Richard
28.06.04,20:48
Pozdravujem všetkých členov aj hostí Porady.
V termíne od 29.07.- 16.07. nebudem schopný promptne reagovať na zaslané požiadavky, preto prosím o strpenie, pretože budem odpovedať neskôr.
Ak by sa vyskytli nežiadúce príspevky, prosím stlačte tlačidlo nahlás v tele konkrétneho príspevku.
Ak sa dostanem na internet, daný príspevok po posúdení odstránim.

ďakujem
Richard
McMarti
02.07.04,08:28
Nebolo by dobré nejako rozlišovať tém čo sa týka jednoduchého a podvojného učtovnictva alebo aby to dotyčný pýtajuci sa uvadzal?
Potom vzniknú príspevky nepodstatne k danej teme, ako napr. Opsravedlnujem sa neuviedla som to tam že sa to týka JU, lebo niekto zodpoveda na danú problematiku k PU a odpoveď ma byt k JU.
Katty
02.07.04,08:36
to bola dobrá pripomienka, aj ja si myslím že by to tak bolo lepšie
janaGT
02.07.04,08:38
Súhlasím s McMarti.
McMarti
02.07.04,08:56
Richard, ešte by som mala pripomienku k hodnoteniu member a senior member.. podla mna nejde o to kto koľko prispevkov da ale o ich kvalitu.Vždy sa hodnotí kvalita ako kvantita.Treba posudiť jednotlive príspevky a podla toho dať bod k posúdeniu kvality odpovedajúceho. Lebo príspevky odpovedajuceho "aj ja to tak robim", nie su adekvatne k odpovedi danej problematike.Odpoved by sa mala slúžiť za účelom pomoci a nie zistovania kto ako pracuje.Možno, že s mojim nazorom nebude nik súhlasiť ale ako si tak všímam niektoré odpovede tak sa mi zdajú zbytočné. Tak isto by sa nemal zadavať bod za otazku.
Zuzka
02.07.04,10:03
Je to pravda, na konci príspevkov je častokrát téma o niečom inom, než bola zadaná na začiatku príspevku. Potom sa to aj ťažko hľadá. Plne súhlasím.
AlaNR
02.07.04,11:45
Čo sa týka príspevkov s "aj ja to tak robím":
koľkokrát človeku dobre padne, keď si nevie dať s niečím rady a utvrdí sa v tom, že riešenie problému, na ktoré prišiel, nie je zlé a že ho používa aj viac ľudí.
Viki
27.07.04,14:09
......
Ak by sa vyskytli nežiadúce príspevky, prosím stlačte tlačidlo nahlás v tele konkrétneho príspevku.
Ak sa dostanem na internet, daný príspevok po posúdení odstránim.

ďakujem
Richard
Pekny den p. Richard.
Som tu nova a tak prosim o vysvetlenie, co su neziaduce prispevky - nerada by som porusila "vnutorny poriadok" Porady. Pripadne navigovanie, ak je to na tejto stranke niekde napisane. Dakujem.

... a tiez by ma potesilo rozlisenie uctovnictva na JU a PU :)
Ervin
27.07.04,14:30
Hodnotenie je problematické, to že s niekoho názorom sa stotožňujem ešte neznamená, že príspevok je kvalitný a naopak. Taktiež si myslím, že prílišná oficiálnosť a prehnane vela pravidiel by mohli porade uškodiť.
Ocenil by som širší záber porady - napr. nehnutelnosti, právo obchodných spoločností, vzory zmlúv (nie však okopírované z platených softvérov) odporúčanie webových liniek, kde sa dajú získať bezplatne praktické informácie. Celkovo hodnotím poradu mimoriadne kladne.