miseles
22.09.08,12:59
Tu sa snažíme načerpávať nové sily:)
Zita5
22.09.08,11:50
Chytilo ma to za srdce , nádhera . :)

Záhradku Vám robila firma , alebo svojpomocne ?
miseles
22.09.08,15:16
Všetko sme si robili sami. kazda jedna rastlinka, kazdy jeden kamen presiel našimi rukami. Nato, že sme dievčatá z mesta (ja a mama) sme na ňu aj patrične hrde:)
janko jaci
23.09.08,14:50
SUPER SKUTOCNE JE TO POHADKA
driad
25.09.08,20:05
Veľmi pekné. Celá záhradka vyžaruje pokoj a pohodu.:):):)
vasulka
13.10.08,08:42
miseles...ste skutočne dve šikovné baby. Mostík ste kúpily,alebo vám ho niekto robil? Aj my ho doma chceme urobiť,ale nevieme ako urobiť oblúčik.:mee: V.
miseles
13.10.08,14:05
Ďakujeme aj mostik je z našej dielne, je urobený svojpojpomocne,tentoraz prispel naš tato. Využili sme staré dosky,ktoré sme ohoblovali a ošetrili, spodok je zo zahnutej "jokloviny". Mostík je plne funkčný a udrží aj ťažšie hmotnosti:-)
nanyy
10.11.08,07:44
NADHERNE,NADHERNE,NADHERNE....aj ja chcem take.My sa chystame,teda ja sa chystam na prerabku nasej zahradky na jar,teraz naberam inspiraciu,ale toto je skutocne krasa! Gratulujem,toto sa vam naozaj podarilo.
miseles
11.11.08,14:53
Ďakujeme pekne:)).No my sme celú zimu listovali v časopisoch, hladali inšpirácie, zisťovali aké rastliny použiť,koľko vodných zón urobiť, aké kamene použiť a na jar sme sa do toho pustili. Prvú zimu sme sa obávali či nám rybky prežijú, ale darí sa im výborne a každý rok sa rozmnožujú v takom počte, že ich len ponúkame po susedoch:-) Nebojte sa do toho pustiť, letné večery strávené pri žblnkotajúcom jazierku sú na nezaplatenie.
Zitulda
13.11.08,07:48
Miseles, tak ako Tebe a tvojim pomocníkom písala vasuľka že ste veľmi šikovné oceňujem aj ja vašu krásnu prácu a keďže sa nedajú dať boby, tak aspoň týmto kufríkom -
http://www.beruska8.cz/bankovky/bankovky1/5.gif
a pre inšpiráciu ale veľmi nákladnú a náročnú aj pre ostatných- príloha.
tá je skôr len na rozptýlenie a potešenie sa z krásy.
miseles
15.11.08,15:50
Ďakujem, ale nestihla som zratať koľko je v kufríku, hneď sa predo mnou zavrel:-). A na tie pekingské záhrady nemáme:-) Krásne.
adriana468
21.01.09,10:36
Skoro som spadla na zadok, je to jedna nádherná záhrada. Po takej túžim aj ja.
cathyc
05.03.09,19:35
Veľmi pekná záhradka, gratulujem. Mňa by zaujímalo z akých dosák je ten plot, teda či sú impregnované, alebo ich stačí namoriť niečim proti pov. podmienkam. Dík
martina0203
05.03.09,19:46
Naozaj krása, veľmi krásne a nádherné. Taká záhradka sa mi veľmi páči. Proste krása, krása, krása,.....
miseles
07.03.09,12:16
Ďakujeme Vám všetkým... No ten plot nie je náš, ale susedov. Z našej strany je nenatretý a pôsobí dosť nevábne tak len čakáme keby nám ho obrastie pavinič:)
cathyc
17.03.09,07:06
To je škoda, lebo pôsobí veľmi rustikálne. Mám od susedy veľmi nepekný, starý pletivový. Nemôžem ho meniť lebo je to jej plot, tak si chcem pred neho zo svojej strany postaviť práve taký, aký máte Vy od suseda. Veľmi ma prekvapilo, že ste si samé s maminou zvládli urobiť také krásne jazierko. Normálne ste ma inšpirovali. Budem veľmi rada ak mi dáte nejaké dobré rady na jeho výstavbu.....a na jar sa do toho dám.
miseles
17.03.09,19:48
To je škoda, lebo pôsobí veľmi rustikálne. Mám od susedy veľmi nepekný, starý pletivový. Nemôžem ho meniť lebo je to jej plot, tak si chcem pred neho zo svojej strany postaviť práve taký, aký máte Vy od suseda. Veľmi ma prekvapilo, že ste si samé s maminou zvládli urobiť také krásne jazierko. Normálne ste ma inšpirovali. Budem veľmi rada ak mi dáte nejaké dobré rady na jeho výstavbu.....a na jar sa do toho dám.
Ten plot je pekny, ale so susedovej strany. To má polgulatiny, odrezky so stromov. No tak s jazierkom nám pomáhal aj náš tato:)Ak môžem poradiť vyberte si miesto kde Vám nebude celý deň svietiť slnko. V lete sa rýchlo prehrieva voda a tvoria sa riasy. S rybkami to tiež netreba preháňať lebo sa rýchlo množia a potom špinia vodu. Pred založením jazierka si preštudujte nejaké brožury alebo napr. články v Záhradkároch. My sme tak čerpali informácie. Prajem veľa zdaru a potom sa pochváľte s vaším dielom:-)
cathyc
17.03.09,19:57
Ďakujem, niečo som už síce naštudovala, ale netrúfala som si na to. Keď však vidím, že ste to zvládli aj bez odbornej pomoci, tak si trúfnem teda aj ja. Ak sa bude čím, určite sa pochválim.
korela
24.08.10,21:05
Návšteva po roku :) - vašej témy. Mňa okrem iného zaujali záhradné kreslá. Sú z brezy? Dobre vidím? Tie sa vám tiež podarili osobne? Namorili ste ich niečím?
Záhrada sa mi páči samozrejme. Po dvoch rokoch ste možno o niektoré prvky bohatšie, radi sa zasa potešíme, pochváľte sa. Veľmi pekné. Romantika.
miseles
25.08.10,06:58
Návšteva po roku :) - vašej témy. Mňa okrem iného zaujali záhradné kreslá. Sú z brezy? Dobre vidím? Tie sa vám tiež podarili osobne? Namorili ste ich niečím?
Záhrada sa mi páči samozrejme. Po dvoch rokoch ste možno o niektoré prvky bohatšie, radi sa zasa potešíme, pochváľte sa. Veľmi pekné. Romantika.
Dobrý deň, veru dlhšie som tu nebola a na fotky som aj pozabudla:( kreslá, vtáčia búdka a panák sú z brezy. Keď sme sa začali s drevom "hrať" ani nám nenapadlo, čo pekné urobíme a drevo sme nemorili. Aj keď veci na zimu schovávame, tak dážď, teplo a vietor sa už na ne podpisal. Malé kresielko a búdka sa už rozpadli:( A za tie 2 roky veru záhrada zas prešla zmenami. Pribodol altánok, bazén a nejaké skalky:)
DanielaSL
25.08.10,16:01
Priložím sem aj ja nejaké foto našej záhrady .....škoda, že už je pomaly po lete a užijem si ju tak akurát pod snehovou perinou....
betka631
25.08.10,16:22
Danielka, máte to veľmi pekné. :)
DanielaSL
25.08.10,17:27
Ďakujem ...
Monika C.
25.08.10,17:46
Priložím sem aj ja nejaké foto našej záhrady .....škoda, že už je pomaly po lete a užijem si ju tak akurát pod snehovou perinou....

Daniela krása mám snívať ďalej :);) Ahoj Monika
Vlastas
25.08.10,20:39
Daniela máte to doma prekrásne. Relax v takej záhrade to už hej. Mám rada veľké skaly a v tej vašej záhrade dominujú. Je to vlastná práca, alebo má v tom prsty odborník??? :):):)
Valcake
25.08.10,21:49
Tá chutná minicicuška je živá na druhom obrázku?:D Pekná záhrada fakt...
korela
25.08.10,22:59
Dobrý deň, veru dlhšie som tu nebola a na fotky som aj pozabudla:( kreslá, vtáčia búdka a panák sú z brezy. Keď sme sa začali s drevom "hrať" ani nám nenapadlo, čo pekné urobíme a drevo sme nemorili. Aj keď veci na zimu schovávame, tak dážď, teplo a vietor sa už na ne podpisal. Malé kresielko a búdka sa už rozpadli:( A za tie 2 roky veru záhrada zas prešla zmenami. Pribodol altánok, bazén a nejaké skalky:)

Ďakujem, že ste si našli čas na odpoveď. Nie je časté vidieť záhradný nábytok z dreva, i keď z dostupnej dreviny. A ešte ak ladí s prostredím, dušu poteší. Spýtam sa stolára na to napúšťanie. Dúfam že sa dožijem kým drevo vyschne.:)
Pochváľte sa ešte časom prírastkami, budem rada.
DanielaSL
27.08.10,15:00
Daniela máte to doma prekrásne. Relax v takej záhrade to už hej. Mám rada veľké skaly a v tej vašej záhrade dominujú. Je to vlastná práca, alebo má v tom prsty odborník??? :):):)

Vlani nám to urobili odborníci...my sme si sami robili len zeleninovú záhradku. Ale tento rok sme si to už zvelaďovali sami..a hlavne po povodni opravovali, čo voda napáchala. A tiež po zime dosádzali to, čo neprežilo. Ale tie opory z dreva pri susedovej stodole, tak to bola naša práca , aj výmysel.
DanielaSL
27.08.10,15:02
Tá chutná minicicuška je živá na druhom obrázku?:D Pekná záhrada fakt...

To je náš až priveľmi živý kocúrik - Macík. Práve som dnes rozliala po stole trochu kávy a ako mi robil samozrejme spoločnosť pri sedení na terase, tak ju okamžite vylízal. Pozri moje albumy..tam ho mám.