funny221
22.09.08,11:21
Slecny a damy potrebovala by som poradit pri kupe spirali. V drogeriach je ich nepreberne mnozstvo a ja by som potrebovala nieco extra specialne pre zvodny pohlad. Viete mi dobre poradit popripade vase skusenosti ake pouzivate. Dakujem :)
michelle84
23.09.08,05:14
Ťažko radiť pre zvodný pohľad. Každá má iné mihalnice. Ja používam Maybeline, Avon a Oriflame. Treba len skúšať, s ktorou budeš spokojná.
Olgica
23.09.08,06:18
áno, ťažko poradiť. záleží od toho aké má ktorá mihalnice (jemné, husté, tvrdé, mäkké) a záleží aj na kefke maskary. Ja mám trochu redšie mihalnice, stredne dlhé a používam od Miss sporty XXL. Je fakt že mi ich opticky zhustí a predĺži.
Jara
23.09.08,06:32
Vyskúšala som rôzné značky, ale už druhý rok si kupujem LÓreal je veľmi kvalitná a vydrží mi aj trištvrť roka. Je to také balenie v zlatej farbe.
Leila2006
23.09.08,06:35
nieco extra specialne pre zvodny pohlad. :)

Myslíš, že zvodný pohľad spraví maskara? No asi len v reklame.
Katka91
23.09.08,06:38
Ja už roky používam vodeodolnú Maybelline (dosť často mi slzia oči, preto používam vodeodolnú), zatiaľ som s ňou veľmi spokojná, ale priznám sa, že už dávno som nevyskúšala nič iné, takže ťažko porovnávať.
korduľa
23.09.08,06:42
Ja už roky používam vodeodolnú Maybelline (dosť často mi slzia oči, preto používam vodeodolnú), zatiaľ som s ňou veľmi spokojná, ale priznám sa, že už dávno som nevyskúšala nič iné, takže ťažko porovnávať.


chcela by som sa spytat, ci mas nejaky specialny odlicovac na vodeodolnu spiralu, ja mam vzdy problem kym si ju dam dole
Gibson Girl
23.09.08,11:18
tak tu je ozaj tazko radit. Zalezi aj od toho, kto ma ake mihalnice. Ja si mascaru vyberam podla toho, aky ma stetec a vzdy sa mi to osvedcilo.
Kordula, ked nepomozu specialne pripravky na odlicenie vodeodolneho make-upu, tak mozem odporucit obycajny detsky olej s azulenom. Je jemny a zarucene odlíči.
elpka
23.09.08,11:30
Ja som si na jar kupovala Loreal špirálu a bola k tomu akcia odličovací gél a je to výborná vec, ale dostať ho aj samostatne.
funny221
25.09.08,11:07
Minule som niekde citala ze aj miss sporty nieje na zahodenie. Tak som sla do drogerie ze vyskusam. Kupila som MISS SPORTY STUDIO LASH za 99,- (taka zelena s ohybnou kefkou) a s vysledkom som naozaj spokojna. Mam velmi pekne dlhe, vytocene a zhustene mihalnice. A mate pravdu kazdemu vyhovuje nieco ine ale ja som momentalne spokojna. Take ako Avon a Oriflame velmi nemusim lebo mne to nejako neucinkuje. A co sa tyka toho odlicovania, ak nie specialne pripravky na odlicovanie oci tak presne ako sa spominalo detsky olej :)
AlaNR
26.09.08,11:42
Ja nedám dopustiť na túto: http://www.rimmel.sk/shop/produkt/?product_id=94&category=5
Aj predtým som si kupovala od Rimmelu, som s nimi spokojná.
Je brutálne čierna. Nemám moc dlhé alebo výrazné mihalnice a fakt pomohla....
Katka91
04.10.08,06:34
chcela by som sa spytat, ci mas nejaky specialny odlicovac na vodeodolnu spiralu, ja mam vzdy problem kym si ju dam dole

To neviem, zatiaľ som po ňom nejako špeciálne nepátrala, mne to ide celkom dobre s čistiacim pleťovým mliekom. Mám aj odličovač z AB kozmetiky, ale v účinku nevidím nejaký podstatný rozdiel.
kukurička
04.10.08,08:13
Ja mám už dlhý čas špirálu Maybelline- DEFINE-A-LASH, má umelú kefku a som s ňou veľmi spokojná /má zelený obal/, výborne sa nanáša a kefka sa nezlomí /ako u Rimmel/. Veľmi si chvália špirálu od Oriflame - Wonder lash - tiež s umelou kefkou.
Alena19
30.10.08,08:53
Ja už roky používam super špirálu od L´oreal myslím, že sa volá Lash architeckt (alebo nejako podobne). Je síce trošku drahšia, ale naozaj stoji za to!!!
;)
Turka1
17.04.09,07:24
Ja si myslím, že najdôležitejšia je kefka, stačí, keď nájdeš tú, ktorá ti vyhovuje. Ja som úplne "unesená" z mascary AVON Supershock. Keď už nefarbí, kupujem si do nej náplň Regina za cca 1,2 € (natlačím do nej asi 1/2 tuby). Viem, že to vyznie "lacno", ale mne sa to osvedčilo a nevyhadzujem peniaze stále na novú špirálu. Tá od kefka AVONU nemá "chĺpky" ale je celá z umelej hmoty a ten hrebienok úžasne oddelí mihalnice a nekĺže po nich.
mzdarka renca
17.04.09,07:27
Maxfaktor 2000, tu požívam roky a som nadmieru spokojná, je fakt dobrá a vydrží dlho.
Bionda
17.04.09,15:04
Je fakt, že je ťažko si vybrať tú najvhodnejšiu. Ja teraz používam L´oreal telescopic a musím uznať, že stráášne dlho vydrží- aj linka tekutá a je naozaj dobrá , že riasy nie sú ťažké( niektoré mascari doslova ako olovo na mihalniciach ledva sa mrká :D) a nelepí a má dobrú kefku. Takže Loreal je OK. Predtým som mala Maxfaktor a tiež bola dobrá.
Každému čo vyhovuje.:)
dana9
17.04.09,15:23
Odporucam MAX FACTOR, 2 000 calories
g.mirka
21.04.09,15:08
Ja som teraz vyskusala Max factor - false lash effect, je vynikajúca, robi sa aj vodeodolna, aj umyvatelna.
A ak chces mat total zvodne mihalnice, skus v kozmetickych
studiach permanentne riasy, kolegyna mala, vydrzi to nejake 2-3tyzdne, a
vobec to nevyzeralo umelo, nepouzívas mascaru. Cena je cca 1000sk.
layla
21.04.09,21:14
g.mirka ja mam tu istu spiralu, ale podla mna je to spirala jak kazda ina. nevidela som rozdiel :( a vyskusala uz niektora z vas umele mihalnice??? myslim take v celku, dostat ich aj v drogerii. mam ich doma uz asi dva mesiace a neviem ani ako sa "nasadzuju". Poradte prosim.:) Dakujem
tetajana
22.04.09,13:48
Avon a Oriflame urcite nie... malujem sa cca 10 rokov, ale od tychto znaciek som este dobru spiralu nemala... Skus ktorukolvek od L´oreal-su sice drahe, ale efekt stoji za to!
A ku odlicovaniu oci detskym olejom: NEODPORUCAM! Moze to oci lahko podrazdit-potom su cervene a clovek sa cuduje, ze co sa stalo... :)
lubka80
28.04.09,15:23
funny221-ja pouzivam spiralu LOREAL-Double Extension,som s nou velmi spokojna.Z jednej strany je biela-vyzivujúca,z druhej je cierna.Ja nemam mihalnice moc velke,ale po tejto spirale su vyborne.
petrusa87
04.06.09,12:55
práve som si kúpila od Miss sporty v zelenej tube, hneď sa mi zapáčila. Konečne mám super vytočené a zhustené mihalnice, inak ma príroda obdarila krátkymi a riedkymi..Môžem odporučiť a za tie prachy :-)
Helik3
30.06.09,09:29
Ahoj,
tak ja už som vyskúšala od svojich asi 14tich rokov veľké množstvo špirál. a začínala som práve Miss sportkami, Avonmi, Oriflámami, a .....
nič.
Odvtedy si kupujem len značky ako L´oreal, Astor, Rimmel alebo Maybelline.
Ale vždy len so zahnutou kefkou. Len s tou si dokážem urobiť krásne oddelené, husté a dlhé riasy.
Teraz mám momentálne Rimmelku s kefkou na 3D objem na jednej strane, a so zahnutou kefkou na predĺženie, na druhej strane.
pepsikola
30.06.09,09:56
ja som zo zvedavosti presedlala z drahých špirál na tie lacnejšie /miss sporty a she/ nakoľko som počula dobré referencie. Takže miss sporty tá nová tlstá čierna je výborná, riasy dlhé, lahučko sa nanáša ale čo je pre mňa mínus dosť ťažko sa odličuje vodou-odličovacie mlieka nepoužívam, tak som ešte skúsila She z DM-ky a myslím že pri nej dooosť dlho ostanem: riasy sú krásne dlhé, vytočené celý deň, nežmolí sa a neolupuje a mám aj tú obojstrannú XXL carbon black a tiež super tá je výraznejšie čierna len s ňou treba opatrne lebo ked clovek spraví vačší nános tak to vyzerá ako umelé riasy :D a výborne sa odličujú aj len s teplou vodou, som fakt spokojná :)
Petra_33
17.05.11,14:11
Super je Irresestible Intensity od GOSH. Zhustuje, nelepi, netvori hrudky a rychlo uschne, takze sa mi neotlaci na vieckach. A ma taku fajn kefku, ktorou sa daju mihalnice dobre vytacat.

Akurat ze tuto znacku napriklad v DMke nemaju - ja ju kupujem vo Fann parfumerii.
AntekaK
27.05.11,06:57
práve som si kúpila od Miss sporty v zelenej tube, hneď sa mi zapáčila. Konečne mám super vytočené a zhustené mihalnice, inak ma príroda obdarila krátkymi a riedkymi..Môžem odporučiť a za tie prachy :-)

Myslíš túto?

http://www.coty.sk/dekorativna-kozmetika/miss-sporty-riasenka-studio-lash-8-ml