bobino38
22.09.08,09:20
Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť, či existuje nejaký program na prehrávanie PDF dokumentu na DVD prehrávači aby som si mohol knihu čítať na obrazovke TV.
Ďakujem.
Chobot
22.09.08,07:39
Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť, či existuje nejaký program na prehrávanie PDF dokumentu na DVD prehrávači aby som si mohol knihu čítať na obrazovke TV.
Ďakujem.

Nie, aspoň neviem o tom, že by niektorý DVD prehrávač podporoval formát .pdf.

mimotemy
Nič v zlom bobino, ale udivuje ma, čo všetko ľuďom napadne.... Miesto toho, aby si si knihu vytlačil a prečítal, tak prehrávať si ju na obrazovke TV...:rolleyes::confused::confused:
bobino38
22.09.08,07:44
ja viem že pdf nie je podporovaný, ja sa len pýtal, či to nie je možné, či náhodou nie je na to nejaký konvertor, alebo program.
Chobot
22.09.08,08:02
ja viem že pdf nie je podporovaný, ja sa len pýtal, či to nie je možné, či náhodou nie je na to nejaký konvertor, alebo program.

Ale áno - keď každú jednu stranu .pdf dokumentu prekonvertuješ na .jpg obrázok, tak ak tvoj DVD prehrávaš podporuje prehrávanie fotiek (obrázkov) vo formáte .jpg, tak si to môžeš všetky tie strany napáliť na DVD (či CD) a prehrávať stránku po stránke na TV. Alebo z tých .júg fotiek spravíš video-prezentáciu vo formáte .avi a tú si prehraješ na TV.

Ale to je robota na hovado, ak tá kniha má viac, ako pár desiatok strán, lebo to musíš konvertovať po jednom. Ja by som sa s tým určite nepiplal.
Braňo
22.09.08,11:03
bobino38
22.09.08,11:08
Fero11
22.09.08,11:48
Je to konvetor roznych formatov do pdf a pdf, do roznych formatov.
Ale citat text na monitore je ovela horsie ako keby si si to vytlacil (ver tomu)
RudyB
23.09.08,17:36
skús program

Advanced PDF to JPG converter

dá sa stiahnuť na s t a h u j . c z

mne sa osvedčil.

Ale v tvojom prípade by som si to radšej vytlačil, hlavne kvôli zraku.