Leggy
19.09.08,18:06
Zdravim Vas,
v prvom rade sa chem ospravedlnit,ze som pravdepodobne zle zaradila temu,ale naozaj ma to velmi suri,som z toho vsetkeho uz zufala,tak som to sem rychlo vsunula.
Mam problem s Western Union cize posielanie penazi.Pred 2 dnami som poslala peniaze do Ciny,ale nechtiac som zamenila meno s priezviskom.Prijemca mi napisal mail,ze je prenho nemozne aby si tie peniaze vybral.Co mam v takomto pripade robit?ako mam spravit opravu?ktokolvek kto sa mi ozve na tento problem,budem velmi vdacna za akukolvek radu a mozno aj skusenost.
Orim
19.09.08,17:22
No skús to stornovať a keď vrátia peniaze potom to pošli znovu
Leggy
19.09.08,18:15
No skús to stornovať a keď vrátia peniaze potom to pošli znovu
Plati sa za storno?Myslela som si,ze je to trosku jednoduchsie,lebo spat mi asi vratia len moje posielane peniaze,bez zaplatenych poplatkov...a len samotny prevod ma vysiel takmer na 500sk
arizona
19.09.08,18:20
A nepomohlo by keby si to on pri vypisovaní dokladu to napísal naopak?
Veď tam je najdôležitejšie to heslo-číslo.
Alebo nech si to skúsi vybrať v inej banke-možno tam budú ústretovejší...
(mne sa často stávalo, že sa mi nezmestila adresa, tak som vždy niečo vynechala-nikdy nebol problém)
Leggy
20.09.08,05:43
A nepomohlo by keby si to on pri vypisovaní dokladu to napísal naopak?
Veď tam je najdôležitejšie to heslo-číslo.
Alebo nech si to skúsi vybrať v inej banke-možno tam budú ústretovejší...
(mne sa často stávalo, že sa mi nezmestila adresa, tak som vždy niečo vynechala-nikdy nebol problém)
skusim sa spytat,najradsej by som bola keby to uz mal u seba,takto som z toho len nervozna.:(
Orim
20.09.08,20:05
Skús to vysvetliť tuná k čomu došlo a nech ti poradia ako na to. Oni by to mali vedieť najlepšie čo sa s tým dá robiť.
Leggy
22.09.08,17:39
Skús to vysvetliť tuná k čomu došlo a nech ti poradia ako na to. Oni by to mali vedieť najlepšie čo sa s tým dá robiť.
Bola som v banke a vraj ked mi pridu peniaze spät mam to poslat opät ale uz s dobrym menom...takze vycalujem dalsich 500 sk za tieto sluzby.Zavolala som do Western union,kde mi povedali,ze v pobocke v ktorej som posielala peniaze by mali spravit ziadost na zmenu udajov.Takze som isla do banka zas a kedze pracovnicka sa s takym niecim este nestretla musi si zobrat domov papiere,kde si to prestuduje a zajtra zas utekat do banky....uzaaastne,peniaze su ani neviem kde,meskaju uz 5 dni,ale kazdy ma na vsetko cas okrem mna :mad: