mirino4444
22.09.08,10:45
dobry den chcel som vas poprosit ci neviete niekto proadit,som po hnacke a horuckach od vcera som nejaky zmateny mam zavrate som slaby a mam pocit uzkosti liecim sa na tetaniu s panickou poruchou uzivam neurol sr,chcel som sa spytat ci to moze ybt dehydrataciaa alebo nieco take alebo ci to nieje nieco vaznejsie dakujem
Chobot
22.09.08,08:51
dobry den chcel som vas poprosit ci neviete niekto proadit,som po hnacke a horuckach od vcera som nejaky zmateny mam zavrate som slaby a mam pocit uzkosti liecim sa na tetaniu s panickou poruchou uzivam neurol sr,chcel som sa spytat ci to moze ybt dehydrataciaa alebo nieco take alebo ci to nieje nieco vaznejsie dakujem

Počkaj, pozriem do krištáľovej gule.......

....ááá už to vidím, máš zapnutý gombík na košeli pri krku, preto ti nedokrvuje mozog a z toho máš závrate.

Rozopni si košeľu a choď k lekárovi.:D:D:D:D

Myslíš, že tu na porade je on line lekárska služba, ktorá ti na diaľku určí diagnózu bez toho, aby ťa niekto vyšetril???:confused::confused:

Sorry za sarkastický tón, ale na zadanú otázku som nemohol inak odpovedať.
feron
22.09.08,09:09
Hoci sa liečiš pre panickú poruchu, tak môžeš mať závraty pri dehydratácii ako hocikotrý iný človek, čo sa pri hnačkách stáva! Takže doplniť tekutiny a naskočiť na bežný režim je najlepší recept. A k liečbe panickej poruchy: Neurol je len na dočasné užívanie, na to pozor, ak by si potreboval kvôli tomu užívať liečbu dlhodobo, mal by si prejsť na kvalitnejšie a účinnejšie lieky.