Orim
19.09.08,00:06
Včera som sa zúčastnil na prednáške komplexná obnova bytových domov, ktorá bola v Trenčíne už niekoľkokrát organizovaná.

Ale nie o tom som chcel hovoriť. Cez prestávku sme tam pokecali a okrem iného tam vznikol (možno už predtým) nápad dať dohromady sedenie s tvorcami zákona 182/1993. Malo by to byť do konca októbra 2008 v Trenčíne ak to vyjde podľa toho čo sa dalo dohromady. A mňa zaujíma kto by prišiel, zatiaľ sa hláste aspoň orientačne aby sme vedeli koľko nás všetkých bude, a samozrejme si pripravte aj rôzne návrhy a veci ktoré vás "tlačia" čo by sa tam mali prebrať ak pôjdete.
Halli
19.09.08,06:10
No Mirko, ja som s jednou "tvorkyňou" tohto zákona volala cca 20 min. a mala som z toho rozporuplné pocity... ten zákon s jeho n-tými novelizáciami by bolo naozaj treba dať na správnu mieru, ale mám pocit, že zo strany tvorcov je veľmi málo snahy nám uľahčiť prácu , skôr naopak... Tak som zvedavá na ten seminár, ak bude -budem tam ;)
Jozef I
19.09.08,06:16
Ak to mi bude časovo vyhovovať tak by som sa tiež pridal. Ale osobne si myslím to isté čo Slavka, t.j. nič to neprinesie.
Halli
19.09.08,06:26
Ak to mi bude časovo vyhovovať tak by som sa tiež pridal. Ale osobne si myslím to isté čo Slavka, t.j. nič to neprinesie.

Zdenko, neboj MY to zmeníme a basta :D, priprav pripomienky a ....Mirko ak to vybavíš si "báááro":D
Orim
24.09.08,11:22
Zatial orientačne 4
Jozef I
Peton
slavica
ja
Igy
26.11.08,20:52
Nakolko je to aktualne? Kedy by sa mal tento seminar konat?
Orim
26.11.08,22:08
údajne niekedy začiatkom decembra ale neviem presný termín, počul som to ale od niekoho kto na tom nerobí ale bavil sa s potencionálnym usporiadateľom.