galisamara
20.09.08,18:18
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
BXLmiami
20.09.08,17:27
Toto sú hodne nebezpečné veci.Môže zostať trvale poškodená psychika.
Simonab
20.09.08,18:05
Kedysi som prehovárala manžela, aby sme vyskúšali hypnózu ( mali to ako nepovinný predmet na VŠ ), nechcel o tom ani počuť. Je to naozaj veľké riziko. Teraz číta Rýzla: Parapsychológia o živote po smrti. Nie preto, že by sme to chceli znova vyskúšať, ale preto aby pochopil niektoré veci. Vravel, že mi to potom laicky podá, aj keď Rýzl píše celkom zrozumiteľne, mala som problém ho pochopiť. Na Tvojom mieste by som skôr vyskúšala meditáciu, možno sa Ti podarí dostať sa do stavu, v ktorom nájdeš odpovede na určité otázky. Vraj celkom dobré je aj šamanské putovanie, ale aj tu je riziko, že nebudeš vedieť po čase rozlíšiť čo je realita a čo sen. Treba byť veľmi opatrný. Pokiaľ nie je človek pripravený na to, čo sa môže dozvedieť, radšej by som to neskúšala. Skús si najskôr prečítať literatúru týkajúcu sa reinkarnácie, hypnózy, o živote po smrti.... Je ich veľmi veľa určite ťa dačo zaujme.
pasuliatko
20.09.08,22:00
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem

ak sa smiem opýtať prečo to chceš podstúpiť? ja som niečo podobne absolvovala,nebola to priam hypnoza ale velmi podobne. ja som mala na to dôvod (či už niekto bude alebo nebude veriť) duchov. môj sused sa tým zaobera a ten mni aj pomohol. ale naozaj nemala by si sa zverovať do rúk šarlatanom a neskusenym ludom. a celkovo nemala by si to robiť lebo môžeš mať velke ťažkosti. naozaj rozmysli si to prosim;)
Karas Milan
21.09.08,03:41
reinkarnačnou hypnózou


Ahoj.

Ja miesto tohoto používam zdravý rozum - každí ten svoj. ODPORÚČAM.

Ka Mil
linko1
21.09.08,05:59
pokiaľ je ten hypnotizér naozaj dobrý,tak nehrozí žiadne nebezpečensto,
a keď to zadávateľ témy chce, tak nech ide na hypnózu,
on sám vie, čo ho k tomu vedie..., takže by som neodhovárala....
maca.tt
22.09.08,05:33
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
Ja som bola v BA na niečom podobnom u Moniky Śindelárovej .Môžem dať kontakt
charonme
22.09.08,05:37
James Randi - odporucam si pozriet dajake videa, hoci aj na jutube
feron
22.09.08,09:24
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem
fakt by ma zaujímal dôvod, prečo ho chceš vyhľadať, aspoň stručne.
Barbara
22.09.08,09:39
mno asi sa mu/jej nechce zapájať do debaty, žeby si to rozmyslel/a:rolleyes:

galisamara http://www.porada.sk/images/statusicon/user_offline.gif
Junior Member
Posledná návšteva: Včera 02:20 PM
simonatt
22.09.08,13:38
myslim,ze hypnoza je dost nebezpecna.
ale bola som na niecom podobnom v hladine alfa, zazitky fakt silne a velmi dobre, a dost mi to pomohlo..mala som dost velky problem ktory som prakticky tymto vyriesila.ta pani co to robi je z tt,len je velky problem sa u nej objednat,ma vela ludi,a prednasa v prahe,takze treba si pockat aj mesiac na termin.prve stretnutie je len rozpravanie o tom co vas trapi, preco to chcete podstupit,take to psychologicke vysetrenie :) a ona uzna za vhodne ci to mozete podstupit..je to konkretne abkreativna psychoterapia podla dr.Drahomickeho.
ak chcete,kontakt vam poslem
motylik7
23.09.08,13:39
Ja som bola v BA na niečom podobnom u Moniky Śindelárovej .Môžem dať kontakt
Monika Šindelárová, ktorá je aj majster REIKI ? Robila som u nej Reiki III.
Nevedela som, že robí aj hypnózu. Je v nej dobrá? To len zo zvedavosti, osobne by som to nepodstupovala, sú aj iné, bezpečnejšie techniky, napr. rodinné konštalácie, SRT, Vertikálna realita a iné.
maca.tt
23.09.08,17:33
Monika Šindelárová, ktorá je aj majster REIKI ? Robila som u nej Reiki III.
Nevedela som, že robí aj hypnózu. Je v nej dobrá? To len zo zvedavosti, osobne by som to nepodstupovala, sú aj iné, bezpečnejšie techniky, napr. rodinné konštalácie, SRT, Vertikálna realita a iné.

Je to ona ale jedná sa o regresnú terapiu,ja som ju absolvovala u nej.
motylik7
24.09.08,08:34
A pomohlo ti to?
sybila3
24.09.08,08:44
Ja som tiež absolvovala regresnú terapiu. Išla som tam s tým, že absolútne tomu neverím, ale vyskúšam. Ležala som ale 15 min., robila to čo mi kázala a nič. Tak som si povedala, že končím, že je to blbosť, ale zrazu sa so mnou začalo všetko točiť, ako keď v telke dávajú film a presúvajú sa v čase, to bol neskutočný vír. A tiež zážitky boli veľmi silné a tiež som si tam odstránila niektoré zdravotné problémy z minulosti.
maca.tt
24.09.08,11:58
A pomohlo ti to?
Bol to velmi silný zážitok,vyriešila som si tam vzťah s maminým druhom.Ktorý mi povedal že sa vo mne príjemne sklamal ....Ono to nebolo hned po absolvovaní ale za pár mesiacov.Bolo toho viac......, na koniec mi povedala aby som žila tak nech nemusím raz umierať sama.Nič nehovoriac že som samotár a pustím si k sebe velmi málo ludí.Dodnes na to rada spomínam,boli tam odpovede na otázky z môjho života.
fanari
02.12.08,11:42
ahojte vsetci, prosim vas, viete mi dat niekto kontakt na MONIKU SINDELAROVU, ktora robi regresne terapie? maca.tt ? chcela som ti poslat sukromu postu, ale nejde to. ak sa k tomuto dostanes, prosim, daj vediet. velmi dolezite a surne.. dakujem
Psycholog
02.12.08,13:37
Reinkarnační hypnóza je velmi riskantní záležitost. Sugestivní regresi popisuji v příloze. Je zajímavé, že spíš dáme na zprostředkované rady a osoby, než na odborníky s kvalifikací. Jen pro zajímavost, ze 223 mých klientů na "cesty do minulých životů" jsou od r. 1991 jen tři slováci, ostatní z tzv. západní Evropy a USA. Petr
motylik7
02.12.08,16:45
ahojte vsetci, prosim vas, viete mi dat niekto kontakt na MONIKU SINDELAROVU, ktora robi regresne terapie? maca.tt ? chcela som ti poslat sukromu postu, ale nejde to. ak sa k tomuto dostanes, prosim, daj vediet. velmi dolezite a surne.. dakujem
Napísala som ti Monikine číslo do SS, dúfam, že ti správa dôjde:)
hanelie
03.12.08,07:23
Reinkarnační hypnóza je velmi riskantní záležitost. Sugestivní regresi popisuji v příloze. Je zajímavé, že spíš dáme na zprostředkované rady a osoby, než na odborníky s kvalifikací. Jen pro zajímavost, ze 223 mých klientů na "cesty do minulých životů" jsou od r. 1991 jen tři slováci, ostatní z tzv. západní Evropy a USA. Petr
Peter,
príloha je veľmi zaujímavá - môže byť pokračovanie?
slnka
03.12.08,09:52
Ahoj, mohla by som ta aj ja poprosit o kontakt na Moniku Sindelarovu? Bola som na jednej jej prednaske a ten kontakt nikde neviem najst. Velmi dakujem :))
Psycholog
03.12.08,13:16
Peter,
príloha je veľmi zaujímavá - môže byť pokračovanie?
Na webu Psycho - síla ducha (http:///www.infoturiec.sk/index.php?M=267&lang=sk) jsou články: Co to je hlubinná regresní terapie? Hlubinná regresní terapie - Co můžete získat? Hlubinná regresní terapie. Něco z historie... Petr
Pachole
03.12.08,13:38
Na webu Psycho - síla ducha (http:///www.infoturiec.sk/index.php?M=267&lang=sk) jsou články: Co to je hlubinná regresní terapie? Hlubinná regresní terapie - Co můžete získat? Hlubinná regresní terapie. Něco z historie... Petr


Na doporučovaných stránkách mi počítač hlásí TROJSKÉHO KONĚ - pozor!!!!!!!!!
hanelie
03.12.08,14:22
a webu Psycho - síla ducha (http://www.infoturiec.sk/index.php?M=267&lang=sk) jsou články: Co to je hlubinná regresní terapie? Hlubinná regresní terapie - Co můžete získat? Hlubinná regresní terapie. Něco z historie... Petr
ďakujem za link -
po prečítaní určite budem mať otázky -

trojskeho koňa mi nehlási :)
hrosica08
29.08.10,13:50
Dobrý deň,

prosím Vás, môžte mi niekto dať kontakt na Moniku Šindelárovú? Veľmi pekne ďakujem:):)
buchač
29.08.10,14:34
Dobrý deň,

prosím Vás, môžte mi niekto dať kontakt na Moniku Šindelárovú? Veľmi pekne ďakujem:):)

Keď som si tak prečítal jeden link / schválne neuvádzam / na tieto hypnózy , tak sa teda veľmi čudujem , že aj načo to telefónne číslo ...

Veď je to samé RE...
- reinkarnácia
- regresný
- restimulácia
- rekapitulácia
- reflexia
- receptúra
- reštart..;):D
- redukcia
- prenatalita

PRE koho ???
....a viem ja ???? ;):rolleyes::confused:...či ...?

Veľmi ďaleko asi nebudem od tejto organizácie pre určitých ...
Slovensko
Na Slovensku začala Scientológia činnosť v roku 1995 a má dnes vyše dvetisíc členov. Jedným z hlavných predstaviteľov scientológov na Slovensku je Pavol Timko, ktorý založil aj spoločnosť Business Success. Na Slovensku sú Scientologické organizácie registrováné ako občianske združenia a svoju činnosť majú povolenú Ministerstvom vnútra SR. (Zatial na Slovensku Scientológia nie je uznaná ako náboženská spoločnosť, pretože zákony SR umožňujú registráciu novej cirkvi až po preukázaní 20000 členov hlásiacich sa k novej náboženskej spoločnosti).

Ako prvá oficiálna organizácia bola otvorená v roku 2000 misia v Leviciach pod názvom Dianetické centrum Levice. Za krátko potom bolo otvorené Dianetické centrum Bratislava. Dnes sa tieto organizácie pretransformovali na Centrá Dianetiky a Scientológie a majú status občianskych združení. Do konca roku 2006 bolo na Slovensku otvorených celkom 14 Scientologických centier.

Nie je problém vyhľadať si tú svoju pobočku ...;):rolleyes:

Ozaj ...kontakt ...hm , aj ten by sa našiel , určite niekde ...len je potrebné inde hľadať , na tom linku , ktorý je vyššie uvedený , v zátvorke ...;)
hrosica08
06.09.10,05:23
ďakujem, ale toto som nepotrebovala..
hrosica08
06.09.10,05:46
Ja som bola v BA na niečom podobnom u Moniky Śindelárovej .Môžem dať kontakt
Ahoj maca.tt, prosím ťa mohla by si mi poslať kontakt na Moniku Šindelárovú? Veľmi pekne ďakujem.
Silvia 87
04.08.11,07:05
Ahoj Maca.tt,

prosím ťa, o túto problematiku sa zaujímam a hľadám niekoho, kto je osvedčený a preto ťa chcem poprosiť, či by si mi mohla na pani Schindlearovú poslať kontakt ohľadne terapie.

Ďakuejm.

Silvia
petermikuláš
19.08.11,20:16
neviete mi prosím niekto poradiť hypnotizéra,ktorý by sa zaoberal reinkarnačnou hypnózou? najlepšie v okolí trnavy, púchova.....ďakujem

Toto neodporúčam ani svojmu nepriateľovi. Zahrávať sa s reinkarnačnou hypnózou je ako hrať ruskú ruletu s revolverom. A to viem o čom hovorím. Ĺudia zväčša nemajú ani šajn o tom čo sa pri hypnóze s ľudskou psychikou deje. A o psychopatologických symptómoch ľudí, ktorí absolvovali takéto "seansy" by sa mohlli písať tisíc stranové knihy, toľko ich je.
timkoprvy
20.08.11,05:24
Toto neodporúčam ani svojmu nepriateľovi. Zahrávať sa s reinkarnačnou hypnózou je ako hrať ruskú ruletu s revolverom. A to viem o čom hovorím. Ĺudia zväčša nemajú ani šajn o tom čo sa pri hypnóze s ľudskou psychikou deje. A o psychopatologických symptómoch ľudí, ktorí absolvovali takéto "seansy" by sa mohlli písať tisíc stranové knihy, toľko ich je.

Ešte horšie ako včera v jednej českej telke.
Tam taká pani trepala:), že :
ona poprosí najvyššie svetlo (či čo) o informácie o dotyčnej
to jej prejde cez siedmu čakru
cez tretie oko
cez srdce
do ruky
a ruka s ceruzkou automaticky kreslí
(rozum akosik vynechala - alebo aspoň miechu, ktorá riadi končatiny:D)

A pani tie haky baky vyhodnotí.

Tak by som bol zvadavý v akej forme idú tie informácie, lebo idú :
vzduchom (niečo ako vlnenie)
čakrou (neviem)
tretím okom (neviem)
srdcom (asi elektrické impulzy )
rukou (asi el. impulzy )

PS1
a srdce bude asi ten prevodník, čo mení informáciu netuším v akej forme na el impulzy pre pohyb ruky

PS2
Ako keby to blbé srdce nemohlo hneď meniť napríklad na písmená / obrázky:D:D:D
fjamka
03.09.11,18:57
maca.tt, mohla by som ta poprosit o kontakt na moniku sindelarovu, dakujem pekne.
Pjotrik
28.09.11,12:33
A co tak si precitat nejaku knizku o podvedomi, hypnoze a zacat s autohypnozou?
Denisa
28.09.11,12:41
A co tak si precitat nejaku knizku o podvedomi, hypnoze a zacat s autohypnozou?

...hlavne opatrne!!! To nie je údržba spotrebiča, keď otvoríš návod a ideš;)
Pjotrik
28.09.11,12:45
...hlavne opatrne!!! To nie je údržba spotrebiča, keď otvoríš návod a ideš;)No, ked sa vie ako funguje podvedomie, tak rizika by mali byt jasne.
Pjotrik
28.09.11,12:55
Zabudol som povedat, ze hovorim vseobecne o hypnoze, nie o regresnej. Regresna, podla mna, nema zmysel. Velmi pochybujem, ze niekomu moze pomoct nazretie do minuleho zivota. Plus je tu riziko, ze uvidime nieco co sa nam nepaci a co nas zacne zozierat.
Denisa
28.09.11,14:02
Zabudol som povedat, ze hovorim vseobecne o hypnoze, nie o regresnej. Regresna, podla mna, nema zmysel. Velmi pochybujem, ze niekomu moze pomoct nazretie do minuleho zivota. Plus je tu riziko, ze uvidime nieco co sa nam nepaci a co nas zacne zozierat.

Regresná terapia nie je o nazeraní do minulých životov. Dostávame sa do nich práve preto, že riešime nejaký problém a tam môže byť začiatok toho problému. Takže keď ho tam spracujeme, tak nás nezačne nič zožierať, ale naopak, to čo nás teraz trápilo sa vyrieši.
Pjotrik
28.09.11,15:03
Regresná terapia nie je o nazeraní do minulých životov. Dostávame sa do nich práve preto, že riešime nejaký problém a tam môže byť začiatok toho problému. Takže keď ho tam spracujeme, tak nás nezačne nič zožierať, ale naopak, to čo nás teraz trápilo sa vyrieši.Lenze, co ked je zaciatok toho problemu nieco hrozne. Napriklad zapricinenie umrtia. Ak by sa to stalo slabsej povahe, moze kludne skoncit v blazinci.
Denisa
28.09.11,15:23
Na to je tam terapeut, ktorý klienta usmerňuje. Okrem toho, pri regrese je klient pri vedomí, vie čo sa s ním deje a uvedomuje si, že "to" bolo a tým, že si to prejde, pochopí a sa mu uľaví. Aj keď sú to niekedy silné zážitky, nie je to na zbláznenie. Ale ak by niekto neskúsený experimentoval sám, tak sa môže všeličo prihodiť...