Richard
20.09.08,10:40
Týmto pozývam exkluzívne :) členov Porady na okoštovanie stránky MOJSTYL.sk.
Už niekoľko mesiacov na nej pracujem a už sa dostáva do fázy, kedy by som ju rád spustil pre verejnosť.
Ešte pred tým však privítam všetkých Poraďákov, ktorí si chcú stránku vyskúšať a aj otestovať - pretože ešte sa tam určite nachádzajú chybičky. Niekedy funkčné, ale počítam že hlavne preklepy, pretože texty som písal z rýchlika :)

Takže príďte a obsaďte si svoje užívateľské mená :)
Aktívnych členov Porady plánujem aj predregistrovať (čo budú môcť zrušiť), ale najskôr by som sa potešil keby prišlo pár pionierov a poriadne otestovali stránku :)

Teším sa, prípadne chibyčki nahláste do fórumu na MOJSTYL.sk :D

www.mojstyl.sk

http://www.mojstyl.sk/dev/files/link_banners/mojstybaner_468.png (http://www.mojstyl.sk)
.
Richard
20.09.08,09:09
Dakujem, ale píšte prosím tam do fóra, aby v tom bol poriadok a neboli písané chyby dva-krát.


http://www.mojstyl.sk/content/chyba-na-stránke
Dáša_
20.09.08,09:47
tuším je chybny tento odkaz???

Vyhodi mi stranka nenajdena

a teraz?
http://www.mojstyl.sk/content/chyba-na-str%C3%A1nke
Richard
20.09.08,09:51
Mne fungujú obidva ...
Dáša_
20.09.08,09:55
Neviem, stranku mam spustenu v mozile a hodi ma to sice na stranku, ale nie do konkretnej diskusie a vypiše, stranka nenajdena.

Ale samozrejme to moe byt nejakym mojim nastavenim.
Richard
20.09.08,09:58
Ok toto by malo fungovať: http://www.mojstyl.sk/forum/223
cactus
20.09.08,10:41
Navštívila som túto stránku. Je zaujímavá, ešte sa v nej neviem dobre orientovať, ale, pôjde to, si myslím,...

Zase ďalšie nové niečo...
Richard
20.09.08,18:46
Zatiaľ žiadne chyby?
Meggi 1
20.09.08,21:31
Tiež som sa tam poobzerala, vyzerá to zaujímavo, keď sa to rozbehne.
K chybám len toľko, že sú nejaké v interpunkcii - chýbajú niekde vo vetách čiarky. No neviem, aj také chyby :o či také nie:confused::o
Richard
21.09.08,13:41
Všetky chyby treba nahlásiť. Ja som zatiaľ veľký dôraz na texty nedal, tiež si to teraz "prebehávam" a opravujem.

Moje najčastejšie chyby sú čiarky, poprehadzovanie písmenok a hrubka v množnom čísle (ako si mi už jednu opravila :).
DanielaSL
21.09.08,13:52
Skúšam... sem tam neviem kde som ,alebo kde som bola. Troch sa mi podarilo vyzvať ,aby ma zaradili medzi priateľov...ale u jednej mi to nejde ani za svet. A keď chcem čítať "Návod", tak mi nič neukáže.:confused: Ale nevzdávam sa.....:);)

A dúfam, že tam nenarobím mrník.
Richard
21.09.08,13:59
Danieľa napíš mi presne odkiaľ nejde návod a tiež u koho sa ti nedá pridať priateľ (ideš cez profil?).

A treba sa pýtať a písať. Aby som vedel, čo je nejasné atď. Potom sa mi lepšie doplní návod a upravia veci.

Napr. včera kaktus napísala že nevie čo sú úlovky. Tak som vysvetlenie doplnil na stránku úlovkov (že ide o veci, ktoré ste si kúpili, čiže "ulovili" a chcete ich ukázať aj ostatným - či už je to móda, bývanie a tak...).
Kľudne môžu padnúť aj iné návrhy na názvy a doplnenie rubrík a podobne. www.MOJSTYL.sk je v úplnom začiatku a tak ako aj na Porade, chcem to prispôsobovať, aby to čo najviac vyhovovalo užívateľom.
mysimis
21.09.08,14:06
Preštudovala som si túto stránku, je zaujímavá, ale zatiaľ som v štádiu nácviku ako s ňou pracovať.
DanielaSL
21.09.08,14:08
Nejde mi pridať kukučka a ondrejvla...ale asi preto, že tam o sebe nič nemajú....
A ten návod som išla cez Fórum - O stránke - O stránke MOJSTYL.sk - návod
Richard
21.09.08,14:12
Oni dve sa síce zaregistrovali, ale ešte nepotvrdili registračný email. Preto majú profil ešte prázdny...

Návod skontrolujem, ďakujem .-)
mysimis
21.09.08,14:21
Richard, kde a ako môžem nahlásiť chyby?
Richard
21.09.08,17:52
ondrejvla
22.09.08,17:00
Oni dve sa síce zaregistrovali, ale ešte nepotvrdili registračný email. Preto majú profil ešte prázdny...

Návod skontrolujem, ďakujem .-)

Richard,
potvrdila som registračný mail, ale nemôžem sa prihlásiť, nakoľko mi pri prihlásení neberie ani nick, ani heslo, ako som Ti už aj písala. Tak Bohužiaľ, táto stránka bude pre mňa pasé, nakoľko sa nebudem opätovne prihlasovať
pod iným nickom.
Nech sa Vám všetkým darí na tejto novej stránke.
Richard
22.09.08,17:20
Písal som ti email...
Dáša_
22.09.08,18:19
Mam otazku, chcela som si nahrat ikonku. Obrazok mam uz dlhsie, ale zial jeho velkost je 50x47. A ono to po mne vyzaduje iba 50x50.

Musim to upravit (a teda zhanat povodnu fotku?)

Na porade mi ju zobralo
Iši
22.09.08,18:35
Už som sa 4 krát pokúsila prihlísiť, ale ani raz sa mi to nepodarilo. V čom je problémMusím sa prihlásiť s tým istým heslom, ako na Porade?
Stefan2005
22.09.08,18:49
Registracia funguje v pohode, rychlo a na poprve, len nacitanie stranky sa mi zda pomale...
Melnick
22.09.08,18:51
Teraz neviem, či som zaregistrovaná 10x, alebo ešte "furt" nie.:D:D:D
Stefan2005
22.09.08,18:55
Teraz neviem, či som zaregistrovaná 10x, alebo ešte "furt" nie.:D:D:D

pozrel som si komunitu - zoznam clenov - ziadny Melnick tam nie je :)...
Stefan2005
22.09.08,19:02
...Nech sa Vám všetkým darí na tejto novej stránke.

Vlasta, však si na zozname členov s vlastným poraďáckym nickom...
ondrejvla
22.09.08,19:19
Vlasta, však si na zozname členov s vlastným poraďáckym nickom...

Áno aj ja som sa videla, ale nemohla som sa prihlásiť. Richard mi pomohol, už je všetko OK.
Ďakujem Ruchard.
Melnick
22.09.08,21:50
pozrel som si komunitu - zoznam clenov - ziadny Melnick tam nie je :)...
:mee::mee::mee::---:---:--- aj ja som ju videla a keď ma nezaregistrovalo , vyplazila som vám jazyk a išla som preč. :D:D:D
Melnick
22.09.08,21:54
Áno aj ja som sa videla, ale nemohla som sa prihlásiť. Richard mi pomohol, už je všetko OK.
Ďakujem Ruchard.
A Vlastička nám od radosti aj Riška premenovala. :D:D:D
DanielaSL
23.09.08,15:16
Richard a je tam niekde k videniu, kto je v tom čase online ako to vidím tu na Porade?
cactus
23.09.08,15:24
Richard a je tam niekde k videniu, kto je v tom čase online ako to vidím tu na Porade?


aj aj som sa chcela pýtať na to isté.

Je to vidieť ale iba u priateľov.
Melnick
23.09.08,15:34
Richard a je tam niekde k videniu, kto je v tom čase online ako to vidím tu na Porade?
Dani, iba by si pozerala. :D:D
cactus
23.09.08,15:53
Dani, iba by si pozerala. :D:D

a ja čo, Majka, ja som od macochy?
Simonab
23.09.08,16:01
:mee::mee::mee::---:---:--- aj ja som ju videla a keď ma nezaregistrovalo , vyplazila som vám jazyk a išla som preč. :D:D:D

Majka však si tam zaregistrovaná.
Melnick
23.09.08,20:16
Majka však si tam zaregistrovaná.
Ale až keď som im :--- ,ma zaregistrovalo. :D:D:D
Tweety
24.09.08,07:14
Richard, nedá sa vymeniť už raz daná fotka? Aj som si ju zrušila, aj mi ju zrušilo, ale ak som si vybrala inú, furt tam dalo tú pôvodnú:confused: Vďaka
poisonkatka
24.09.08,07:29
musím povedať, že stránka ma veľmi zaujala...pridám si ju do záložiek a v práci budem preklikávať :-)
Gabi03
26.09.08,12:21
Trošku mi vadí, že k odhláseniu sa nedostanem priamo, ale cez jeden preklik navyše. :o
Richard
26.09.08,13:20
Trošku mi vadí, že k odhláseniu sa nedostanem priamo, ale cez jeden preklik navyše. :o
Ale iba taký polovičný preklik, totiž je to v rámci tej istej stránky na ktorej práve si, iba sa odokryje menu.
Ale ďakujem za feedback, to menu ešte budem asi premiestňovať a možno to spravím tak že bude stačiť nadísť myškou na "Moje menu" aby sa rozbalilo (čiže odpadne nutnusť klinúť).
Richard
26.09.08,13:22
Richard, nedá sa vymeniť už raz daná fotka? Aj som si ju zrušila, aj mi ju zrušilo, ale ak som si vybrala inú, furt tam dalo tú pôvodnú:confused: Vďaka

Fotka sa dá vymeniť. Pri pôvodnej treba zafajknúť "zmazať". Pridať novú a odoslať celý formulár (nevynechala si túto časť? Niekdy je mylné ukončiť pridávanie fotiek len ich načítaním - treba ešte odoslať celý príspevok...).
Melnick
26.09.08,13:50
A ja som zaregistrovaná a aj priateľmi pozvaná :) no nemôžem sa prihlásiť a potvrdiť priateľstvo:mad: stále mi vypisuje neplatné meno,alebo heslo. :mee:
Richard
26.09.08,14:00
Zabudla si heslo? Tu sa dá poslať nové:
http://www.mojstyl.sk/user/password
Tweety
26.09.08,15:52
Fotka sa dá vymeniť. Pri pôvodnej treba zafajknúť "zmazať". Pridať novú a odoslať celý formulár (nevynechala si túto časť? Niekdy je mylné ukončiť pridávanie fotiek len ich načítaním - treba ešte odoslať celý príspevok...).
Vďaka za reakciu, kým som ten problém tu písala , fotečky sa vymenili, takže je to už v pohode. :)
Melnick
26.09.08,16:50
Zabudla si heslo? Tu sa dá poslať nové:
http://www.mojstyl.sk/user/password

Richard :) nezabudla, ale asi som trochu 1x zmätkovala. Idem na to.;)
Melnick
26.09.08,17:12
A JE TO !!!!:):):)
judy
27.09.08,08:25
Neviem, ci len mne, ale to biele pozadie mi "bije" do oci
judy
m.hladka
27.09.08,12:15
Kukla som na tvoju stránku, trochu som sa tam pomotala, dačo sa pokúšala urobiť, ale pre mňa je PC a internet niečo nepochopiteľné.
Stránka časom bude určite výborná a tomu verím, dôkazom je tvoja stránka porady, na ktorej začínam byť závislá. Veľmi som si ju obľúbila a preto neviem porovnať tvoju novú stránku, lebo iné ani nenavštevujem.
Obdivujem tvoju prácu.
Dav
22.10.08,19:58
Písala som odpoveď Fabiane, systém mi dal Fabianin nick. Pozerala som Kuchyne - dalo mi nick Katuška. Menila som svoju totožnosť.:eek:
Richard
22.10.08,20:50
tak tak :-D
Dav
22.10.08,20:55
Už som zase vo svojej koži:D
Fabiana
22.10.08,22:50
Písala som odpoveď Fabiane, systém mi dal Fabianin nick. Pozerala som Kuchyne - dalo mi nick Katuška. Menila som svoju totožnosť.:eek:
To bolo milé, pozerám a úúúha niečo v mojom mene a bezo mňa. Som sa teda zasmiala. Tak nakoniec si to bola Ty Dav? Tá tvoja konečná veta sa mi páčila "už som to zase ja".:D:D:D