erikbencik
20.09.08,08:45
Ahojte. Kupili sme novú umyvačku riadu a chcem sa poradiť ake prostriedky do nej. Znama mi odporučila, že namiesto leštidla dava ocot, že jej to dokonca odporučil aj technik, riad od toho vobec nesmrdi a je to dokonca učinejšie ako leštidlo. A vraj pre myčku aj lepšie. Mate niekdo s tým skusenosti? Inak permanentne tam ja sol, to je jasne a medzi tým či sa dá prašok alebo tableta xv1 nie je nijaky rozdiel. Ale hovorim o značkách Calgonit či Somat. To je ale praxou iste, ide mi hlavne ale o to poradit či máte skúsenosti s tým octom. Dík
Dáša_
20.09.08,08:04
Trošku mimotemy
Si mi pripomenula, pred pár rokmi som si pisala s jednou známou, ktorá robila vo firme, ktorá balila sol.

Raz spomínala, že rozdiel medzi normálnou kuchynskou soľou a soľou do umývačiek je v dvoch krokoch:
1.Vrecko za par halierov sa vymení za farebnú krabicu (od zahraničného dodávateľa, na jeho objednávku)
2. Vypne sa jodidovanie soli

Nič iné sa na linke nemení. No a podstatný rozdiel je potom v obchodoch v sene.

A ak si to dobre pamatam, tak sol vo veľkom odoberali aj firmy, ktore robia prášky na pranie.
Tweety
20.09.08,09:10
Trošku mimotemy
krabicu (od zahraničného
Nič iné sa na linke nemení. No a podstatný rozdiel je potom v obchodoch v sene.

A ak si to dobre pamatam, tak sol vo veľkom odoberali aj firmy, ktore robia prášky na pranie.
Podarilo sa Ti pridať do soli aj seno. Celkom dobré.:)
Dáša_
20.09.08,09:38
Podarilo sa Ti pridať do soli aj seno. Celkom dobré.:)

:D:D:):D