sajka18
21.09.08,16:04
Ahojte, bolo to už dávnejšie, niečo som si sťahovala, najskôr nejakú hudbu a po naštartovaní PC musím od vtedy kliknúť na "dve konské hlavy" ktoré majú niečo spoločné s používateľskými kontami, ktoré nie a nie zrušiť ani cez štart-nastavenia-ovládací panel. Ktosi mi vravel že to ide len cez Norton comander. Prosím môžete mi poradiť ako by som sa toho zbavila? Ďakujem
Charon
22.09.08,10:20
Jestvuje vyše desať miest, kde sa môže zabezpečiť spustenie programu. Štandardné sú asi tri a ostatné je problém bez špeciálnej utility nájsť.
Na adrese www.sysinternals.com (http://www.sysinternals.com) (vo vlastníctve Microsoftu) je program Autorun. Ten si stiahni a v zálkadnej záložke: LogOn skús program nájsť a odkliknúť. Problém bude nájsť meno programu a jeho umiestnenie.
Na to použiješ program ProcessExplorer (z tej istej stránky). Ten Ti zobrazí názvy bežiacich aplikácií. Bolo by dobré spustiť tento program ešet kým hlavy sú na obrazovke. Potom hore na lište (ProcessExplorer) nájdi zameriavací kríž ako na puške, stlač na ňom myš a polož zamer. kríž na konskú hlavu. V proess Exp. sa Ti vyčervení názov programu. No a ten cez AutoRun odstrániš.

Uvedomujem si, že je to zložite popísané. AK Ti to nepôjde, ozvi sa...