220870
05.05.13,22:34
Oddnes som aj ja voľný,ak by mala nejaká krásavica záujem.:cool:;)
Trochu som počítal diskusiu aj poradu už nejaký ten piatok čítam.Určite som si všimol ,že tu chodí veľmi veľa osamelých dušičiek.Možno nie slobodných ,rozvedených ,ale takých čo majú zlého partnera, alebo partnera ďaleko od seba,nerozumejú si atd .Chýba im ten večerný pokec ,keď sa dvaja zídu po práci doma a porozprávajú sa čo cez deň zažili.Sem tam aj pohádajú.Veľa ľudí sa sem chodí vykecať.Porada je pre niektorých bútľavá vŕba.A možno aj preto je porada výborný web.
Gratulujem! Sloboda je krásna ...
Len tá samota zabíja.:mee:
kopretinka
30.04.17,19:03
Drahá "velvet". Tvoja otázočka je v celku zaujímavá. Sama mám už zo zoznamkami nejaké skúsenosti a je skutočne veľmi ťažké nájsť dobrú zoznamku na internete a to už nehovorím o tom ako je ťažké nájsť "normálneho chlapa". lepšie povedané nemožné! Ale predsa sa mi to podarilo a a sme spolu už druhým rokom a celkom sa nám darí. dokonca už uvažujeme aj postúpiť vo vzťahu na vyšiu úroveň, ale to tu písať nebudem. Len ti chcem navrhnúť, skús sa trošku poobzerať verím, že si nájdeš svoje šťastie. Prajem ti vaľa úspechov. ;)
tak určite čaká 9 rokov na tvoju odpoveď
afrikánka
02.05.17,19:14
Zvláštne....rozmýšľam, kto len asi môže poznať tendu. Nikdy nepoložila otázku a ani neodpovedala, nekomentovala
afrikánka
02.05.17,20:24
Zvláštne....rozmýšľam, kto len asi môže poznať tendu. Nikdy nepoložila otázku a ani neodpovedala, nekomentovala
Ale SS posielat vie...a dost nechutne, vulgarne, mozte si konkurovat
Nedovoľuj si písať, že ja som ti poslala vulgárne ss.
Ja som nikdy nepoužila ani len slovo "svina", ktoré často čítam od teba.
Nechutné, pripúšťam....lebo som napísala o nechutných veciach...ale ja som nebola ich autorom, ani účastníkom.
Ak ti niečo napísala tenda, tak si to rieš s ňou.
afrikánka
02.05.17,20:51
Máš odložené? Tak si ich často čítaj, aby si sa naučila rozoznávať fikciu od reality. To ti iba prospeje. Ale vulgarizmy tam nenájdeš, tak nezavádzaj.
Si predstav, že ja od teba nemám odložené nič, všetko som dala tam, kde to patrí...do koša.
Prečo ma cituješ, ja som sa pozastavila nad tendou....


Si šikovná...
vymazala si svoj komentár s mojou citáciou...s tým tvojim večne sa opakujúcim slniečkom. Je žlté, ale nehreje, naplnené je zlobou, ktorá je horká, ako žlč

V noci si odstránila tvoj komentár, kde si ma citovala. Teraz vidím, že i ďalší, dnes...... kde píšeš, že všetko odo mňa máš odložené, ja naopak od teba, v koši.
Prečo ti tenda poslala nechutné a vulgárne ss? Ja aj odpoviem....zrejme chodíš denne do môjho profilu....tak si tende napísala. Som rada, že ti poslala takú, alebo také ss, aj napriek tomu, že s tendou a mnou je taká situácia, aká je.
Naposledy ti hovorím, nepodvádzaj, neklam, nikdy som žiadne vulgárne slovo nepoužila, lebo tieto tvoje vyjadrenia považujem za nepravdivé ohováranie a osočovanie.
vicktor
03.05.17,06:37
... a to už nehovorím o tom ako je ťažké nájsť "normálneho chlapa". lepšie povedané nemožné!
Naopak = najst normalnu zensku je duplom tazsie a nemoznejsie. :)
korela
03.05.17,13:48
... a to už nehovorím o tom ako je ťažké nájsť "normálneho chlapa". lepšie povedané nemožné!
Naopak = najst normalnu zensku je duplom tazsie a nemoznejsie. :)
Zadefinuj.