iriska
19.09.08,12:07
Čo by ste ako potencionálni zákazníci povedali na mobilnú požičovňu spoločenských šiat. Podnikateľ naloží do auta, urobí prezentáciu (po patričnej predchádzajúcej reklame) na školách (pred stužkovou napríklad), na obecných úradoch, prijme objednávky a v termíne šaty dovezie a odvezie. Samozrejme sídlo firmy by bolo na adrese podnikateľa, aby sa bolo kam obrátiť.
iriska
22.09.08,05:31
posúvam

veď už si to tu pozrelo cca 30 ľudí, prečo mi nenapíšete, čo vravíte na ten nápad? :(
aktaK
22.09.08,05:38
hm, keby som mala konfekcnu velkost (resp. miery, rozumej, cez prsia mi ziadne konfekcne saty nesedia), tak isto, ze by sa mi pacil takyto full servis, ale Ti garantujem, ze by mi u Teba nesedelo nic, nepredpokladam, ze by si v pripade potreby presivala, ak by bolo treba... takze ono to zavisi od viacerych momentov, ake mnozstvo siat by si dokazala ponuknut? aby bolo velkosti, variacie, strihy farby, rozne dlzky...
Leila2006
22.09.08,08:03
Vyzerá to zaujímavo, ale neviem, či by som ti ako neznámej firme dôverovala, že v ten určený dátum skutočne prídeš. Totiž ak by som išla do klasickej "stacionárnej" požičovne, tak viem, že tam s vysokou pravdepodobnosťou niekoho nájdem a tak isto aj objednané šaty. Čiže takáto garancia mi tu chýba. Chceš vyberať zálohu na požičanie?
BXLmiami
22.09.08,09:42
Neviem,či by ťa menej nevyšiel nájom priestorov ako prevláčanie autom,odhliadnuc od toho,že počas prevážania sa šaty môžu znehodnotiť.A tiež nemáš záruku,že ked tam prídeš,tak sa niekto na tie šaty aj príde pozrieť.Poriadne si to prerátaj.Ked niečo pojazdné,tak skôr predajnu maloobchodnú na všetky tie zastrčené dediny,čo im zrušili obchodík.
iriska
22.09.08,11:52
Takže - vždy sú niektoré veľkosti, ktoré sa požičiavajú najčastejšie, čiže vláčiť nejako veľa kusov z iných veľkostí by sa mi ani neoplatilo (poznám baby, ktoré nosia veľkosť napr. 42 - stále sa im niečo nepáči, stále by chceli niečo "iné" a neulahodím ani keby som mala tých šiat veľkosti 42 zo dvadsať). Bola by zriadená "klasická" prevádzka napr. na mojej adrese, lenže je to ďaleko od akéhokoľvek centra, čiže by som dovážala (namiesto platenia päťdesiattisícového nájmu mesačne).
Mobilnú predajňu hocičoho by som nechcela, pretože ak by to boli potraviny a prišli by mi na to hygienici, tak som v ... A na ostatné veci si z tých zapadnutých dediniek chodia autami do blízkych či vzdialenejších miest, čiže akýkoľvek široký sortiment by som ponúkla, obávam sa, že by som nezarobila ani na slanú vodu.