ti dá košom bez udania dovodu a nie tá , ktorá ti bude ešte 4 týždne neskor mlieť o tom aký si pre nu priliš uažsny...
104. Keď žena dosiahne čo chcela, začne chcieť viac ... až jej zostane nič
105. Ak vás žena niekam pozýva a udá približný čas kedy, a ona mešká pár hodín, tak je to v pohode a veta "prepáč mrzí ma to, ja ti to vynahradím" vám musí stačiť..
106. Spomenul som si na zaver mojho nedavneho depresivneho dumania z nedostatku zenskej pritomnosti:
Ked nemas dievca, si sam sebou. Si taky, akym Ta vychoval zivot (rodicia, znami...). Niekto hovado, nadavajuce a plujuce na okolie. Iny je svatuskar, nepovie ani "Do riti!" a svojho vtaka pouziva len na cikanie.
Dievca (zena) Ta chtiac nechtiac donuti zmenit sa. Hlavne ak sa Ti paci, lebo sa jej chces pacit aj Ty. Nejako si zistis ake hodnoty uprednostnuje a podla toho sa zacnes menit. Hovado sa upokoji a zmeni slovnik, svatuskar zase zacne zdravo nadavat a mysliet brcavejsie (uchylnejsie).
Stanes sa lepsim clovekom. Konanie sa podriaduje myslienke na vzajomnu naklonnost dvojice.
107. ženu nepochopíte, skočte radšej na pivo
110. Pre ženu má slovo " nie " dva významy. Prvý zakrýva jasavé " áno" a druhé je to pravé " nie " . Len ktoré je ktoré, to nikdy nikto nepochopí.
tetrisss
14.09.08,14:30
Fuha,s tym si sa teda nadrel, len neviem kolko chlapov /predpokladam ze to bol manual pre nich/ dokaze tieto body docitat dokonca:D.
Ibaka
14.09.08,14:53
Fuha,s tym si sa teda nadrel, len neviem kolko chlapov /predpokladam ze to bol manual pre nich/ dokaze tieto body docitat dokonca:D.
nedočítal som
cactus
14.09.08,14:57
uf, to pozerám!
čo to je?
priznám sa, že sa mi ani čítať nechce.
to si niekde skopíroval?
vôbec sa ti chcelo s tým baviť?
má to nejaký význam?

a nakoniec - čo týmto básnik chcel povedať?
slabikar
14.09.08,15:00
uf, to pozerám!
čo to je?
priznám sa, že sa mi ani čítať nechce.
to si niekde skopíroval?
vôbec sa ti chcelo s tým baviť?
má to nejaký význam?

a nakoniec - čo týmto básnik chcel povedať?

zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...
Paula
14.09.08,15:05
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...


Aha, takže to sa netýka vašich /našich žien, ktoré máte s kamošmi , to je oplieskané z netu :)
slabikar
14.09.08,15:06
Aha, takže to sa netýka vašich /našich žien, ktoré máte s kamošmi , to je oplieskané z netu :)

no jasne, len pravda a nic ine nez pravda (ci ako sa to vravi?)
Elena Navrátilová
14.09.08,15:14
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...

Tu nie je čo vysvetľovať ... ak tomu čosi "vyčítal na nete" veríš, ťažko uveriť že dokážeš považovať ženu za parnerku v akomkoľvek smere. :D Ale ak chceš byť partnerom žene tak vymaž aspoň tie invektívne frázy "odpísané z netu", ktoré si tu priložil Ty a teda si presvedčený o ich pravdivosti. ;) Inak, ak už použiješ niekoho vyjadrenie, citáciu mal si uviesť meno autora, takto si autorom Ty sám. Prajem Ti veľa zábavy... a ak budeš mať náladu prilož frázy z "netu aj o mužoch". Ja si mužov ale tých s pravým označením muža vážim a nikdy by som tu také "z netu stiahnuté názory" nepriložila. Vážim si totiž tak seba ako aj každého človeka nezáležiac na pohlaví. Ale to treba mať k ľuďom vzťah pozitívny a nie rozdielný na "ženy" a "mužov". Dúfam, že som sa vyjadrila jasne a zrozumiteľne pre všetkých.
P.S. Tému som nahlásila ako invektívnu ...
slabikar
14.09.08,15:22
Tu nie je čo vysvetľovať ... ak tomu čosi "vyčítal na nete" veríš, ťažko uveriť že dokážeš považovať ženu za parnerku v akomkoľvek smere. :D Ale ak chceš byť partnerom žene tak vymaž aspoň tie invektívne frázy "odpísané z netu", ktoré si tu priložil Ty a teda si presvedčený o ich pravdivosti. ;) Inak, ak už použiješ niekoho vyjadrenie, citáciu mal si uviesť meno autora, takto si autorom Ty sám. Prajem Ti veľa zábavy... a ak budeš mať náladu prilož frázy z "netu aj o mužoch". Ja si mužov ale tých s pravým označením muža vážim a nikdy by som tu také "z netu stiahnuté názory" nepriložila. Vážim si totiž tak seba ako aj každého človeka nezáležiac na pohlaví. Ale to treba mať k ľuďom vzťah pozitívny a nie rozdielný na "ženy" a "mužov". Dúfam, že som sa vyjadrila jasne a zrozumiteľne pre všetkých.
P.S. Tému som nahlásila ako invektívnu ...

vidim, ze fakty ta urazili. (odstranil som male nevhodne) cakal som, ze to vezmes s humorom. to aj ja som sa mal urazit na temu "PERLY NASICH MUZOV"? no ale vidim, ze si zena, urazis sa hned a nevezmes to s humorom
Elena Navrátilová
14.09.08,15:33
vidim, fakty ta urazili. cakal som, ze to vezmes s humorom. to aj ja som sa mal urazit na temu "PERLY NASICH MUZOV"?

Mňa určite neurazí to čo si uviedol v zadaní témy... nato nemá net a ani Tebou uvedené "citácie" ... :D Mal by si byť vďačný, že ženy sú... čo by si robil s časom venovaným tejto téme keby neboli ženy? :D:D:D:D:D Vieš, mňa urazí len inteligent... ale to čo si odprezentoval pod svojim nickom mi niečo o Tebe hovorí. Ale nepoznám Ťa osobne takže nehodnotím. ;)
slabikar
14.09.08,15:40
Mňa určite neurazí to čo si uviedol v zadaní témy... nato nemá net a ani Tebou uvedené "citácie" ... :D Mal by si byť vďačný, že ženy sú... čo by si robil s časom venovaným tejto téme keby neboli ženy? :D:D:D:D:D Vieš, mňa urazí len inteligent... ale to čo si odprezentoval pod svojim nickom mi niečo o Tebe hovorí. Ale nepoznám Ťa osobne takže nehodnotím. ;)

uz len tvoje reakcie na tuto temu svedcia o tom, ze si sa urazila. inteligentna zena sa nad tym pousmeje a nereaguje tak ako ty. ja som sa tiez smial nad temou PERLY NASICH MUZOV a nespraval som sa ako ty, zeby som sa hend mal urazit... ;)
Elena Navrátilová
14.09.08,15:46
uz len tvoje reakcie na tuto temu svedcia o tom, ze si sa urazila. inteligentna zena sa nad tym pousmeje a nereaguje tak ako ty. ja som sa tiez smial nad temou PERLY NASICH MUZOV a nespraval som sa ako ty, zeby som sa hend mal urazit... ;)

Už tu je jasná Tvoja reakcia a podsúvanie Tvojho názoru. Nedá sa téma dať do tmy. Pre mňa je vhodná akurát tam. ;) Ale pokiaľ si pamätám už tu je téma zodpovedajúca práve ako proti téma "Perly našich mužov". Ale je založená na rovnakom princípe ako téma o mužoch a tam nie sú použité žiadne hrubé invektívy na adresu tak žien ako mužov. V konečnom dôsledku si sa Ty odprezentoval ako typický ješitný muž založením tejto témy. A to už nechcem písať o obsahu. ;):rolleyes:
slabikar
14.09.08,15:49
Už tu je jasná Tvoja reakcia a podsúvanie Tvojho názoru. Nedá sa téma dať do tmy. Pre mňa je vhodná akurát tam. ;) Ale pokiaľ si pamätám už tu je téma zodpovedajúca práve ako proti téma "Perly našich mužov". Ale je založená na rovnakom princípe ako téma o mužoch a tam nie sú použité žiadne hrubé invektívy na adresu tak žien ako mužov. V konečnom dôsledku si sa Ty odprezentoval ako typický ješitný muž založením tejto témy. A to už nechcem písať o obsahu. ;):rolleyes:

stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo ;)
Elena Navrátilová
14.09.08,15:50
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo ;)

http://www.porada.sk/t81813-perly-nasich-zien.html
Danila
14.09.08,15:51
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo ;)Tak je.:):D
Stefan2005
14.09.08,16:36
zozbieral som po nete fakty o zenach ...

... medzi zozbieral a zozbieral je podľa všetkého rozdiel.
Dúfajme, že majiteľ stránky sa nenahnevá, že si odcitoval (bez odkazu na zdroj) z jeho stránky všetkých 110 bodov:) . Ale na druhej strane si aspoň spojil 6 stránok do jedného príspevku a záujemca nemusí toľko klikať....
Eulalia
14.09.08,16:43
Na niektorých bodoch sa možno zasmiať, na niektorých pousmiať, niektoré sú na zaplakanie. A opakuje sa s malými obmenami jedno a to isté, takže ma to nakoniec nudilo.
Prepáč, mám pocit, že ak sa tu niekto prejavil urazene a ješitne, si to Ty. Ten pocit som mala už z Tvojich reakcií v téme Perly našich mužov.
Odjakživa muži sa sťažovali na ženy a ženy na mužov. Prečo nie, každé pohlavie má svoje špecifiká. Tie témy, ktoré tu už boli založené, boli pre mňa úsmevné, obidve, bez rozdielu, kto koho "ohováral". Ale s tým úmyslom boli aj založené - vyvolať na tvári úsmev, aj keď niekedy možno mierne škodoradostný.:)
Toto nie je do smiechu, je to nuda.
iriska
14.09.08,17:26
Musím priznať, že som žena, neviem čo chcem, lebo to, čo chcem sa mení podľa situácie. Nejdem si tvrdohlavo za svojím, aby som si natrieskala držku, ale mením svoj cieľ podľa toho, či sa situácia vyvíja v môj prospech alebo neprospech. V prípade neúspechu obviním muža - veď to je jasné, nemôžem predsa byť na vine ja. Tiež neviem zaujať na nič názor pretože sa sa všetko pozerám minimálne z troch uhlov pohľadu a nikdy neviem, ktorý je ten môj, čiže na všetko mám viac názorov. A... keď poviem nie, myslím tým možno a keď poviem možno, myslím tým áno a niekedy aj keď poviem nie, myslím tým áno, ale ak muž v danej chvíli nevie pochopiť čo tým myslím, tak ja mu to vravieť nebudem. Asi tak... :)
slabikar
14.09.08,17:40
Musím priznať, že som žena, neviem čo chcem, lebo to, čo chcem sa mení podľa situácie. Nejdem si tvrdohlavo za svojím, aby som si natrieskala držku, ale mením svoj cieľ podľa toho, či sa situácia vyvíja v môj prospech alebo neprospech. V prípade neúspechu obviním muža - veď to je jasné, nemôžem predsa byť na vine ja. Tiež neviem zaujať na nič názor pretože sa sa všetko pozerám minimálne z troch uhlov pohľadu a nikdy neviem, ktorý je ten môj, čiže na všetko mám viac názorov. A... keď poviem nie, myslím tým možno a keď poviem možno, myslím tým áno a niekedy aj keď poviem nie, myslím tým áno, ale ak muž v danej chvíli nevie pochopiť čo tým myslím, tak ja mu to vravieť nebudem. Asi tak... :)

konecne reakcia svedciaca o inteligentnej zene ;), inteligencia zien je pre mna najobdivovanejsia vlastnost, podla ktorej sa sa rozhodujem, ci vobec sa dam do reci... :D
Kazu
14.09.08,17:43
Fííííha, 110 bodov múdroslovia o ženách :D Ja si myslím, že sú iba dva.
1. Žena vie veľmi dobre čo chce. A ak aj náhodou nevie čo chce, neprestane, kým to nedostane.
2. Žena je veľmi dobrá manipulátorka. Dokáže presvedčiť muža, že jej nápad pochádza z jeho hlavy. To len preto, lebo potom nápad realizuje rýchle a rád. Ženy to vedia, len muži to nevedia, že to ženy vedia. :D:D:D
slabikar
14.09.08,17:54
1. Žena vie veľmi dobre čo chce. A ak aj náhodou nevie čo chce, neprestane, kým to nedostane.
100% suhlas. ako slepe kura k zrnu a potom to vyzera, ze to ona tak chcela :D:D:D
Elena Navrátilová
14.09.08,17:55
konecne reakcia svedciaca o inteligentnej zene ;), inteligencia zien je pre mna najobdivovanejsia vlastnost, podla ktorej sa sa rozhodujem, ci vobec sa dam do reci... :D

Len či sa inteligentná žena dá do reči s Tebou ... :D;)
Tanče
14.09.08,18:01
108. Nikdy neverte svetlu v ociach zeny, to len slnko presvita cez jej dutu hlavu.

tiež sa mi to nechcelo všetko podrobne čítať, ale bavila som sa a na tomto najviac. totiž som si to živo predstavila a smiechu som sa nezdržala.

a mimochodom neurazí ma žiadny z tých bodov, tým duplom že sú to všeobecné vety. Ak by niečo zotho bolo smerované presne ku mne, tak by som sa zamyslela nad sebou ale došla by som zasa len kt omu, že je to len pohľad jedinca na mňa pričom pohľad druhého jedinca by bol možno opačný. Takk komu nakoniec vyhovieť????? Dilemmmma, a preto mato vôbec netrápi....:))))))

PS. Ale robotu si si teda dal.... a zodopovedne všetko (?) z netu vyštrachal
Tanče
14.09.08,18:05
Len či sa inteligentná žena dá do reči s Tebou ... :D;)


Elenka ale inteligentná žena vie komunikovať s kýmkoľvek....
ale možno že ja inteligenciu chápem ináč...
Elena Navrátilová
14.09.08,18:13
Elenka ale inteligentná žena vie komunikovať s kýmkoľvek....
ale možno že ja inteligenciu chápem ináč...

Ale komunikovať ... ;) Ak niekto "hľadá" takéto fakty ... tak ja Táni neviem či vie aj komunikovať. Nepotrebujem predsa hľadať niečo o čom si viem urobiť vlastný názor. ;) Preto nepoužívam nick. :):rolleyes: Zvlášť keď ako dôvod založenia témy oponujem témou o mužoch aj keď tu už je taká založená. Teraz sa "nájde" nejaká žena, ktorá založí tému o mužoch? A budeme mať tém o mužoch, ženách... :D To tu bude srandy, komunikácie... a najlepšie hneď budú niektorí inteligentní, niektorí urážliví ... vidíš, akým okom sa pozeráš tak to vidíš. ;):rolleyes::)
Kazu
14.09.08,18:27
Ženy rady rozprávajú dlho a veľa. A mužom v tom množstve slov uniká podstata.:rolleyes: Už som si tú definíciu vytlačila a keď moja menšia polovička bude zase tápať v mojich náladách, iba poviem číslo a manžel hneď bude vedieť na čom je. :D:D:D Viete moje, ako nám to uľahčí komunikáciu? :---:---:---
slabikar
14.09.08,18:35
jajaj, zrušme temu, lebo niektore zeny su strasne urazlive. ale cenim si zeny, ktore to vzali s humorom ;)
Tanče
14.09.08,19:21
Ale komunikovať ... ;) Ak niekto "hľadá" takéto fakty ... tak ja Táni neviem či vie aj komunikovať. Nepotrebujem predsa hľadať niečo o čom si viem urobiť vlastný názor. ;) Preto nepoužívam nick. :):rolleyes: Zvlášť keď ako dôvod založenia témy oponujem témou o mužoch aj keď tu už je taká založená. Teraz sa "nájde" nejaká žena, ktorá založí tému o mužoch? A budeme mať tém o mužoch, ženách... :D To tu bude srandy, komunikácie... a najlepšie hneď budú niektorí inteligentní, niektorí urážliví ... vidíš, akým okom sa pozeráš tak to vidíš. ;):rolleyes::)ve´d práve. mna vôbec nenapadlo posudzovať,prečo tuto tému založil. nevidím do jeho pohnútok, jeho duše, ak si chcel kompenzovať tým niečo....alebo sa chcel len pobaviť... je to jeho voľba. MNA TO NETRAPI. akurat som sa čudovala že si s tým dal toľko roboty a asi sineuvedomil, že je to tak obšírne že top asi málokto bude čítať do konca. resp. ja som prečítala začiatok a koniec. a urážať sa? naučila som sa ´dalšiu vec: psychologicky zrelý človek sa neuráža a necíti ponížený. ak "invektíva" na mna nie je pravdivá - nemá sa ma to čo dotknúť, a ak pravdivá je= mám sa zamyslieť nad sebou!
pepsikova
14.09.08,19:50
...šmárjajozef..celá ja...jasnačka,že tou presvietenou hlavou nedokážem pochopiť,ako len tá inteligentná koruna tvorstva dokáže s nami existovať...ale niekoho musia mať na krku,inak by sa nudili...
Dav
14.09.08,20:38
A mimochodom, žena vydrží oveľa viac, ako človek:D:D
Black
14.09.08,20:44
Na zeny, pozor su to nezne stvorenia. Bez nich by nam smutno bolo :D
Tanče
14.09.08,20:45
A mimochodom, žena vydrží oveľa viac, ako človek:D:D

Všetko je v rukách človeka a človek je v rukách ženy
cloe
14.09.08,20:53
Musím priznať, že na mňa sedí bod 57/ Takmer nulový orientačný zmysel:D
Tento rok na dovolenke som až predposledný deň trafila na hotel bez blúdenia. Ale zasa to má výhodu, vidím aj zákutia, ktoré by som ináč nevidela:)
Tanče
14.09.08,20:59
Tak som si to prebehla už trošku viac (ale nie celkom) a musím zhodnotiť, že väčšina je to PRAVDA! Aj keď si to nechceme priznať. A to preto lebo sa na to pozeráme len svojimi očami. Ale čo tak presadnúť si na inú stoličku a pozrieť sa na seba odtiaľ?
Ja sa priznávam. šlabikár - prosím nestrieľaj! :)
jozka56
14.09.08,21:02
Slabikar, ako pozerám, tak Ti chýba lebo po 3., 5., 32., 67., 68., ...uvedieš dôvod?????? j:---
slabikar
14.09.08,21:05
Tak som si to prebehla už trošku viac (ale nie celkom) a musím zhodnotiť, že väčšina je to PRAVDA! Aj keď si to nechceme priznať. A to preto lebo sa na to pozeráme len svojimi očami. Ale čo tak presadnúť si na inú stoličku a pozrieť sa na seba odtiaľ?
Ja sa priznávam. šlabikár - prosím nestrieľaj! :)

neboj sa, nebudem strielat. muzi su z Marsu a zeny z Venuse a tak to bude navzdy, akurat ide o to priznanie si vlastnych chyb :D
slabikar
14.09.08,21:06
Slabikar, ako pozerám, tak Ti chýba lebo po 3., 5., 32., 67., 68., ...uvedieš dôvod?????? j:---

zmazal som prilis urazlive body ;)
Tanče
14.09.08,21:08
neboj sa, nebudem strielat. muzi su z Marsu a zeny z Venuse a tak to bude navzdy, akurat ide o to priznanie si vlastnych chyb :D

ono možno ani nejde o chyby ale rozdielností, nárokov....

čo pre jednu môže byť chyba, druhá to môže považovať za tvoju najväčšiu prednosť..... zákon relativity funhuje
Tanče
14.09.08,21:10
...šmárjajozef..celá ja...jasnačka,že tou presvietenou hlavou nedokážem pochopiť,ako len tá inteligentná koruna tvorstva dokáže s nami existovať...ale niekoho musia mať na krku,inak by sa nudili...


ha ha :D možno že ju nemáš presvietenú ale osvietenú! Neviď to tak čierne!
jozka56
14.09.08,21:10
Ako si slušný:D:D:D, mne sa zas nechce čítať;)j:--- Iba som si skontrolovala číslovanie;):D
Tanče
14.09.08,21:12
Ako si slušný:D:D:D, mne sa zas nechce čítať;)j:--- Iba som si skontrolovala číslovanie;):D

aká si puntičkárka. nie si náhodou účtovníčka z Pezinoka?:D
Black
14.09.08,21:15
Myslim ze nie, iba plati bod 19
jozka56
14.09.08,21:17
aká si puntičkárka. nie si náhodou účtovníčka z Pezinoka?:D
Pezinčan sa urazí na z Pezinoka, z Pezinka. Účtovníčka neviem, ale učiteľka bývala môže byť. j:---:D:D:D
jozka56
14.09.08,21:22
Myslim ze nie, iba plati bod 19
Normálne som sa pozrela na 19., v kľude ju môžeš vymazať. Nie je čo riešiť.:D
Tanče
14.09.08,21:24
Myslim ze nie, iba plati bod 19

alebo žeby 64?
Tanče
14.09.08,21:24
Pezinčan sa urazí na z Pezinoka, z Pezinka. Účtovníčka neviem, ale učiteľka bývala môže byť. j:---:D:D:D

...a Pezinčanka?
jozka56
14.09.08,21:29
...a Pezinčanka?
Slušne Ťa upozorní na správnu výslovnosť.:D:D:D
Black
14.09.08,21:31
Mno, myslim ze my muzi mozme pouzit aj 65, na tento (vlastne na kazdy) pripad ;)
jozka56
14.09.08,21:32
alebo žeby 64?
Mne sa to fakt nechce čítať, mám za sebou 14 hod práce. Názor= načo tláchať:D:D:D
Elena Navrátilová
15.09.08,03:45
ve´d práve. mna vôbec nenapadlo posudzovať,prečo tuto tému založil. nevidím do jeho pohnútok, jeho duše, ak si chcel kompenzovať tým niečo....alebo sa chcel len pobaviť... je to jeho voľba. MNA TO NETRAPI. akurat som sa čudovala že si s tým dal toľko roboty a asi sineuvedomil, že je to tak obšírne že top asi málokto bude čítať do konca. resp. ja som prečítala začiatok a koniec. a urážať sa? naučila som sa ´dalšiu vec: psychologicky zrelý človek sa neuráža a necíti ponížený. ak "invektíva" na mna nie je pravdivá - nemá sa ma to čo dotknúť, a ak pravdivá je= mám sa zamyslieť nad sebou!

Táni veď práve... o urážkach a urážaní sa som ja nekomunikovala... a vôbec si nemienim vzťahovať na svoju osobu vlastnosti ktorými niekto onálepkoval niekoho zato že je žena. V sesterských témych je to o živote, spolužití medzi ženou a mužom... a to je predsa len iný argument ako ten, že "posťahujem z netu" akože niekoho "fakty".
Tiež nevidím do nikoho do duše a preto som to už v predchádzajúcom príspevku napísala. :D
Škoda, že si si neprečítala najskôr celé zadanie a potom nereagovala. Teraz to nemá už ten význam keď sa len upravilo zadanie... to je skôr na poľutovanie ako na urážku.
iriska
15.09.08,15:54
Ako by sa asi urazil Chuck Norris keby si prečítal všetky blbosti čo o ňom kolujú po nete? Joooj, to keby nás všetkých šíriteľov zažaloval by sa nedoplatili ani naše praprapravnúčatá. To by nemohli byť ani vtipy o blondínach, policajtoch, doktoroch, babičkách, rybároch, manželoch, psoch.. a čo ja viem... Tiež je tu pár odkazov a príbehov o manželoch, ktorí nevedia zapnúť práčku aj keď je na nej len jeden čudlík, nevedia kúpiť kyslú smotanu, nevedia do ktorého hrnca majú dať variť zemiaky a nerozlíšia v chladničke jogurt od pleťovej masky ... A je to srandovné a človek sa aspoň odpúta od reality.
Tanče - aj keď to nezvyknem, súhlasím s tebou. Netreba si všetko brať na seba. Ak si myslím, že tie citáty hore sú o mne a len o mne a mojich nedostatkoch, tak som teda veeľmi sebecký človek, lenže svet sa netočí len okolo môjho za..u - to si musím priznať aj keď je to smutné :(
Elena Navrátilová
15.09.08,16:00
Elena N. vieš ako by sa asi urazil Chuck Norris keby si prečítal všetky blbosti čo o ňom kolujú po nete? Joooj, to keby nás všetkých šíriteľov zažaloval by sa nedoplatili ani naše praprapravnúčatá. To by nemohli byť ani vtipy o blondínach, policajtoch, doktoroch, babičkách, rybároch, manželoch, psoch.. a čo ja viem... Tiež je tu pár odkazov a príbehov o manželoch, ktorí nevedia zapnúť práčku aj keď je na nej len jeden čudlík, nevedia kúpiť kyslú smotanu, nevedia do ktorého hrnca majú dať variť zemiaky a nerozlíšia v chladničke jogurt od pleťovej masky ... A je to srandovné a človek sa aspoň odpúta od reality.
Tanče - aj keď to nezvyknem, súhlasím s tebou. Netreba si všetko brať na seba. Ak si myslím, že tie citáty hore sú o mne a len o mne a mojich nedostatkoch, tak som teda veeľmi sebecký človek, lenže svet sa netočí len okolo môjho za..u - to si musím priznať aj keď je to smutné :(mimotemy Prepáč ale si úplne mimo ... aspoň čo sa týka mňa. Alebo ma poznáš keď ma posudzuješ? Dúfam, že Ty si si prečítala celé zadanie pred úpravou. Ale ďakujem za starostlivosť. Pekný pohodový podvečer. :) Ty si tiež šíriteľka takýchto faktov?
slabikar
15.09.08,16:06
mimotemy Prepáč ale si úplne mimo ... aspoň čo sa týka mňa. Alebo ma poznáš keď ma posudzuješ? Dúfam, že Ty si si prečítala celé zadanie pred úpravou. Ale ďakujem za starostlivosť. Pekný pohodový podvečer. :) Ty si tiež šíriteľka takýchto faktov?

ale ved sa uz konecne tolko neurazaj, ved sa povznes nad touto temou a ju necitaj. s tym urazenim to uz prehanas :(
Elena Navrátilová
15.09.08,16:15
ale ved sa uz konecne tolko neurazaj, ved sa povznes nad touto temou a ju necitaj. s tym urazenim to uz prehanas :(

Ty ma tiež nepoznáš, tak ma neposudzuj. Ďakujem. :D Keby ma vyslovene priamo neoslovila v predchádzajúcom príspevku tak už ani nereagujem... Ak má ešte niekto potrebu ma posudzovať, prosím už len formou ss-ky. Opätovne ďakujem. :D Vezmem si Vaše posudky k srdcu a zamyslím sa hlboko nad sebou... :D Alebo ma idete posudzovať podľa bodov v zadaní? Jéééé ako málo niekomu stačí vžiť sa do pozície posudzovateľa. Takže akým pohľadom sa to dívate na mňa? Presne vidíte to čo sa Vám hodí. :D:D:D Výnimka skutočne potvrdzuje pravidlo... tak ak si začal faktami o ženách tak aj posudzuješ koho nepoznáš. ;) Darmo, fakty sú fakty ... :)
Elena Navrátilová
15.09.08,16:16
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo ;)

:D:D:D:D:D
Meggi 1
15.09.08,16:31
Kvôli svojej životnej filozofii sa nezapájam do debát podobného typu, nechcela som sa ani sem zapojiť, ale tentoraz to poruším.
Osobne tiež nepoznám Elenku , takže nemám dôvod sa jej zastávať, ale si myslím, že ste ju zle pochopili - z celej diskusie to chápem tak a vidím to tak, že ona tie akože fakty nevztiahla na seba a nebrala to ako urážku svojej osoby, ale celkove žien. Nedajú sa všetky ženy zaškatuľkovať podľa vyššie uvedených bodov. No a inteligentné ženy sa na tom ani nemôžu uraziť, lebo to berú ako, s prepáčením za výraz, krčmové reči, ktoré trúsia chlapi pri poháriku o ženách všeobecne.
iriska
15.09.08,16:37
bože ako ja milujem chytanie za slovíčka. to bude debata aj na 30 strán. ale toho sa nemusím zúčastniť. a keďže ma tu nikto nepozná a ani ja nikoho nepoznám, zdržiavam sa všetkých invektív a opúšťam túto tému.
p.s. vopred ďakujem za "dútku" od administrátora
Danila
15.09.08,17:52
bože ako ja milujem chytanie za slovíčka. to bude debata aj na 30 strán. ale toho sa nemusím zúčastniť. a keďže ma tu nikto nepozná a ani ja nikoho nepoznám, zdržiavam sa všetkých invektív a opúšťam túto tému.
p.s. vopred ďakujem za "dútku" od administrátoraJa v tejto téme nič horibilné nevidím. Nelám si nad ňou hlavu. Mňa v najmenšom neurazila. Ja som sa bavila. A povedzme si rovno. Všelijaké sú medzi nami. Nie sme výnimkou od nášho "škaredšieho";) proťajšku. Taká potácajúca sa výnimka, dotieravo obťažujúca chlapov sa snáď nenájde? Nájde. Tak nech sa tá červeňá, ak sa na ňu niečo z tých šlabikárovych táranín práve hodilo. A sranda predsa musí byť.....:)
Dav
15.09.08,18:10
Kvôli svojej životnej filozofii sa nezapájam do debát podobného typu, nechcela som sa ani sem zapojiť, ale tentoraz to poruším.
Osobne tiež nepoznám Elenku , takže nemám dôvod sa jej zastávať, ale si myslím, že ste ju zle pochopili - z celej diskusie to chápem tak a vidím to tak, že ona tie akože fakty nevztiahla na seba a nebrala to ako urážku svojej osoby, ale celkove žien. Nedajú sa všetky ženy zaškatuľkovať podľa vyššie uvedených bodov. No a inteligentné ženy sa na tom ani nemôžu uraziť, lebo to berú ako, s prepáčením za výraz, krčmové reči, ktoré trúsia chlapi pri poháriku o ženách všeobecne.
Elenku poznám osobne a maximálne súhlasím s Meggi - že to nevztiahla na seba. Mňa pri čítaní prvého príspevku, ešte pôvodného, napadlo jedine to, či Šlabikár nemal matku...Či sú lepší ľudia muži, alebo ženy patrí k témam, či bolo prv vajce, alebo sliepka. A na humor sú dobré témy Perličky našich mužov, žien.
Tanče
15.09.08,18:33
mimotemy
Ja som si teraz uvedomila, keď svietia zasa pri niektorých príspevkoch červené body, že či to nie je blbosť, dávať v oddychových témach červené body = posielať do tmy. Veď predsa má každý svoj názor tak ako mám ja právo ja názor, tak isto má právo na názor aj druhý- í. Nechápem teda prečo mám druhého názor posielať do tmy aj keď sa sním nestotožňujem. Veď nech si s ním žije sám, ja ho predsa nemusím akceptovať, ani naň reagovať....
Alebo som ozaj mimo túto realitu?
Tanče
15.09.08,18:37
Mno, myslim ze my muzi mozme pouzit aj 65, na tento (vlastne na kazdy) pripad ;)


nie sme, len nám nerozumiete!
Tanče
15.09.08,18:38
mimotemy
Ja som si teraz uvedomila, keď svietia zasa pri niektorých príspevkoch červené body, že či to nie je blbosť, dávať v oddychových témach červené body = posielať do tmy. Veď predsa má každý svoj názor tak ako mám ja právo ja názor, tak isto má právo na názor aj druhý- í. Nechápem teda prečo mám druhého názor posielať do tmy aj keď sa sním nestotožňujem. Veď nech si s ním žije sám, ja ho predsa nemusím akceptovať, ani naň reagovať....
Alebo som ozaj mimo túto realitu?

ty brďo to je rýchlosť , a už ho tam mám. DÍKES! Už aj tak sa chystám spať...:D
Monika Kováčová
15.09.08,18:53
jééj, absolútny súhlas s 7,9,12,14,17,19,22,23,27,30,41,43,45,74,78,82,107
a strašne sa mi páči toto: 34,35,36,37,54

a kde sa podelo 108a 109?
Elena Navrátilová
16.09.08,02:23
jééj, absolútny súhlas s 7,9,12,14,17,19,22,23,27,30,41,43,45,74,78,82,107
a strašne sa mi páči toto: 34,35,36,37,54

a kde sa podelo 108a 109?

Monika presne ... to boli skutočne skvosty medzi faktami o našich ženách. Ja osobne som sa neurazila ... nebolo načom. Skutočne po úprave zadania (odstránení invekívnych "stiahnutých faktov") nie je o čom... ani by som nevstupovala do plodnej diskusie :D ... skutočne išlo o inektívy najhrubšieho zrna. V konečnom dôsledku neviem prečo poniektorým záleží práve na mojom názore? Žeby sme sa predsa len poznali? :D Najlepšie by skutočne posúdil odborník či moje reakcie sú dôvodom urážky alebo (ak by téma ostala v pôvodnom zadaní) bola invektívna. ;):D A ako taká skutočne nepatrí na stránky porady. ;) Takže už neprejavujte záujem o môj názor :D a ja nebudem do tejto tému prispievať, Nie je o čom. Fakty o ženách ovládajú najlepšie muži... a nie je o čom. Najlepšie ich ovládajú Tí najbližší muži... manželia, kolegovia, bratia ... ale nie Tí čo ich musia sťahovať z netu. :D;) A to sú skutočné fakty. :D Ja som napísala len svoj názor na pôvodné zadanie a obávam sa, že zadávateľ skutočné fakty o ženách neovláda. Inak by môj názor nebral ako urážku. Ja som asi výnimka z (faktov o ...) lebo ja keď poviem áno myslím áno a keď poviem nie myslím nie. Keď poviem že je to invektíva, posudzujem.... neurážam sa. ;):D Po prečítaní zadávateľom vymažem lebo toto je skutočne príspevok mimotemy. Iba na objasnenie. ;)
martaO
16.09.08,04:22
Ako si nezabiť svoju ŽENU:rolleyes:
Tanče
16.09.08,06:15
vrátim sa k záveru témy:
Ked nemas dievca, si sam sebou. Si taky, akym Ta vychoval zivot (rodicia, znami...). Niekto hovado, nadavajuce a plujuce na okolie. Iny je svatuskar, nepovie ani "Do riti!" a svojho vtaka pouziva len na cikanie.
Dievca (zena) Ta chtiac nechtiac donuti zmenit sa. Hlavne ak sa Ti paci, lebo sa jej chces pacit aj Ty. Nejako si zistis ake hodnoty uprednostnuje a podla toho sa zacnes menit. Hovado sa upokoji a zmeni slovnik, svatuskar zase zacne zdravo nadavat a mysliet brcavejsie (uchylnejsie).
Stanes sa lepsim clovekom. Konanie sa podriaduje myslienke na vzajomnu naklonnost dvojice.

z čoho mi vyšlo, že jednu masku meníte za druhú masku a potom niet čudo, že časom prídete na to, že ste sami sebou, ošiaľ lásky pominie, lebo prichádza uvedomovanie si reality.... a už je oheň na streche.

detto platí aj na ženy.

obdivujem vetu: "JA som sa za teba vydala a TY si mi pokazil CELÝ život!!!"
Tanče
17.09.08,07:40
jééj, absolútny súhlas s 7,9,12,14,17,19,22,23,27,30,41,43,45,74,78,82,107
a strašne sa mi páči toto: 34,35,36,37,54

a kde sa podelo 108a 109?

...odišlo na vandrovku
slabikar
17.09.08,08:18
prepacte mi, zeny, dievcata, odpustte :rolleyes:
Kazu
17.09.08,09:03
A čo? Zase si niečo vyviedol?:D
slabikar
17.09.08,09:08
A čo? Zase si niečo vyviedol?:D

nie, preco? len sa riadim bodom 85 ;)
Kazu
17.09.08,09:16
nie, preco? len sa riadim bodom 85 ;)

Verím, lebo to povedal chlap. A ten vraj hovorí ako myslí :D:D:D
slabikar
17.09.08,09:20
Verím, lebo to povedal chlap. A ten vraj hovorí ako myslí :D:D:D

bod 8
kukučka
17.09.08,09:52
nie, preco? len sa riadim bodom 85 ;)


bod 8

dobrá finta ako prinútiť zvedavé baby čítať, pardón, aj zvedavých chlapov :D:---
slabikar
17.09.08,09:58
dobrá finta ako prinútiť zvedavé baby čítať, pordón, aj zvedavých chlapov :D:---

:D bod 111 :D
Hepi
17.09.08,10:53
Len dnes som narazila na túto tému a nestačím sa diviť, čo všetko dokáže vypotiť jeden "chlap". Klobúk dolu, máš o nás ženách dosť primitívne mienenie aj keď len, ako ty píšeš, stiahnuté z netu. A teraz by si mohol napísať aj svoj vlastný názor a nie len také hlúposti. Zdravím
Kazu
17.09.08,10:57
:D bod 111 :D

111???:eek: ...... ma ne..r :D:D:D
slabikar
17.09.08,11:03
111???:eek: ...... ma ne..r :D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D
elpka
17.09.08,11:04
ale veď na to je jednoduchá odpoveď vy nás nemáte chápať, ale milovať;)
slabikar
17.09.08,11:04
Len dnes som narazila na túto tému a nestačím sa diviť, čo všetko dokáže vypotiť jeden "chlap". Klobúk dolu, máš o nás ženách dosť primitívne mienenie aj keď len, ako ty píšeš, stiahnuté z netu. A teraz by si mohol napísať aj svoj vlastný názor a nie len také hlúposti. Zdravím

pre teba bod 85;)
slabikar
17.09.08,11:05
ale veď na to je jednoduchá odpoveď vy nás nemáte chápať, ale milovať;)

ved my vas milujeme, lebo muzi miluju komplikovane veci :D
korduľa
17.09.08,11:13
jezis to bolo dlhe, ked som videla kolko to ma bodov tak sa cudujem preco nie su vsetci muzi homosexuali, ked ich trapi tolko veci
Hepi
17.09.08,11:33
pre teba bod 85;)

O žiadnom z tvojich bodov som sa s tebou nebavila, tak neviem, prečo by som sa mala urážať? Prečo nezoberieš môj príspevok len ako príspevok, prečo musíš špekulovať?
slabikar
17.09.08,11:37
O žiadnom z tvojich bodov som sa s tebou nebavila, tak neviem, prečo by som sa mala urážať? Prečo nezoberieš môj príspevok len ako príspevok, prečo musíš špekulovať?

bod 19;)
Tanče
17.09.08,12:03
slabikár, ty si si dal nesprávny nick. ty si mal byť počítadlo.!

rehocem sa tu až sa sýkorky čudujú. Predstavila som si ťa totiž na ulici ako sa bavíš so známymi alebo doma, odpoveďami typu, bod 19, jájj bod 109. No jasné to je 86!....:) :) :)
slabikar
17.09.08,14:07
slabikár, ty si si dal nesprávny nick. ty si mal byť počítadlo.!

rehocem sa tu až sa sýkorky čudujú. Predstavila som si ťa totiž na ulici ako sa bavíš so známymi alebo doma, odpoveďami typu, bod 19, jájj bod 109. No jasné to je 86!....:) :) :)

:D:D:D:D:D:D:D bod 34
kukučka
17.09.08,22:04
tééda, ty to ovládaš jak násobilku :---
Tanče on sa tuším baví "lepčie", jak my v Savčenkovi :D:D:D

mimotemy Richard, nemohli by mať tí Smejkovia slovenské názvy?

na jednom nemenovanom livingu sa totiž ako poklona požíva taký, ktorým sa v Taliansku kdesi posiela :D
bobino38
18.09.08,04:53
...mňa také porekadlo napadlo, keď som čítal príspevky a ohlasy žien:-)) : trafená hus zagága:-)))
Tanče
18.09.08,06:42
tééda, ty to ovládaš jak násobilku :---
Tanče on sa tuším baví "lepčie", jak my v Savčenkovi :D:D:D

mimotemy Richard, nemohli by mať tí Smejkovia slovenské názvy?

na jednom nemenovanom livingu sa totiž ako poklona požíva taký, ktorým sa v Taliansku kdesi posiela :D


veĎ to ma na tom fascinuje, že sa baví. A ja bavím aj v Savčenkovi! "Psychina na výlete."
Hepi
18.09.08,08:01
bod 19;)

Nedá sa nič robiť, si dobrý. Zasmiala som sa a život ide ďalej. Ale fakt sa divím,že vynakladáš energiu na takého niečo.
Tanče
18.09.08,09:16
Nedá sa nič robiť, si dobrý. Zasmiala som sa a život ide ďalej. Ale fakt sa divím,že vynakladáš energiu na takého niečo.

:D:D:Džeby 71?:D:D:D

...chytľavé :D:D:D
Hepi
18.09.08,11:16
:D:D:Džeby 71?:D:D:D

...chytľavé :D:D:D
Vážne? A čo hovoríš na 65 alebo žeby 34? Ten slabikár je naozaj dobrý, už si na sebe skúšame bodovanie.
Monika Kováčová
18.09.08,11:48
nevieš HEPI, veď 94!
Rozalka
18.09.08,15:44
mimotemy
Príde nový cvok do blázinca a hovoria mu spolubývajúci, že si celý deň hovoria vtipy, ale aby sa nezdržiavali, tak ich majú očíslované.
Zrazu jeden povie: 52, nový cvok sa rehoce ostatní sa len usmievajú.
Jeden zo spolubývajúcich: čo sa smeješ, veď ani nie je taký smiešny???
Nový cvok: ja som ho ešte nikdy nepočul, mne smiešny je. :D:D

Pardon, to mi len tak napadlo, keď sa tu "ohadzujete" číslami....
slabikar
19.09.08,18:06
mimotemy
Príde nový cvok do blázinca a hovoria mu spolubývajúci, že si celý deň hovoria vtipy, ale aby sa nezdržiavali, tak ich majú očíslované.
Zrazu jeden povie: 52, nový cvok sa rehoce ostatní sa len usmievajú.
Jeden zo spolubývajúcich: čo sa smeješ, veď ani nie je taký smiešny???
Nový cvok: ja som ho ešte nikdy nepočul, mne smiešny je. :D:D

Pardon, to mi len tak napadlo, keď sa tu "ohadzujete" číslami....

96 :D:D:D:D
slabikar
25.11.08,13:16
"Tašku s náradím, ktorá minulý týždeň uletela americkej kozmonautke Heidemarie Stefanyshynovej-Piperovej pri opravách Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS), môžu ľudia vybavení patrične výkonným ďalekohľadom pozorovať na nočnej oblohe."

no vidite, zenam naradie do ruky nepatri :D
Kazu
25.11.08,15:44
Aj u nás jeden vraví, že: "Babje patrí do ruky varaja a ........" Ktovie prečo je v päťdesiatke ešte stále slobodný :D
ZEvina
27.11.08,08:14
Aj u nás jeden vraví, že: "Babje patrí do ruky varaja a ........" Ktovie prečo je v päťdesiatke ešte stále slobodný :D

mimotemy
možno nemá varaju.... načo by mu bola baba? :D:D:D
slabikar
29.11.08,12:39
Zena je ako DEMO PROGRAM.
Bud má obmedzenu dobu uzivania alebo najlepsie funkcie ma
zakazane alebo stale keca, aby si ju zaregistroval.
arizona
29.11.08,13:15
Zena je ako DEMO PROGRAM.
Bud má obmedzenu dobu uzivania alebo najlepsie funkcie ma
zakazane alebo stale keca, aby si ju zaregistroval.

Pánovi veští kartárka budúcnosť:Vidím, luxusnú vilu,drahé auto,bazén...krásnu mladú ženu...a teraz už vidím aj vás! Vážne?A čo robím? Stojíte tam a pozeráte na to dierou v plote...
SMatilda
25.05.09,10:14
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...
lebo:D
Antea
26.05.09,10:11
Zena je ako DEMO PROGRAM.
Bud má obmedzenu dobu uzivania alebo najlepsie funkcie ma
zakazane alebo stale keca, aby si ju zaregistroval.
Muži sú nedokonalé stvorenia, prečo ? Lebo im chýba rebro, ktoré Boh Adamovi vybral keď išiel stvoriť Evu.
piggos
26.05.09,10:26
a dalo by sa povedať že my ženy,, sme také,, kvôli vám mužom...:;)
tak že vysvetliť by ste nám to mali vy ..prečo sme také..:)
elpka
26.05.09,10:39
a dalo by sa povedať že my ženy,, sme také,, kvôli vám mužom...:;)
tak že vysvetliť by ste nám to mali vy ..prečo sme také..:)

Zabudla si dodať také...dobré na Vás mužov :), môžeme byť aj horšie ;), neviem čo sa Vám mužom nepáči, veď sme starostlivé, chápavé a milujúce stvorenia :---
piggos
26.05.09,10:48
Zabudla si dodať také...dobré na Vás mužov :), môžeme byť aj horšie ;), neviem čo sa Vám mužom nepáči, veď sme starostlivé, chápavé a milujúce stvorenia :---

asi to im vadí že sme také chápavé,milujúce..:D:D...sme lepšie ako chlapi a to oni neznesú...:D.muži sú taký,,ženy sú iné.ale navzájom sa dopĺňame...:)
elpka
26.05.09,10:59
máš úplnú pravdu, je to na tom svete dobre zariadené :---
Stina
26.05.09,16:18
Sme aké sme, hlavne že sme ... :---:D:D
Fali
26.05.09,16:33
Krásne a pravdivé
Blankake
26.05.09,18:39
No jo. Mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou
sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. A pak z ničeho
nic zdechnou.

(režisérka Věra Chytilová)
buchač
08.06.09,16:06
Žena je ako demo program.

Buď má obmedzenú dobu užívania,

alebo najlepšie funkcie má zakázané,

alebo stále kecá, aby si ju zaregistroval.



Čo poviete žene s modrinami pod obidvoma očami? Nič. Už jej bolo povedané dvakrát.
buchač
08.06.09,19:16
ŽENA

Žena je po dieťati druhý najnižší vývojový stupeň človeka. Vyvinula sa v priebehu evolúcie takzvaným procesom retardácie. Typickým životným prostredím ženy sú oblasti miest a vidieka, z voľnej prírody už takmer vymizla. Živí sa prevažne potravou. Ženu si možno ľahko pomýliť s ťavou dvojhrbou. Na jej tele sa tiež nachádzajú dva hrby, ktoré sú rezervoárom pitných tekutín. Na rozdiel od ťavi ich však žena má na hrudi, nie na chrbte. Žena je objektom sexuálnej úchylky zvanej Heterosexualita. Táto je údajne neliečiteľná a odhady odborníkov tvrdia že dnes ňou trpí asi 96% populácie.


http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Žena
buchač
08.06.09,19:26
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.

Viacero klimatologických štúdií v posledných rokoch dokázalo, že Slovenky sú jednou z hlavných príčin globálneho otepľovania. Táto teória bola doteraz kontroverznou a zdanlivo nelogickou (ako môže chladná žena zvyšovať teplotu?), najnovšie zistenia však dávajú jednoznačnú odpoveď- Slovenky svojim odmietavým správaním v oblasti sexu produkujú viac skleníkových plynov ako poľnohospodárstvo a letecká doprava dohromady. Podľa panelu expertov na konferencii Bali 2007 má táto abnormalita v oblasti medziľudských vzťahov obrovský dopad na svetovú klímu a treba ju okamžite riešiť.

Úvod do problematiky CO2 emisií

Každá ľudská aktivita (cestovanie, sranie atď.) je zdrojom emisie CO2 a ďalších skleníkových plynov, ktoré spôsobujú zvýšenie teploty atmosféry a následné klimatické katastrofy- suchá, hurikány a ďalšie nepekné veci. Typickým príkladom je automobilová doprava a používanie auta vo vzťahu k ženám. Najekologickejší spôsob, ako sa dostať na schôdzku s dámou, je pešo, prípadne hromadnou dopravou. Je to však veľmi nerealistické, nakoľko auto je pre úspech u samíc jedným zo základných determinantov. Nie každý si môže dovoliť drahé auto, a tak sa množstvo mladých mužov spolieha na lacné alternatívy (v populárnej terminológii známe ako „lacné ojeby“)- ako napr. Staré dizláky, ktoré robia veľa brmbrm. Tieto síce nie sú ideálnym riešením, ale sú dostatočne silné a cool na to, aby oklamali sexuálny algorytmus v ženskom mozgu (ktorý je evolučne dosť jednoduchý). Tieto vozidlá majú veľký objem motora a veľkú spotrebu, a zároveň- vysoké emisie CO2.

Emisie CO2 na Slovensku

Vozidlá horeuvedeného typu sú používané po celom svete, a Slovensko sa v ich používaní veľmi neodlišuje. Čo je na Slovensku ojedinelé, je to obrovské množstvo kilometrov, ktoré musí priemerný Slovák prejazdiť, kým dostane svoju partnerku do tej správnej nálady. Je všeobecne známym faktom, že Slovenky je veľmi komplikované zbaliť (Nie je to rovnomerné- zatiaľ čo na zapadlom vidieku sa trtká ostošesť, v mestách a v niektorých regiónoch je situácia veľmi zúfalá. Platí pravidlo, že čím lepšia rodina a vyššie vzdelanie, tým vačšia krava.) Zatiaľ čo napr. v Anglicku je potrebné prejazdiť v priemere 8km, aby sa dáma odhalila svoje cennosti, na Slovensku je to okolo 100km na vidieku, a 129 000km v meste. Pri 2-litrovom dieselovom motore je to cca 40kg CO2 emisií na vidieku, a 98 000 ton CO2 v meste.


Fakty

Pri balení priemernej Angličanky sa vypustí do ovzdušia toľko CO2, koľko vyprodukuje motor skútra po dobu 17 minút. Pri balení Slovenky sa vypustí do atmosféry množstvo CO2, koľko vypustí 400-miestny Airbus počas letu Londýn- Singapur a spať, 120- krát.

Riešenie

Klimatologická konferencia na Bali priniesla množstvo inšpiratívnych ideí. Tu sú niektoré vyjadrenia zúčastnených:

Al Gore

„Osud sveta je závislý na vôli Sloveniek podriadiť sa globálnym potrebám.“


Senegalský delegát

- „Neprístupnosť a neochota Sloveniek nemá s etikou a morálkou nič spoločné. Táto nezmyselná ignorancia spôsobuje katastrofálne suchá a zabíja Africké deti.“

Dalajláma

„Prehodnoťte svoju skutočnú morálnu cenu. Ak vám vaše ego hovorí, že ste niekto, Budha hovorí, že ste nikto. Všetci sme len hovno. Ja som hovno, vy ste hovno, a aj vaše rodiny sú len jedno veľké hovno. Keď je hovno na polici, myslí si, že je torta.“

Paris Hilton

Oh, fuck. Keď sa vám niekto páči tak na čo čakať?“


Jamajský delegát

„Žijeme len raz. Treba jebať koľko to ide.“


Japonská SONY prišla s patentom na plastové autíčko v tvare starého dizláka. Podľa konštruktérov by si ho dáma mala zasunúť do príslušných partií a po zapnutí by malo robiť „brmbrm“, a tak nahradiť túžbu po aute. Klinické testy však ukázali nebezpečné vedľajšie účinky- strata túžby po aute je totiž sprevádzaná stratou túžby po chlapoch, čo vedie k ešte väčším environmentálnym škodám.
Halli
08.06.09,19:50
Georgeo nudíš sa, nudíš :D:D
buchač
09.06.09,08:45
Georgeo nudíš sa, nudíš :D:D

Ani nie .....skôr zabávam , ale sa aj miernim , som slušný -dúfam ;)
maverick27
09.06.09,13:44
Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial :D aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa + :D
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...
Kazu
09.06.09,13:49
Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial :D aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa + :D
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...

Ha, ha, ha. Plní očakávania sú muži :D:D:D:D:D
buchač
09.06.09,15:01
Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial :D aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa + :D
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...


Kazu Re: Fakty o našich ženách :)
Ha, ha, ha. Plní očakávania sú muži

Čakal som mäkkšiu víchricu

No a keď už sú tie citáty ...:

Všetky ženy sú ......
Len teta Anka je ......

Do vybodkovaného si položte patričný výrazy . Kto ma pozná podľa príspevkov / samozrejme / , vie , aké ...... ;):---:D
Kazu
09.06.09,18:10
Myslela som si, že je schválne tvrdé y, keď už je plná očakávania tak nebude predsa čakať mäkké i :D:D:D
buchač
09.06.09,18:28
Sliepka

Tento článok stojí za hovno

Pohybujte sa opatrne.

Upozornenie:
Tento článok paroduje sex a menšiny alebo sa vysmieva niečomu, čo nie je Slovák.
Neskúšajte doma.

Typická sliepka



Sliepka je dievča/žena (v niektorých prípadoch aj chlapec/muž), ktoré sa vyznačuje určitými zvláštnymi sociálnymi a psychologickými prejavmi. Iné názvy sú kurva, fiflena, bábika, čaja.

„Správny chlap potrebuje sliepku. A polchlap, tomu sa zase páčia invalidky.“ Július Satinský

Typy

13-15 ročné

V tomto období mladé sliepky zisťujú, aký je alkohol moderný, ako dobre vyzerajú s cigaretou a ako strašne sa musia podobať na dospelých. Pre tento typ je typicke obdobie vzbury a chlpatenia, preto niekedy večer, keď na druhý deň nejdú do školy a pustí ich mama, sa chodia zabávať do podnikov, s umelou hudbou. Začína sa aj pravideľné vymieňanie frajerov(každý večer iný, pred kamarátkami nazývaní milenci), ktorý musia byť minimálne o 5 rokov starší, mať panvicu na hlave a IQ do 30.. Z jedného takéhoto večera donesú priemerne 2000 fotiek z parketu, z toalety, s fľaškou, cigaretou, respektíve simulujúc opitý stav, ktoré hneď vyvesia na Pokec.sk. Toto obdobie môže byť len prechodné a po určitom čase v ojedinelých prípadoch doznieva.

16 a viac ročné

Pokiaľ je sliepka nadalej sliepkou aj v tomto období, je to už takmer neliečiteľné. Naďalej navštevuje podobné kluby. Frajeri majú rovnaké vlastnosti ako v predcházajúcej kategórií, ale musia vlastniť auto a byt. Títo frajeri sú pomene stabilní a vymieňajú ich len raz za tyždeň. V tomto období sú prítomné dlhé výpadky pamäte(opitý stav už nie je simulovaný, ale celkom pravidelný) a počas nich aj postupne zistujú, že to tam dolu, už nie je na cikanie a využívajú toho na presadzovanie si svojich záujmov.

Sliepka s kabelkou už v neliečiteľnom stave
http://images4.wikia.nocookie.net/Necyklopedia/sk/images/thumb/2/2a/Sliepka1.jpg/180px-Sliepka1.jpg

Vonkajšia charakeristika

Sliepky sú ľahko rozpoznateľné od ostatného obyvateľstva, vďaka špecifickým znakom.
Na tvári je prítomná hrubá vrstva šminiek a make-upu(pravdepodobne nanášané murárskou špachtľou)
Vlasy nemá pôvodnú farbu a sú 3 a viac farebné a hypermoderne upravené, niekedy upravené veľkým množstvom peroxidu vodíka
Nosia drahé slnečné okuliare aj cez zimu a niekedy aj v noci
Vždy sú značkovo a trendy oblečené s kabelkou Louis Vuitton, respektíve D&G(respektíve ich napodobeninami)
Napodobenina drahého parfumu, je z nej cítit na kilometre

Vlastnosti

Neustály pocit, že sú aj v ich 20 kilách tučné, respektíve naopak tie najtučnejšie majú vysoké sebavedomie, myslia si, že sú chudé a nosia tesné oblečenia s vykúkajúcim bruchom
Na počítači využívajú pokecovidný štýl písania
Večne nespokojné so všetkým
Oblečenie staré viac ako 3 mesiace vyhadzujú (však ružové pásiky boli moderné v minulej sezóne)
Pri dorozumievaní, si svoje názory výrazne presadzujú, ostatných nazory ju nezaujímajú a ignorujú ich, poprípade nadávajú ľuďom s iným názorom, že sa nikdy o nič nezaujímajú a zrazu sa budú do niečoho starať
Slušnosť neznámy pojem
Všade nosí zo sebou make-up
Pri každom zrkadle sa zastavia, aby sa na seba pozreli (respektíve nosia zrkadlá so sebou všade)
Minimálne, niekedy záporné IQ
Všetko, čo má so sebou v meste alebo na verejnosti(doplnky, kamaráti, psy...) má pre ne len módny charakter
Vyhodí vám na oči všetky vaše chyby a všetko, čo sa jej na vás nepáči. Opačne to však už nejde, sebakritika je neprípustná. Koho nemajú radi, respektíve neznášajú, tomu to povedia do očí aj pred ostatnými ľudmi
Pri pózovaní pri fotení majú vždy vyšpúlené pery, najčastejší je záber zhora. Každá sliepka je odfotená asi na miliarde fotiek

Voľný čas a záľuby

Sliepka sa nikdy nenudí, keďže má širokú škálu záľub.
Pokec.sk
Alkohol
Cigarety (je to moderné)
Fotenie sa
Pokec.sk
Hudba
Ohováranie

Vedomosti, vzdelanie a schopnosti

Sliepka má široké vedomosti najmä v oblasti informatiky, kde vie spustiť počítač, zapnúť si Pokec.sk, alebo ICQ6. Veď na iné účely sa ani počítač využiť nedá.

Vzdelanie sa u sliepky prejavuje občasnou návševou školy(aj v škole sa treba pofotiť). V prípade vyvolania na odpoveď alebo prezentáciu prichádza reakcia Božeee, pán profesor mne sa nechcééé, alebo Ja to neviééém. Pri písaní zlej známky profesorom nastáva reakcia Božeee, prosím, pán profesor ja to mám, len som si to zabudla domáá, ktoré môže sprevádzať krik alebo plač so silnou vierov vo vybojovanie svojho názoru. Absencia je vysoká a aj počas prítomnosti v škole rušia iných študentov a profesorov cez hodiny kotkodákaním s inými sliepkami, alebo neustálym smiechom a cez prestávky vrieskaním, alebo hudbou s mobilného telefónu. Samozrejme má veľké ambície navštevovať vysokú školu, ale tie sa väčšinou rozplynú na prvej skúške (čooo? to sa treba učiť?!).

Nakoniec má široké schopnosti, ktoré jej slúžia na prežitie.
Líčenie sa
Tancovanie
Fajčenie
Pitie alkoholu
Vkus na oblečenie
Schopnosť tráviť na nákupoch celé týždne

Akákoľvek fyzická činnosť je vylúčená a pri pokuse zapojiť ju do niečoho takého nastáva rovnaká reakcia ako pri zacítení smradu(Božeee!)

Hudba

Väčšina sliepok je na tom po hudobnej stránke mizerne. Absentujúci hudobný sluch a vplyv toho čo je moderné spôsobil, že počúvajú následovné umelé štýly:
Hip-hop
Disco
Pop
Technická hudba(techno, trance, house)
EMO (to už v menšom pomere, keďže obsahuje prvky ozajstnej hudby: hudobné nástroje)

Nevýhodou je vysoká úroveň zabúdania, kedže po tom, čo Fun Rádio prestane pesničku hrať 200-500x za deň si na ňu ani nespomenie.

Známa sliepka
http://images2.wikia.nocookie.net/Necyklopedia/sk/images/thumb/b/bd/Sliepka2.jpg/180px-Sliepka2.jpg
Známe sliepky
Paris Hilton
Pipina z Mafstory
Britney Spears
buchač
17.06.09,17:49
alla66
17.06.09,18:03
http://mail08.centrum.sk/%7E%7Ecook%7Ejuraj.liptak/download.php?msg_id=0000000000ec000025e400449deb&idx=2&filename=april_tom.jpg
buchi, pridáš prázdny príspevok....Nenašiel si správne slová???,:--- ... sme také dokonalé????:D:D:D
tetrisss
17.06.09,18:05
Ani sa nedivim po tom co uz bolo povedane /napisane/:---
buchač
17.06.09,18:10
buchi, pridáš prázdny príspevok....Nenašiel si správne slová???,:--- ... sme také dokonalé????:D:D:D

Niekedy sú ale slová zbytočné , veď vieš Alenka , že ja som extrém .....:D:D:D
pasuliatko
17.06.09,21:22
1/ FAJN: Toto je slovo, ktoré ženy používajú na ukončenie hádky, keď majú pravdu a muž má držať hubu.

2/ 5 MINÚT: Ak sa žena oblieka, znamená to hodinu. Päť minút je len vtedy päť minút, keď má muž ešte päť minút na futbal, prv než musí pomôcť v domácnosti.

3/ NIČ: Toto je ticho pred búrkou. To znamená ´niečo´ a muž má byť v strehu. Hádky začínajúce ničím obyčajne končia s fajn.

4/ POKRAČUJ: Toto je výzva, nie povolenie. Nech to muži nerobia!

5/ HLASNÝ VZDYCH: Toto vlastne nie je slovo, ale neverbálne vyjadrenie,často mužmi zle pochopené.
Hlasný vzdych znamená, že si myslí, že muž je idiot a uvažuje, prečo mrhá svoj čas hádkou s ním. (Pozri č. 3)

6/ TO JE V PORIADKU: Jeden z najnebezpečnejších prehlásení ženy mužovi.
Znamená, že chce dlho a urputne uvažovať ako a kedy zaplatí muž za svoju chybu.

7/ VĎAKA: Žena ďakuje mužovi, ten sa nemá pýtať alebo *omdlieť*. Stačí:
"Nemáš za čo."

8/ ČO UŽ: Ženský spôsob vyjadrenia: J... ŤA!!!

9/ NETRÁP SA, ZVLÁDNEM TO: Ďalší nebezpečný výrok, znamená, že žena niečo povedala mužovi viackrát, ale teraz to robí sama. Výsledok bude, že sa muž spýta: "Stalo sa niečo?"
Ženina odpoveď - pozri č. 3
pasuliatko
17.06.09,21:24
Svatá pravda...
Když jsi tlustá máš zhubnout.
Když jsi hubená - není tě za co chytit.
Když jsi mladá - máš mít praxi.
Když máš praxi - máš být mladá.
Když se oblečeš pohodlně - neberou tě vážně.
Když se oblečeš vyzývavě - jsi štětka.
Když jsi škaredá - máš smůlu,nejsi reprezentativní.
Když jsi pěkná - musíš být hloupá.
Když jsi a máš postavení - musela jsi si ho "odležet".
Když pracuješ přesčas - jsi špatná matka a nebereš rodinu vážně.
Když nepracuješ přesčas - jsi neperspektivní pracovní síla a nebereš práci vážně.
Když jsi měla v posteli mnoho mužů - jsi štětka.
Když jsi v posteli mužů mnoho neměla - jsi nemocná, frigidní anebo lesba.
Takže, která je to, ta normální žena, která nemá problém s touto společností?
buchač
18.06.09,08:47
PRACOVNÉ NASADENIE

Využiť každú minútu , to nedokáže každý ...
Skúste si predstaviť v tejto polohe muža ......:D:D:D

http://img.enter4u.eu/th/Pracovnenasadenie5el8.jpg (http://img.enter4u.eu/Pracovnenasadenie5el8.jpg)
usiko
21.06.09,12:08
No, som zena a myslim si, ze vascina z tychto bodov je pravdiva. nehram sa na feministku, pretoze viem, ze mozog zeny je iny nez muzov a tak rozmyslaju inak. vdaka tymto veciam je podla mna povacsine zena zlou vrcholovou manazerrkou, podla mna a na niektore profesie sa jednoducho nehodi.....je len na nej, ako si s vecami poradi, daju sa povascine ovladat, ale to by si zeny museli uznat, ze su naozaj take ako tu kamos popisal.....ja na sebe pracujem, snazim sa pochopit ako mysli muz a kedze viem, ze on sa nezmeni, tk pracujem na tom, aby som sa prisposobila jeho mysleniu, pretoze mne to ide lahsie ako by to slo jemu....tiez aby bol v domacnosti klud.....takze chapem, co mysli, ked mysli a ked nechapem, necham ho tak a nevypytujem sa, ked nieco chcem, poviem mu to jasne, lebo inak to nepochopi....atd...nie je to ideal, ale naozaj sme take ako nas popisal.....tak by sme to mali respektovat, byt so sebou spokojne a ukludnit sa......
alla66
21.06.09,12:18
No, som zena a myslim si, ze vascina z tychto bodov je pravdiva. nehram sa na feministku, pretoze viem, ze mozog zeny je iny nez muzov a tak rozmyslaju inak. vdaka tymto veciam je podla mna povacsine zena zlou vrcholovou manazerrkou, podla mna a na niektore profesie sa jednoducho nehodi.....je len na nej, ako si s vecami poradi, daju sa povascine ovladat, ale to by si zeny museli uznat, ze su naozaj take ako tu kamos popisal.....ja na sebe pracujem, snazim sa pochopit ako mysli muz a kedze viem, ze on sa nezmeni, tk pracujem na tom, aby som sa prisposobila jeho mysleniu, pretoze mne to ide lahsie ako by to slo jemu....tiez aby bol v domacnosti klud.....takze chapem, co mysli, ked mysli a ked nechapem, necham ho tak a nevypytujem sa, ked nieco chcem, poviem mu to jasne, lebo inak to nepochopi....atd...nie je to ideal, ale naozaj sme take ako nas popisal.....tak by sme to mali respektovat, byt so sebou spokojne a ukludnit sa......

Kúp si knižku Muži sú z Marsu , ženy z Venuše , ktorej autorom je John Gray...v nej máš opísané rozdielne myslenie žien a mužov:)....je to praktická príručka na zlepšenie partnerských vzťahov
Antea
21.06.09,15:26
No, som zena a myslim si, ze vascina z tychto bodov je pravdiva. nehram sa na feministku, pretoze viem, ze mozog zeny je iny nez muzov a tak rozmyslaju inak. vdaka tymto veciam je podla mna povacsine zena zlou vrcholovou manazerrkou, podla mna a na niektore profesie sa jednoducho nehodi.....je len na nej, ako si s vecami poradi, daju sa povascine ovladat, ale to by si zeny museli uznat, ze su naozaj take ako tu kamos popisal.....ja na sebe pracujem, snazim sa pochopit ako mysli muz a kedze viem, ze on sa nezmeni, tk pracujem na tom, aby som sa prisposobila jeho mysleniu, pretoze mne to ide lahsie ako by to slo jemu....tiez aby bol v domacnosti klud.....takze chapem, co mysli, ked mysli a ked nechapem, necham ho tak a nevypytujem sa, ked nieco chcem, poviem mu to jasne, lebo inak to nepochopi....atd...nie je to ideal, ale naozaj sme take ako nas popisal.....tak by sme to mali respektovat, byt so sebou spokojne a ukludnit sa......
No to snáď nie. Hovor, prosím Ťa za seba, keď máš nejaký problém tak ho neglobalizuj na všetky ženy. Prečítaj si knihu "Tajomstvá šesťciferných žien", autorku neviem nemám ju momentálne doma. Ale Tebe vrele doporučujem založiť "Klub spetfordských manželiek", tam sa môžeš realizovať, len potom nehľadaj pomoc pod názvom "som manželova slúžka, čo s tým".
wagner
21.06.09,15:37
mimotemyusiko, kde žiješ? :mad::( je mi z takého názoru :mee::mee::mee:
tetrisss
21.06.09,16:11
Ale zase Usiko je snom vsetkych muzov:), presne o tom hovorim v mojom blogu, toto z nas vychovavaju zenske casopisy.
wagner
21.06.09,18:16
mimotemyPotom sa ani nebudeme čudovať, že o pár rokov bude manželova slúžka:confused:. Teda neviem či som málo chápavá:rolleyes:, ale takéto zmýšľanie zvyknú mávať tie ženy, ktoré musia chodiť za manželom tri kroky pozadu.:cool: Neviem aké má vzdelanie, ale žena s primeraným IQ asi rozmýšľa inak.;) Hoci, človek nikdy nevie, možno je to jediný chlap, ktorý ju chcel, tak preto sa mu pripôsobuje:eek::confused::mee:
elpka
22.06.09,07:17
mimotemyPotom sa ani nebudeme čudovať, že o pár rokov bude manželova slúžka:confused:. Teda neviem či som málo chápavá:rolleyes:, ale takéto zmýšľanie zvyknú mávať tie ženy, ktoré musia chodiť za manželom tri kroky pozadu.:cool: Neviem aké má vzdelanie, ale žena s primeraným IQ asi rozmýšľa inak.;) Hoci, človek nikdy nevie, možno je to jediný chlap, ktorý ju chcel, tak preto sa mu pripôsobuje:eek::confused::mee:

Asi nejako tak to bude-jediný :cool:, lebo nech mi tu nejaký muž povie, že by sa mu páčilo, aby žena za ním chodila áno miláčik, máš pravdu miláčik.... a to všetko by robila dobrovoľne, bez nátlaku, však každý normálny chlap by ju rýchlo poslal kade-ľahšie......, taká žena si samu seba ani nemôže vážiť a už vôbec si ju nemôže vážiť muž a veď je známe, že protiklady sa priťahujú ;)
sarasara
22.06.09,12:09
No, som zena a myslim si, ze vascina z tychto bodov je pravdiva. nehram sa na feministku, pretoze viem, ze mozog zeny je iny nez muzov a tak rozmyslaju inak. vdaka tymto veciam je podla mna povacsine zena zlou vrcholovou manazerrkou, podla mna a na niektore profesie sa jednoducho nehodi.....je len na nej, ako si s vecami poradi, daju sa povascine ovladat, ale to by si zeny museli uznat, ze su naozaj take ako tu kamos popisal.....ja na sebe pracujem, snazim sa pochopit ako mysli muz a kedze viem, ze on sa nezmeni, tk pracujem na tom, aby som sa prisposobila jeho mysleniu, pretoze mne to ide lahsie ako by to slo jemu....tiez aby bol v domacnosti klud.....takze chapem, co mysli, ked mysli a ked nechapem, necham ho tak a nevypytujem sa, ked nieco chcem, poviem mu to jasne, lebo inak to nepochopi....atd...nie je to ideal, ale naozaj sme take ako nas popisal.....tak by sme to mali respektovat, byt so sebou spokojne a ukludnit sa......

Bože nedopusť, aby to bolo nákazlivé.
kyblik
22.06.09,12:21
Asi nejako tak to bude-jediný :cool:, lebo nech mi tu nejaký muž povie, že by sa mu páčilo, aby žena za ním chodila áno miláčik, máš pravdu miláčik.... a to všetko by robila dobrovoľne, bez nátlaku, však každý normálny chlap by ju rýchlo poslal kade-ľahšie......, taká žena si samu seba ani nemôže vážiť a už vôbec si ju nemôže vážiť muž a veď je známe, že protiklady sa priťahujú ;)

No pockaj, pockaj... Ta moja presne tym ano milacik, mas pravdu milacik dosiahne vzdy vsetko co chce... :confused: A kym ja na to pridem uz davno riesime nieco uplne ine... :mad::eek: a ona zasa ano milacik, mas pravdu milacik (potvora)...
korduľa
22.06.09,13:08
no myslim, ze tak ako muzov, ani zeny by sme nemali hadzat do jedneho vreca. kazdy clovek je iny, nenajdete 10 rovnkaych zien ani 10 rovnakych muzov, takze tych niekolko desiatok bodov co si dal slabikar namahu a skopiroval mozme brat aj tak, ze sa niekto v pracovnej dobe strrrrasne nudil, tak ako sa na tom muzi zabavaju zabavaju sa na tom aj zeny, ktore to vedia brat s nadhladom, najdu sa ale aj zeny take, ktorych sa niektore body dotknu a aj ked je to sranda, tiez mi nieco z toho zavana sovinizmom. takychto sto bodov by sme mohli z fleku napisat o chlapoch. co by tiez ale nebolo fer, pretoze kazdy sme iny, ja ked citam napriklad zenske mesacniky tak krutim hlavou ako tam niekedy chlapov nahadzu na jednu kopu a pritom viem, ze ten co mam doma ja uplne iny, fantasticky a svojou povahou jedinecny a nemenila by som.
erzet
23.06.09,06:35
Pokusme sa my muzi, pochopit zeny, lebo:

1. Vacsina zien ma nejasno v tom co chcu, su nervozne ked od nich clovek chce vediet verdikt (rozhodnutie, nazor v nerozhodnosti), ak dosiahnu to co "chceli", pocituju neistotu ci je to to, co naozaj chceli.
2. Pri ženách je v prevažnej väčšine ľahšie vybudovať si partnerský vzťah od "piky", ako keby sa mal vyvinúť, ako nadstavba vzťahu kamarátskeho.
4. Zeny maju radi, ked je okolo nich vela priatelov. To, ze sa do nich polka zalubi je vedlajsie, im to vsak vyhovuje. Su schopne mat viacej kamaratov, nez muzi kamaratiek, bez toho aby sa zalubili.
6.zena ti nikdy nepovie nic priamo
7.zeny su radi dobyvane
8.zeny radi glorifikuju pojem "zenskosti"
9.mozes jej skutkami dokazovat , ako ju neskonale milujes , ale ked jej to nepovis aspon raz do tyzdna , tak zacne konspirovat ...
10. Ženy často vidia racionálne fakty hovoriace "A", uvedomujú si ich, ale emócie hovoriace "B" ich prebijú, ženy potom trpia, ale dúfajú, že sa realita nejako vyvinie v prospech ich plánov načrtnutých emóciami.
11. Zenu casto pochyti stav, ze je zla, resp. nie dost dobra. Stava sa to v situaciach ked obklukou chalanovi vysvetluje, ze nema o vztah s nim zaujem...
12. Zena potrebuje byt obdivovana a chce aby jej vsetci naokolo davali pocit vynimocnosti a jedinecsnosti
13. Z kazdeho aktu kamaratstva sa musi stat pravidlo, neskor povinnost, ktorej porusenie sa tresta okamzitym urazenim
14. Pre zenu je tazsie pochvalit, pretoze vidi stale viac chyb na muzovi ako muz na zene.
15. Zena ma problemy s hovorenim pravdy ak si tym poskodi svoju reputaciu.
16. Zena je schopna zo dna na den zabudnut, ze vas lubila, ponuknut vam v priebehu niekolkych dni priatelstvo, ktore ak neprijmete, hlboko ju sklamete.
17. Zena nie je schopna udrzat tajomstvo, ak jej nieco hovorite, pocitejte stym ze to hovorite aj jej najlepsej kamaratke
18. Zena vie byt hlboko sklamana a zaroven potesene tou istou vecou v zavislosti od jej momentalnych zaujmov
19. Cokolvek spravis, vzdy musis ratat s tym, ze si zena najde dovod, preco ti to vycitat.
20. Ak poviete nieco, co sa da pochopit dvoma sposobmi, z ktorych jeden je urazlivy, je absolutne jedno, ze vy myslite ten normalny...zene, je to uplne jedno. Ona pochopi ten druhy.
21. žena,resp. vacsina zien nedokaze riesit problemy a rozne natlakove situacie racionalne, jej emotivna stranka je prilis silna, aby sa nezapojila
22. zena berie vsetko DOSLOVA
23. zeny maju neuveritelnu schopnost s nami manipulovat, aj ked je muz priam nasmrt urazeny...
24. Zena/dievca Velmi dobre vie co chce, ale najprv to musi chciet.
25.Pokial na to nepride je schopna vselicoho, dovtedy ruky prec.
26. Aj ked je zena vinna, vie to otocit v zaujme svojho dobra na to aby sa muz citil este vinnejsie, a pritom si neuvedomuje, ze to moze byt este horsie.
27. Ak spravi zena chybu a muz sa nahneva a urazi, tak zena to vzdy otoci a urazi sa este viac.. Dovod: muz sa urazil
28. Muzi su zalozeni racionalnejsie, zeny emocionalnejsie
29. Casto robia chybu zeny, hlavne vyvolavaju hadky ked su precitlivene, nezabudajme ze vtedy im ublizuje cely svet navokol. Ak si vsak muz dovoli povedat zene aku chybu urobila, vrati sa mu to v podobe zenskych vycitok typu Za vsetko mozem vzdy ja!
30. Zeny vidia hlbsi zmysel v sklopenej doske na zachode a vo vytlacani zubnej pasty od spodu.
31. Zeny vedia robit viac veci naraz, ale synchronizacia vedenia vozidla s prevodovkou je muzska praca
33. Ak vás žena nepustí k slovu a vkuse kecá,tak sa ju nesnažte prerušiť...Zvyčajne to vedie k jej naštvatosti http://www.hojko.com/images/smiles/icon_confused.gif
34. ženy sú najúžasnejšie stvorenia na planéte.
35. Jediný pohľad na ženu dokáže rozžiariť deň silnejšie ako tisíc hviezd
36. Každý stretol aspoň raz v živote ženu, pre ktorej bozk by zapredal dušu, sebaúctu aj budúcnosť.
37. ženy-matky si zaslúžia našu nekonečnú úctu.
38. Zeny onedlho zalozia rovnaku temu o muzoch.
39. Ak zena tvrdi, ze sa ozve, a vy naozaj od nej nieco potrebujete....radsej zavolajte vy...
40. zena berie vsetko DOSLOVA, ale vacsinu veci, ktore zena povie, mysli OBRAZNE
41. žena nič nerobí preto - lebo muž chce, (aj keď si to on myslí), ale preto - že ona chce.
42. Zena nic nerobi preto, lebo si mysli, ze muz to spravi dobrovolne a rad. (ale to si iba mysli)
43. Ženy očakávajú od mužov väčšiu iniciatívu.
44. zeny vedia neuveritelne manipulovat s muzmi. vsimneme si to, az vtedy ked dosiahnu svoj ciel.
45. najsilnejsou energiou su zenske slzy, pohnu aj s muzom.
46. zena sa oblecie neskutocne vyzyvavo a potom sa tvari nastvane, ked na nu pozera komplet cela ulica
47. zena sa bude pytat otazky typu "co sa stalo?" "je ti nieco" vzdy ked to je najmenej vhodne a vzdy ked muz len premysla
48. Hned ako zena zisti ze s nou muz manipuloval, stane sa z nej hystericka suka, hlavne ale preto, lebo ona je zena a teda ona by mala byt v manipulovani majster.
49. Zena si mysli ze muzovi nieco nenapadne nanutila a tesi sa z vlastnej prefikanosti, zatial co muz to robi pre vlastny prospech a drzi hubu.
50. Keď vás žena príliš miluje a vie, že vzťah je z akýchkoľvek príčin nereálny, snaží sa vám tými najrôznejšími spôsobmi vyhýbať.
51. Zeny sa radi a casto vypytuju na predosle vztahy svojich partnerov a tak zistuju ci su tie najlepsie a jedine. Samozrejme chlapi neradi o tom rozpravaju, preco asi ...?
52. muzi a zeny maju uplne rozdielne myslenie. ...pre nas je to jasna vec co povedala, ale ona tym myslela uplne nieco ine. skratka pouzivame rozdielne kodovanie medzi riadkami.
53a. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď jedia.
53b. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď vedia, že sa ich fotograf pokúša odfotiť nepozorovane. Pokiaľ sa fotografovi podarí takáto fotka a potom ju ukáže odfotenej osobe (žene) tak sa naštve(pokiaľ len nie je splnená podmienka d).
53c. Žene sa sama sebe nepáči na drvivej väčšine fotiek, vždy na sebe nájde nejakú chybičku, ajkeď je fotka skvelá.
53d. Najviac sa im páčia fotky, kde vlastne ani nevyzerajú, ako oni...
54. Zena je to najkrajsie co pan Boh stvoril.
55. Drviva vacsina zien sa nerada foti kedykolvek
56. Vacsina zien je schopna "pilit" muzovi usi tym, co by od neho chcela dost. Ked dostane to co ziadala je este viac nespokojna
57. takmer nulovy orientacny zmysel
58. nevedia soferovat
59. AK sa zene nedostava dostatok pozornosti , dokaze velmi rychlo rezignovat a zabudunut co bolo pred tym ..
60. Nič neurazí ženu či dievča viac, než otvorený nezáujem o nu.
61. Najlepší spôsob ako zničiť priatelstvo s krásnou ženou je prejaviť o ňu záujem.
62. Zeny su ako pocasie , v jeden den by ti dali modre z neba a dalsi ta poslu do riti
63 Žena nevie čo chce , ale bude otravovať až kým to nedostane
64. Zena nikdy neoceni to, co pre nu robite sposobom, akym chcete.
65. Ženy sú nepochopiteľné a komplikované stvorenia
66. Zena zrejme nechape, ze to co od vas ocakava v tazkych chvilach potrebujeme v rovnakej situacii tiez.
69. Muž je hlava rodiny. Len škoda, že žena,je jej krk.
70. Mozte pre holku spravit cokovek, byt jej oporou, byt vzdy pri nej, uprimne sa zaujimat o jej zivot, o to co ju tesi ci trapi, mozete robit vsetko spravne, nemusite jej nikdy umyselne ublizit a nemusite ju nikdy zradit...ale az spozna inych ludi, ktori jej vyhovuju viac, v pribehu jedineho dna sa mozete po 8 rocnom priatelstve stat "nenavidenou sucastou nenavideneho stareho zivota".
71. Opat a znovu podciarknute, zeny nemaju logiku, iba emocie a nalady.
72. Pre zenu, je hocikto nahraditelny. Hocikto.
73. Keď Vám baba povie, že ste jej najväčší kamarát, už nikdy z toho nič nebude
74. Pokiaľ ma žena zlú náladu, tak ju musíte upokojovať a milo sa k nej správať. Akonáhle niečo zle spravíte tak končíte. Pokial ma chlap zlu náladu, tak žena sa správa k nemu tak akoby jej nikdy nepomohol....
75.Ak prejavite zaujem o zenu ktora nema jasno v tom co chce , prilisna snaha nerobi dobrotu ... niekedy je lepsie dufat , netlacit a hlavne nechat zit ...
76: najrychlejsia zamienka k rozhovoru je zene na otazku: "zlato, co ti je?" odpovedat NIC ..
77. Zeny nechapu ze "Si len kamarat" zranuje viac ako "Uz ta nechcem nikdy vidiet".
78. Za normalnych okolnosti ked sa k nim spravate s primeranym respektom a uctou tak sa spravaju aj ony dobre k vam.
79. Ked chytia naladu na filozoficke otazky preco ich uz nemate tak radi ako na zaciatku a podobne je lepsie proste nehovorit nic. Ziadna odpoved totiz nie je spravna
80. Ked budete dakomu predstavovat svoju priatelku, v zivote ju nepredstavte ako kamaratku, lebo vam vycisti zaludok.
81. Zeny dokazu mat mnozstvo zivotnych zasad, predstav a idealov, ktorymi sa v zivote riadia. A taktiez dokazdu na rekordne mnozstvo z nich v rekordne kratkom case zabudnut, ak sa vyskytne situacia.
82. Zeny su neskutocne kreativne. Dokazu chlapov dostat na kolena tolkymi roznymi sposobmi, ze je nemozne sa voci tomu ochranit.
83. "Ked to nevies ty, ja ti to teda hovorit nebudem." Moja "oblubena" zenska fraza, medzi chlapmi casto vyvolavajuca usmev. Ak by som toto ja dakedy seriozne pouzil, citil by som sa ako dement. Zeny su schopne to pouzit s plnou vaznostou a serioznostou...
85. akonahle sa zacnete so zenou bavit o niektorom z tychto bodov, zena sa urazi...
88.Z kamaratsva k dievcatu moze byt laska , ale len tazko bude z lasky k dievcatu opät kamarastvo http://www.hojko.com/images/smiles/icon_confused.gif
..........aa az ked pridete aj o to kamaratstvo uvedomite si co ste mali a ze ste mali byt radi zato ako to bolo , ale to uz len taky dotaz to k bodu nepatri http://www.hojko.com/images/smiles/icon_biggrin.gif
89. Zena ked povie nie, mysli tym ano.... A ked nemysli, este lepsie
90. Pozves ju na rande:
Ak ti zena povie nie, znamena to mozno.
Ak ti zena povie mozno, znamena to ano
Ak ti povie ano, je to k.....
91.Zeny nepoznaju daco ako definitivne rozhodnutie*, nie definitivne v muzskom slova zmysle...co samozrejme vychadza z naseho znameho a oblubeneho, "zeny nevedia co chcu". Ked tak nad tym premyslam, da sa povedat, ze je to taka konstanta, od ktorej sa mnoho inych pravd o zenach odvija.
*skratene povedane, da sa ocakavat neocakavatelne(vzhladom na slovne vyjadrenia)
92. Zena je schopna sa x-krat vratit a odist(od vas), vzdy s originalnym a nenapadnutelnym dovodom...
93. Zeby bola ta nerozhodnost nakazliva aj na muzov? Ked som s nou neni, chcem s nou byt, ked s nou som, tak s nou byt nechcem...blbe.
94. Pekne slova od peknej a milej holky maju neocenitelnu hodnotu pre kazde muzske ucho a daju sa pocuvat ozaj znova a znova. No jo, nase ego sa rado necha hladit:).
95. Niekedy su schoopne situaciu tak zvratit, ze by bolo hrozne lahke im odpustit, aj ked rozum vravi, ze by sme nemali. Co potom...
97.zena sa po hadke neozve ako prva , pretoze chce potrestat chlapa ...avsak trpi len ona sama...
98. zena moze mat zlu naladu kedykolvek, pricom muz musi byt ten, kto jej ju vylepsi, ak tak neurobi, alebo sa o to nesnazi, je este on sam zly a zena si poklada otazku, naco takeho chlapa vlastne ma...
99. Vacsina zien hovori chlapom, ze sme svine, hovada a ine zvierata a ze by nas vsetkych vystrielali, no keby nas vystrielali tak vtedy si uvedomia, ze zivot bez chlapov si nevedia ani predstavit.
100. každý príspevok v tejto teme je čisto-čistá pravda, ale aj tak ženy budú tvrdit že ony za nič nemôžu, ...[alebo o nicom nevedia]
101. Zena je shopna citit sa tucna, aj vtedy, ked je schopna si cez brucho poskrabat chrbticu...
102.Ženy ako také majú často krát problém zaujať svoj vlastný názor na nejakú skutočnosť. Sú nervózne keď to od nech žiadame. Preto si treba vážiť ženy, ktoré s tým nemajú žiadny problém.
103. Vážme si ženu, kto ti dá košom bez udania dovodu a nie tá , ktorá ti bude ešte 4 týždne neskor mlieť o tom aký si pre nu priliš uažsny...
104. Keď žena dosiahne čo chcela, začne chcieť viac ... až jej zostane nič
105. Ak vás žena niekam pozýva a udá približný čas kedy, a ona mešká pár hodín, tak je to v pohode a veta "prepáč mrzí ma to, ja ti to vynahradím" vám musí stačiť..
106. Spomenul som si na zaver mojho nedavneho depresivneho dumania z nedostatku zenskej pritomnosti:
Ked nemas dievca, si sam sebou. Si taky, akym Ta vychoval zivot (rodicia, znami...). Niekto hovado, nadavajuce a plujuce na okolie. Iny je svatuskar, nepovie ani "Do riti!" a svojho vtaka pouziva len na cikanie.
Dievca (zena) Ta chtiac nechtiac donuti zmenit sa. Hlavne ak sa Ti paci, lebo sa jej chces pacit aj Ty. Nejako si zistis ake hodnoty uprednostnuje a podla toho sa zacnes menit. Hovado sa upokoji a zmeni slovnik, svatuskar zase zacne zdravo nadavat a mysliet brcavejsie (uchylnejsie).
Stanes sa lepsim clovekom. Konanie sa podriaduje myslienke na vzajomnu naklonnost dvojice.
107. ženu nepochopíte, skočte radšej na pivo
110. Pre ženu má slovo " nie " dva významy. Prvý zakrýva jasavé " áno" a druhé je to pravé " nie " . Len ktoré je ktoré, to nikdy nikto nepochopí.
Neviem či zasiahla cenzúra, ale niektoré body chýbajú.
buchač
23.06.09,08:51
Ukáž mi krásnu ženu a ja Ti ukážem muža, ktorý ju nechce pomilovať.
alla66
23.06.09,12:53
* Ak sa zhovárate so ženou, počúvajte predovšetkým, čo vám hovorí očami.

L. Březina

* Ak sa žena naozaj hnevá, bozkom to nenapravíš. Tu pomôžu najmenej tri.

V. Hugo ]

* Žena trpí láskou viac ako muž, ale vie to lepšie utajiť.

Euripides

* Žena, ktorá chce odmietnuť, povie iba nie. Žena, ktorá vysvetľuje, chce, aby ju presvedčili.

A. de Musset

* Kdo neuchvátí ženu silně a mocně, na toho ona nedbá, ani ho nemiluje.

Oscar Wilde

* Láska vdaných žen je hodna všeho na světě, jenom jejich manželé to nevědí.

Oscar Wilde

* Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou.

Anton Pavlovič Čechov

* Domněnka ženy bývá přesnější než jistota muže.

Joseph Rudyard Kipling

* Je nad slunce jasnější, že bůh stvořil ženu, aby zkrotila muže.

Voltaire

* Žena buď miluje nebo nenávidí. Třetí možnost nezná.

Lucius Annaeus Seneca

* Žádná žena neuvěří mužovým přísahám.

Gaius Valerius Catullus

* Žena je předmět, který můžeš studovat jak chceš, vždy v něm najdeš něco zcela nového.

Lev Nikolajevič Tolstoj

* Každý uskutečněný i neuskutečněný hrdinský čin byl dílem ženy.

Mór Jókai

* Voják potřebuje meč, vládce trůn, filozof knihy, básník pero, žena však bojuje a vítězí jediným pohledem.

Aert van der Neer

* Žena je vytrvalejší v nenávisti než v lásce.

Carlo Goldoni

* I ta nejupřímnější žena skrývá na dně svého srdce nějaké tajemství.

Immanuel Kant

* Nejsilnější voda na světě jsou ženské slzy.

John Morley

* Když Ti žena přibouchne dveře před nosem, určitě Ti nechá pootevřené okno.

Giacomo Girolamo Casanova

* Jedna ženská vidí někdy dál než pět mužských s dalekohledem..

Jan Werich

* Ženy jsou k tomu, abychom je milovali a ne abychom je chápali.

Oscar Wilde

* Ženy se nikdy nedají přesvědčit uvahou ani důkazem. Jen citem a silou..

Alexandre Dumas

* Je-li nehezká žena milována, pak je milována šíleně, protože je to způsobeno buď zvláštním sklonem milence, nebo půvabem skrytějším a neodolatelnějším, než jsou vnady krásy. .

Jean de La Bruyére

* Když vidím, jak jsou ženy krásné, složité a komplikované, a muži až neuvěřitelně prostoduší a prostí, nechce se mi věřit, že by první žena mohla být stvořena právě z Adamova žebra.

Honoré de Balzac

* Ženy sú schopnejšie riadiť podniky ako muži.

(J.Adair)

* Po všetky stáročia ženy slúžili ako zrkadlá, ktoré majú čarovnú a nádhernú moc odzrkadľovať muža v dvojnásobku jeho životnej veľkosti.

(V.Woolfová)

* Žena je predmet, ktorý akokoľvek študuješ, predsa len nájdeš v ňom vždy niečo nové.

L. N. Tolstoj

* Moudré ženy dovolují mužům předstírat, že věta "tvé přání je mi rozkazem" je projev dobrovolné galantnosti.

Gabriel Laub

* Ženy jsou mnohem krásnější než vypadají.

Gabriel Laub

* Ženy nikdy nelžou - věří prostě tomu, co právě říkají.

Václav Dušek

* Šeherezáda je klasický případ ženy, která se zachránila hlavu tím, že ji používala.

Esme Wynne-Tysonová

* Umíte si představit ženu, která by nechala svého milence, aby ji vyprávěl tisíc a jednu noc pohádky?

Stanislaw Jerzy Lec

* Když žena učiní z muže osla, namlouvá mu, že je lvem se železnou vůlí.

Honoré de Balzac

* Intuice je zvláštní instinkt, který ženě říká, že má pravdu, ať ji má, nebo nemá.

Elbert Hubbard

* Dáma není jen titul, dáma je vlastnost.

Jiří Štuchel

* Neexistují nebezpečné ženy, jsou jen slabí muži.

André Maurois
Marína
25.06.09,13:01
Všetkým ženám červený klobúk

V dvoch rokoch vidí v zrkadle princeznú.
V siedmich rokoch vidí samu seba ako krásnu Popolušku alebo Šípkovú Ruženku
V 14-ke vidí samu seba ako mladú dámu, ale tlstú, s vyrážkami a myslí si, že takáto nemôže ísť von. “Aké odporné!” vraví ..
V 20-ke vidí samu seba ako príliš tlstú, príliš chudú, príliš malú, príliš vysokú, s vlasmi príliš kučeravými, alebo príliš rovnými. Ale... ide von i napriek tomu.
V 30-ke stále vidí samu seba ako príliš tučnú, príliš chudú , príliš malú, príliš vysokú, s vlasmi príliš kučeravými alebo príliš rovnými. Ale... nemá čas sa s tým zaoberať a ide von i napriek tomu.
V 40-ke stále vidí samu seba ako príliš tučnú, príliš chudú, príliš malú, príliš vysokú, s vlasmi príliš kučeravými, alebo príliš rovnými. Ale myslí si “ Hej, veď žijem!” V pohode. A ide von v každom prípade.
V 50-ke uvidí samu seba v zrkadle a pomyslí si ” konečne... som to ja”. Ide von a myslí si “Som dokonca lepšia”.
V 60-ke pozrie na seba a myslí na všetky tie ženy, ktoré sa v zrkadle na seba nemôžu pozrieť... Ide von a dobíja svet !
V 70-ke vidí samu seba a svoju hodnotu , svoj um, šťastie a spoznáva svoje schopnosti. Ide von a naplno vychutnáva život.
V 80-ke sa nezamestnáva pozeraním sa do zrkadla. Jednoducho si dá na seba červený klobúk a ide si užívať všetko, čo život ponúka.

Nasaďme si červený klobúk čím skôr!
Dbajme viac o to, aby sme si otvorili svoje srdcia ako o to ako vyzeráme.
Tešme sa každému okamihu a podeľme sa s ním s tým, koho milujeme.

Užívaj si života taká aká si!!!
buchač
30.06.09,09:01
;)

Toto ale platí pre rozmaznané americké paničky ......

Toto ale platí pre neschopné slovenské paničky , ktoré si nevedia zorganizovať život ......

Toto ale platí pre blbé ženské , ktoré si mýlne myslia , že všetko zvládnu samé ......

Toto ale platí pre ..................ešte mám pokračovať ?????

P.S:
Tento , akože , mail pošli ďaľším 5-tim blbým , neschopným , sebaničujúcim ....ženám , ktoré si nevedia dať rady .
kyblik
30.06.09,09:14
Ale, ale... Tento mail je predsa o celej rodine a nie iba o muzovi alebo zene. Ak mas taketo deti, co si v ich vychove robila doteraz...:confused:

Mimochodom toto je zrejme domacnost, kde zena az tak "lubi" svoje deti, ze im robi sluzku...
pasuliatko
30.06.09,09:37
Toto ale platí pre rozmaznané americké paničky ......

Toto ale platí pre neschopné slovenské paničky , ktoré si nevedia zorganizovať život ......

Toto ale platí pre blbé ženské , ktoré si mýlne myslia , že všetko zvládnu samé ......

Toto ale platí pre ..................ešte mám pokračovať ?????

P.S:
Tento , akože , mail pošli ďaľším 5-tim blbým , neschopným , sebaničujúcim ....ženám , ktoré si nevedia dať rady .

čo tu do mna útočíš?:eek: klud to malo byť len tak a nie na to aby si tu do mna útočil.
pasuliatko
30.06.09,09:38
Ale, ale... Tento mail je predsa o celej rodine a nie iba o muzovi alebo zene. Ak mas taketo deti, co si v ich vychove robila doteraz...:confused:

Mimochodom toto je zrejme domacnost, kde zena az tak "lubi" svoje deti, ze im robi sluzku...

e?kto povedal,že to je moja rodina?ja deti nemam tak neviem čo.
duves
30.06.09,09:38
Toto ale platí pre rozmaznané americké paničky ......

Toto ale platí pre neschopné slovenské paničky , ktoré si nevedia zorganizovať život ......

Toto ale platí pre blbé ženské , ktoré si mýlne myslia , že všetko zvládnu samé ......

Toto ale platí pre ..................ešte mám pokračovať ?????

P.S:
Tento , akože , mail pošli ďaľším 5-tim blbým , neschopným , sebaničujúcim ....ženám , ktoré si nevedia dať rady .
Najlepsie na tom je, že to rozposielaju slobodné kočky:D
pasuliatko
30.06.09,09:38
ako vidim radšej to zmažem lebo vaše reakcie sú troška nadmieru divné.
alla66
30.06.09,10:05
kočka si slobodná, priťahuješ mužov ako osa na cukrík... na vine nie je mail ...nepamätáš ako v škole chalani prejavovali záujem o dievča?
buchač
30.06.09,10:15
čo tu do mna útočíš?:eek: klud to malo byť len tak a nie na to aby si tu do mna útočil.

Jáááááj , keby som začal útočiť , to by bolo o inom a aj iná káva . teraz len dôvodim , konverzujem a bavím sa .....;):---:D


e?kto povedal,že to je moja rodina?ja deti nemam tak neviem čo.

...ešte ....?
...alebo ...?
duves
30.06.09,10:21
kočka si slobodná, priťahuješ mužov ako osa na cukrík... na vine nie je mail ...nepamätáš ako v škole chalani prejavovali záujem o dievča?
:D
susann2
30.06.09,10:48
Nie je síce MDŽ, ale aj tak sa môžete pozrieť ako sa vidia ženy.
kyblik
30.06.09,15:02
e?kto povedal,že to je moja rodina?ja deti nemam tak neviem čo.

Preco si taka netykafka...?

Nie si tu az tak kratko aby si nevedela o com je PORADA, ci...???
kyblik
30.06.09,15:04
kočka si slobodná, priťahuješ mužov ako osa na cukrík... na vine nie je mail ...nepamätáš ako v škole chalani prejavovali záujem o dievča?

Alenka, vsak je prispevok 149 o Tebe, resp. je to Tvoja filozofia...?;)
alla66
30.06.09,15:26
Alenka, vsak je prispevok 149 o Tebe, resp. je to Tvoja filozofia...?;)
Ktorá Alenka???http://smajlici-1.ic.cz//obliceje/2/031.gif čo som Ti urobila?...Ak myslíš mňa...No počkaj zajac! http://smajlici-1.ic.cz//obliceje/2/032.gif
buchač
25.10.09,18:55
Viete , prečo je pištol lepšia ako manželka ???

Lebo na ňu môžete DAŤ TLMIČ ......;)
dorah34
25.10.09,19:15
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...


myslim, ze toto nie je tema na poradu na webe ale na poradu u psychologa. osobne nezodpovedam mnohym bodom a vobec zovseobecnovanie podobneho typu ako si to uviedol nie je adekvatne urovni obvyklych clenov Porady.sk. ak mas problem, byt tebou riesim ho inak a nie takymto cudnym sexistickym prispevkom...
dorah34
25.10.09,19:17
myslim, ze toto nie je tema na poradu na webe ale na poradu u psychologa. osobne nezodpovedam mnohym bodom a vobec zovseobecnovanie podobneho typu ako si to uviedol nie je adekvatne urovni obvyklych clenov Porady.sk. ak mas problem, byt tebou riesim ho inak a nie takymto cudnym sexistickym prispevkom...


a este vtipny komentar mojho priatela: ktora ti nedala?:D
buchač
25.11.09,13:01
a este vtipny komentar mojho priatela: ktora ti nedala?:D

Najprv vtipný komentár mojej manželky ...." vraj Ty "...;) sorry ...:D

Samé Keď ....
Keď si tučná - máš schudnúť
Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
Keď si škaredá - zhadzujú ťa
Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
Keď si mladá - máš mať prax
Keď máš prax - máš byť mladá
Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
Keď si pekná - musíš byť hlúpa
Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne
Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba

Tak sa teda pýtam vážení:
Ktorá je to tá normálna žena???

Ale inak

AK JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...

- Ste krásne pohlavie...
- Nepotrebujete nosiť kravaty ...
- Sedieť so skríženými nohami vás nebolí ....
- Ak sa rozhodnete robiť výhradne mužskú prácu, ste priekopníčky...
- Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
- Vaša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek muža. Ale váš vzhľad je krajší ....
- Váš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu, že máte o 6 biliónov neurónov menej ..... naše neuróny sú teda výkonnejšie.
- Ste schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
- Vždy viete, kde máme ponožky...
- Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel prezidentky je nula v pozadí...
- Keď sa vydáte za následníka trónu, budete kráľovné ......
- Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom kráľovnej...
- Keď ste podvádzané, ste obeťami ... pokiaľ podvádzate my, oni sú paroháči...
- Vy se rozhodujete, koľko budeme mať detí...
- Cítite, keď sa v nás dieťatko pohybuje...
- Vždy s určitosťou viete, že je to vaše dieťa...
- Máte materskú dovolenku ...
- Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie prostaty.
- Ste monogamné ...napriek tomu potrebujete vyskúšať niekoľko mužov, kým nájdete toho, kto stojí za to .....
- Vždy ste pri narodení našich detí...
- Kojíte...
- Ste ozdobami svatieb...
- Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
- Žijete dlhšie...
- Ste odolnejšie voči bolesti a infekciám...
- Máte menej srdcových problémov...
- Menej sa potíte...
- Máte prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
- Ste citlivejšie...
- Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
- Máte medzinárodný deň...

TEDA STE OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!

;):rolleyes::---:D
Hermina
25.11.09,13:19
pekne a mile.
A este aj kratke, na rozdiel od zadavatela temy, neverim ze tych xy bodov vobec niekto precita. Ale tieto tvoje hej. Mile.
calawen
25.11.09,13:23
Ešte by som to dotiahla k dokonalosti...


Najprv vtipný komentár mojej manželky ...." vraj Ty "...;) sorry ...:D

Samé Keď ....
Keď si tučná - máš schudnúť
Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
Keď si škaredá - zhadzujú ťa
Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
Keď si mladá - máš mať prax
Keď máš prax - máš byť mladá
Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
Keď si pekná - musíš byť hlúpa
Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne
Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba

Tak sa teda pýtam vážení:
Ktorá je to tá normálna žena???

Ale inak

AK JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...

- Ste krásne pohlavie...
- Nepotrebujete nosiť kravaty ...
- Sedieť so skríženými nohami vás nebolí ....
- Ak sa rozhodnete robiť výhradne mužskú prácu, ste priekopníčky...
- Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
- Vaša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek muža. Ale váš vzhľad je krajší ....
- Váš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu, že máte o 6 biliónov neurónov menej ..... Vaše neuróny sú teda výkonnejšie.
- Ste schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
- Vždy viete, kde máte ponožky...
- Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel prezidentky je nula v pozadí...
- Keď sa vydáte za následníka trónu, budete kráľovné ......
- Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom kráľovnej...
- Keď ste podvádzané, ste obeťami ... pokiaľ podvádzate Vy, oni sú paroháči...
- Vy se rozhodujete, koľko budete mať detí...
- Cítite, keď sa vo Vás dieťatko pohybuje...
- Vždy s určitosťou viete, že je to vaše dieťa...
- Máte materskú dovolenku ...
- Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie prostaty.
- Ste monogamné ...napriek tomu potrebujete vyskúšať niekoľko mužov, kým nájdete toho, kto stojí za to .....
- Vždy ste pri narodení našich detí...
- Kojíte...
- Ste ozdobami svatieb...
- Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
- Žijete dlhšie...
- Ste odolnejšie voči bolesti a infekciám...
- Máte menej srdcových problémov...
- Menej sa potíte...
- Máte prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
- Ste citlivejšie...
- Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
- Máte medzinárodný deň...

TEDA STE OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!

;):rolleyes::---:D

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Halli
25.11.09,13:30
TEDA STE OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!

;):rolleyes::---:D


my sme okúzľujúce
a vy ste v rozpakoch ;):rolleyes::---:D




:D:D:D
Danila
25.11.09,13:35
my sme okúzľujúce
a vy ste v rozpakoch ;):rolleyes::---:D




:D:D:D
buchač nikdy nie je v rozpakoch.......:);)
buchač
25.11.09,14:20
Ešte by som to dotiahla k dokonalosti...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mimotemy
Dovoľujem si pri všetkej mojej skromnosti :---:D podotknúť , že som spomínal ženy ako celok a nie ako jedinca menovitého ...

V tomto prípade tie opravy " v " na " V " nemajú teda opodstatnenie ....;)

Nikto nie je dokonalý ....:rolleyes::---:D
calawen
25.11.09,14:34
mimotemy
Dovoľujem si pri všetkej mojej skromnosti :---:D podotknúť , že som spomínal ženy ako celok a nie ako jedinca menovitého ...

V tomto prípade tie opravy " v " na " V " nemajú teda opodstatnenie ....;)

Nikto nie je dokonalý ....:rolleyes::---:D

mimotemyDobre, aj mne sa stane, že nie vždy pochopím :rolleyes::o;)
Ivana Š
25.11.09,17:09
buchač nikdy nie je v rozpakoch.......:);)

Juraj v rozpakoch? To aké sci-fi? :D
buchač
25.11.09,18:04
Trochu z histórie vznik obrúčiek :
ak to ovšem už náhodou neviete , ich pôvod...:rolleyes:

Niekedy v minulosti muž ulovil ženu , zviazal jej ruky a nohy .

Postupom času jej tieto putá uvoľňoval.

Nakoniec jej dal , ako si zvykala , na prst len symbolicky kúsok povrazu , aby jej to pripomínalo ....
Kazu
25.11.09,18:12
Trochu z histórie vznik obrúčiek :
ak to ovšem už náhodou neviete , ich pôvod...:rolleyes:

Niekedy v minulosti muž ulovil ženu , zviazal jej ruky a nohy .

Postupom času jej tieto putá uvoľňoval.

Nakoniec jej dal , ako si zvykala , na prst len symbolicky kúsok povrazu , aby jej to pripomínalo ....

S tým kúskom povrazu si to vysvetlil pekne, romanticky. Ale ja aj tak chcem zlato, rozumieš? Zla to!!! :D:D:D
buchač
25.11.09,18:35
S tým kúskom povrazu si to vysvetlil pekne, romanticky. Ale ja aj tak chcem zlato, rozumieš? Zla to!!! :D:D:D

No tak Zlato ...

vy..r sa na to !!!

Zlata , toho je nadostač ...

povrazom dobrým ,

nič neskaziac ....

Chááááápeš moja pekná , cica zla tááááá....
wagner
25.11.09,20:18
No tak Zlato ...

vy..r sa na to !!!

Zlata , toho je nadostač ...

povrazom dobrým ,

nič neskaziac ....

Chááááápeš moja pekná , cica zla tááááá....
Juraj a čože si zrazu taký škrob? Na ženách chceš šetriť? Ale veď to sa nepatrí.
buchač
16.01.10,19:04
Halli
16.01.10,19:08
http://ceco.sk.eu.org/dl/Feministky.JPG


... a toto všetko sem narafičil nejaký z gruntu hodný :---..... chlap, to je jasné už z formy písania :D ešte tam je aj vidieť trapne vložený text:D
Halli
16.01.10,19:32
Žeby to malo byť takto???:rolleyes::D


http://www.feministky.com/co-nebo-kdo-je-sluzka
marina8
16.01.10,20:09
aka fajna tema, niekedy mam pocit, ze som tu na porade vlastne nova:eek::D:D
ved ani neviem co tu je za poklady:D
58vlasta
19.01.10,20:50