MartinkoK
17.09.08,07:36
prosím Vás nevie niekto kde by sa dali objednať detské topánočky zn.PROTETIKA? Našla som katalóg, vybrala som si model ale k cene a možnej objednávke som sa nikde nedostala.
Olice
17.09.08,05:50
prosím Vás nevie niekto kde by sa dali objednať detské topánočky zn.PROTETIKA? Našla som katalóg, vybrala som si model ale k cene a možnej objednávke som sa nikde nedostala.
Asi treba zájsť do niektorej výdajne ZP, buď budú mať vzor, ktorý si si vybrala alebo objednajú.
http://www.protetika.sk/sk/?PREDAJNE
Monika z MT
17.09.08,06:30
Detské topánky od spoločnosti Protetika sa nedajú objednať. Mám 4-ročného syna a má ploché nožičky od narodenia. Pravidelne chodíme k ortopédovi a dva krát do roka máme nárok na topánky od tejto spoločnosti. Ortopéd nám dá predpis ideme do výdajne ZP, kde sa mu nožičky presne zmerajú a oni mu ich vyrobia presne, skutočne presne na jeho nohy. S kvalitou topánok som veľmi spokojná. Trvá to cca do 5-týždňov, doplácame 500 Skk. Ostatok platí zdravotná poisťovňa a cena bôt je pár tisíc.
Chobot
17.09.08,06:42
prosím Vás nevie niekto kde by sa dali objednať detské topánočky zn.PROTETIKA? Našla som katalóg, vybrala som si model ale k cene a možnej objednávke som sa nikde nedostala.

Katalóg je pekná vec, ja som si ho tiež pozrel a potešil sa, aké pekné farebné prevedenia ponúkajú. V praxi to vyzerá inak.

V tých partnerských predajniach (lekárne a pod.) potom majú len biele dreváky aj to nie vo všetkých číslach.

Tak som zašiel priamo do podnikovej predajne na Bojnickej - situácia skoro tá istá.: "Chcem vzor ten a ten veľkosť tú v tej farbe." "Bohužiaľ tento vzor v tom čísle je len v inej farbe." Tak človek nakoniec rezignuje a zoberie aspoň požadovaný vzor podľa svojej veľkosti aspoň v tej farbe, akú majú. :(:(
MartinkoK
17.09.08,07:09
Ja som si tiež vybrala a objednala v lekárni ale neúspešne. Pri dodávke tovaru moja požiadavka splnená nebola. Tak som to chcela skúsiť cez net ale asi z toho nič nebude.
Olice
17.09.08,07:24
Ja som mala pred pár rokmi dobré skúsenosti s Proteou. Robili mi síce len vložky do topánok pre syna, ale boli veľmi kvalitné a mohla som si vybrať aj podľa farby. Prikladám link, skús sa poinformovať, možno budú ústretoví Tvojej požiadavke.
http://www.protea.sk/view.php?cisloclanku=2008010009&nazov=ortopedicka-obuv-detska
damati
19.09.08,04:15
prosím Vás nevie niekto kde by sa dali objednať detské topánočky zn.PROTETIKA? Našla som katalóg, vybrala som si model ale k cene a možnej objednávke som sa nikde nedostala.
No ja dávam šiť synovi ortopedické topánky už roky, keď bol maličký tak v NEOPROTe na Záhradníckej, ale prešla som do Protey a som veľmi spokojná.
feron
19.09.08,08:59
My sme spokojní s obuvou Santé, je to český výrobca, tiež predávajú len cez lekárne. Pozri www.sante-sk.sk
Mixa
19.09.08,21:04
Ja kupujem topánočky Protetika normálne v obchode s detskými vecami - stoja okolo 600 - 1200 Sk.. Nikdy som s tým nemala žiadny problém! A skutočne SÚ Protetika a majú všetky možné čísla od asi 18 až po veľké a najrôznejšie farby a modely. Nie všetko je treba riešiť cez katalógy . . .:)
pasuliatko
20.09.08,10:03
swana
22.09.08,11:22
Ja kupujem dcere topanocky z tejto firmy v ich podnikovej predajni v LM a som spokojna. Vzdy mali celkom dobry vyber, niekedy sice nemali vsetky cisla obuvy, ale boli ochotny ich doobjednat. Vsimla som si ze ich predavaju aj iny predajcovia obuvy (napr. Kaktus), len ta cena uz bola o cosi vyssia.
Louise08
15.04.09,05:39
Ja som velmi spokojna s ceskym vyrobcom SANTÉ, kt. produkty sa daju kupit tiez len v lekarni alebo v zdravotnickych potrebach
atmos
15.04.09,07:28
Súhlasím s Feronom ,ja tiež kupujem deťom ortopedické topánočky značky santé .V lekárni som si vybrala vzor z katalógu a do troch dní som ich mala . Majú pekné vzory aj farby .Skús pozriť možno sa ti budú páčiť