Janiak
14.09.08,21:09
Zdravim, prosim o radu pri reklamacii bicykla. Pred 3 mesiacmi som si kupil novy velmi drahy bicykel, a po case sa mi na nom pokazila predna odpruzena vidlica, proste sa stale zmensoval jej zdvih. Tak som bicykel reklamoval, prijali ho, a po 3 tyzdnoch som si pre neho prisiel a povedali mi, ze reklamacia nebola uznana. Bicykel poslali do odborneho servisu, to som aj videl na doklade o reklamacii kde bolo razitko tohoto servisu. Tiez mi aj vraveli ze bola vidlica rozobratá a skontrolovaná, s tym rozobratim aj suhlasim, je to vidno ze ju mali zhodenu lebo niektore veci potom zlozili trosku inak ale to nevadi. Ide o to, ze pri preberani bicykla vyzeral byt v poriadku (myslel som, ze bolo len nieco zaseknute v tej vidlici, a po rozobrati a opätovnom zlozeni je vsetko ok) a tak som ho prebral a podpisal zaznam o reklamacii. Lenze uz po prvom vyjazde v terene, sa znovu objavil ten isty problem, a domov som prisiel s polovicnym zvihom. Ide o to, ze oni v servise ked vidlu rozoberu a zlozia, a spravne nafukaju, tak ta vyzera bezchybne. Lenze ju neodskusaju, a prave pri jazde v terene sa prejavi ta zavada. Idem teraz znovu dat bicykel na reklamaciu, ale chcem poradit, ze ako postupovat ked mi znovu povedia ze reklamaciu neuznali, ze to pozerali technici a vidla je v poriadku. Musim takuto reklamaciu prijat?? ja by som potreboval ist bicykel odskusat na niekolko hodin, a potom sa az rozhodnut ci reklamaciu prijat (podpisat). Poradte co by ste robili vy, dakujem.