jasu
22.09.08,14:27
Dnes som sa zasa dala na nieco nahovorit. Ale dufam ze to pomoze, preto sa chcem spytat, ci niekto z vas nema skusenosti s touto stravou vola sa to Formula 1 a predava sa to aj s vlakninovymi tabletkami. Presla som aj konzultaciou a upravou jedalnicka pre mojho draheho pre ktoreho to vlastne je.
Ak mate s tym skusenosti , prosim napiste ake.
Dakujem
Braňo
22.09.08,12:31
Zaujímavé, takže schudnúť nechceš Ty, ale Tvoj drahý. Už len názov prípravku napovedá,
že sú to vyhodené peniaze, avšak to si nechcela počuť.
durisovad
22.09.08,13:09
Myslim si, ze kazda dieta, ktora je zalozena na predaji tzv. zazracnych tabletiek pomoze schudnut jedine kontu alebo penazenke. Najlepsia dieta je francuzska - MENE-ZER.
dobsony
22.09.08,13:15
Mne pomohla nasl. diéta: úplne vynechať pek. výrobky, chlieb pečivo ...
a nejesť po 16:00 . Na raňajky niečo bez chleba, na obed riadnú stravu samozrejme bez chleba, a ešte niečo jesť do 16:00. A večer ešte môžeš zeleninu alebo ovocie. Neviem koľko kíl išla dole, ale viem že na bok - 7 cm behom 1,5 mesiaca. A piť veľa . žiadná formula, žiadne tabletky, žiadne čaje .
To bolo ešte v februári a marci. Po tej diete začala som riadne stravovať, a len 1 cm vratil naspäť. Treba vyskúšať a uvidíte. Veľa trpezlivosti a sťastia.:)
Paula
22.09.08,13:21
Ak by existovala tá zázračná, bola by jediná a neboli by ich stovky:)
misomiso
22.09.08,13:33
Jedine ze by behal do kolecka niekde na Hugaroringu.
tina1
22.09.08,16:14
Beriem kazde kilo navyse. Kto da?
:D:D:D:D
Barbara
22.09.08,16:28
mimotemy a ja podľa názvu, že sa tu bude debatovať o F1, a to hen:rolleyes: pri prečítaní názvu, som už v duchu rozmyšľala, že o kom to asi bude / zázračné dieťa/, či o Hamiltonovi, alebo o Raikkonenovi......alebo Vettelovi, či Massovi..........
Barbara
22.09.08,16:29
Beriem kazde kilo navyse. Kto da?
:D:D:D:D


já já já / aj 30 /;);)
Slavena
22.09.08,16:31
U každého človeka je nadváha dôsledkom niečoho iného. Čím je človek starší, zje menej a predsa priberá. V tomto prípade by som doporučila pobyb, pohyb a pohyb. Človek sa proste musí premôcť, aj keď začať je niekedy to najhoršie. Teraz v jeseni je ešte príležitostí na vyšantenie sa v prírode až-až. Neverím na hotové diéty. Verím však, že človek sám má možnosti vybrať si, čo zje. Či si kúpi obyčajný alebo grahamový rožok. Aj to je cesta k lepšiemu zdraviu. Ja som si včera napr. kúpila MACES a tento týždeň mi poslúži ako náhrada obyčajného chleba. A na diéty neverím, väčšinou so sebou prinášajú nežiadúce JO-JO efekty.
jasu
22.09.08,16:40
Zaujímavé, takže schudnúť nechceš Ty, ale Tvoj drahý. Už len názov prípravku napovedá,
že sú to vyhodené peniaze, avšak to si nechcela počuť.
samozrejme ze nechcela :-) ale ako sa hovori chytame sa slamky. uz je menej ako ja, neje po 16:00 snazim sa varit lahke jedla a co najviac zeleniny a stale nic, dokonca mam pocit ze odvtedy este viac pribral. nie som zastanca vselijakych diet a rozhodne nie tych brutalnych. ja som s vahou nemala nikdy vacsie problemy a tak su to pre mna nezname veci. ved uz som dostala hubovej polievky aj od neho ale ide do toho. tak uvidime. ach jaj mas pravdu, na takych ako som ja sa dobre zaraba...
ola
22.09.08,16:45
Úprava stravy je výborná vec, ale ako tu už bolo spomenuté, treba manžela primäť aj k fyzickej aktivite. Možno by pomohlo aj vyšetrenie u lekára, obezita môže byť následok nejakého ochorenia - štítna žľaza, neúmerne spomalený metabolizmus v dôsledku skrytej choroby
jasu
22.09.08,16:46
U každého človeka je nadváha dôsledkom niečoho iného. Čím je človek starší, zje menej a predsa priberá. V tomto prípade by som doporučila pobyb, pohyb a pohyb. Človek sa proste musí premôcť, aj keď začať je niekedy to najhoršie. Teraz v jeseni je ešte príležitostí na vyšantenie sa v prírode až-až. Neverím na hotové diéty. Verím však, že človek sám má možnosti vybrať si, čo zje. Či si kúpi obyčajný alebo grahamový rožok. Aj to je cesta k lepšiemu zdraviu. Ja som si včera napr. kúpila MACES a tento týždeň mi poslúži ako náhrada obyčajného chleba. A na diéty neverím, väčšinou so sebou prinášajú nežiadúce JO-JO efekty.
je na invalidnom voziku takze pohybu je menej to je pravda, ale snazime sa aspon 2 krat do tyzdna cvicit ako sa da. aj tak to nikdy nenahradi chodzu, beh ci ine narocnejsie cvicenia. viem ze to je hlavny problem, ale zase nechcem aby uz ozaj nic nejedol, to uz nech ma aj o par kil navyse. len to musime regulovat aby sa to neprehnalo :-). FORMULA slubuje vselico, keby aspo 5% z toho zabralo tak by som bola spokojna.
jasu
22.09.08,16:47
Úprava stravy je výborná vec, ale ako tu už bolo spomenuté, treba manžela primäť aj k fyzickej aktivite. Možno by pomohlo aj vyšetrenie u lekára, obezita môže byť následok nejakého ochorenia - štítna žľaza, neúmerne spomalený metabolizmus v dôsledku skrytej choroby
nie je obezny, jedna sa o max. 10 kil, ale kedze je na voziku neda sa nam to zhodit pohybom, co by som bola najradsej, pretoze aj on sa predtym venoval sportu a obaja zijeme aktivne. ale ako som uz spomenula zatial nic poriadne nezabralo.
jasu
22.09.08,16:51
mimotemy a ja podľa názvu, že sa tu bude debatovať o F1, a to hen:rolleyes: pri prečítaní názvu, som už v duchu rozmyšľala, že o kom to asi bude / zázračné dieťa/, či o Hamiltonovi, alebo o Raikkonenovi......alebo Vettelovi, či Massovi..........
ale on sa ten pripravok naozaj tak vola, vziadnom pripade som nechcela zavadzat, a je prevda ze bez diakritiky to tak mohlo zniet. :-) bez tvojho upozornenia by som si to vobec neuvedomila.
ola
22.09.08,17:14
je na invalidnom voziku takze pohybu je menej to je pravda, ale snazime sa aspon 2 krat do tyzdna cvicit ako sa da. aj tak to nikdy nenahradi chodzu, beh ci ine narocnejsie cvicenia. viem ze to je hlavny problem, ale zase nechcem aby uz ozaj nic nejedol, to uz nech ma aj o par kil navyse. len to musime regulovat aby sa to neprehnalo :-). FORMULA slubuje vselico, keby aspo 5% z toho zabralo tak by som bola spokojna.

och, prepáč...toto sme nikto netušili, preto sme odporúčali telesnú aktivitu. Čo sa týka diét, ani jedna nie je zázračná - je známe, že každý človek, ktorý pristúpil ku drastickej diéte opätovne pribral, a často krát ešte viac kg, ako mal pred diétou. Veľa krát viedla diéta a sľubované výrobky k výraznému zhoršeniu zdravotného stavu. 10 kg navyše nie je žiadna tragédia, ak je človek relatívne zdravý a cíti sa dobre. Načo sa stresovať 10-timi kg, ak sa manžel cíti dobre?
A ak sa necíti dobre, skúste najprv lekárske vyšetrenia.
Píšeš, že sa manžel venoval aktívnemu športovaniu, je pochopiteľné, že organizmus sa preladil na omnoho menej aktivity a ukladá si aj to, čo by sme nechceli
Treba zvážiť, či sa dáte cestou Formuly, ale je aj to známe, že v takýchto prípadoch viac urobí autosugescia (pocit, že to zaberá), ako samotný prípravok
Ninna
22.09.08,17:43
Dnes som sa zasa dala na nieco nahovorit. Ale dufam ze to pomoze, preto sa chcem spytat, ci niekto z vas nema skusenosti s touto stravou vola sa to Formula 1 a predava sa to aj s vlakninovymi tabletkami. Presla som aj konzultaciou a upravou jedalnicka pre mojho draheho pre ktoreho to vlastne je.
Ak mate s tym skusenosti , prosim napiste ake.
Dakujem
Myslím že viem o čo ide. :rolleyes: Brala som ju aj ja. Podarilo sa mi schudnúť veľmi pekne a nabola som vôbec hladná. Pokiaľ je to to čo som mala ja je to založené na princípe bielkovinovej diety, ktorá je doplnená multivitamínmi a vlákninou + koktail nazvaný FORMULA.;)
jasu
22.09.08,18:25
Myslím že viem o čo ide. :rolleyes: Brala som ju aj ja. Podarilo sa mi schudnúť veľmi pekne a nabola som vôbec hladná. Pokiaľ je to to čo som mala ja je to založené na princípe bielkovinovej diety, ktorá je doplnená multivitamínmi a vlákninou + koktail nazvaný FORMULA.;)
ano je to ono. bojim sa spominaneho jojo efektu, nenabrala si naspat tie zhodene kila?
ja budem rada ked sa nam podari aspon trosku zhodit a potom udrziavat, rozhodne nechcem aby sme sa kvoli tomu stresovali.
Ninna
22.09.08,18:43
ano je to ono. bojim sa spominaneho jojo efektu, nenabrala si naspat tie zhodene kila?
ja budem rada ked sa nam podari aspon trosku zhodit a potom udrziavat, rozhodne nechcem aby sme sa kvoli tomu stresovali.
;)pohoda. ja som tie kilá nabrala späť ale mám problém so ŠŽ. Pri tomto type diéty by si mala tkmer vylúćiť cukry.
tina1
22.09.08,18:50
Beriem kazde kilo navyse. Kto da?
:D:D:D:D

Prepac prosim,.....ake je to nespravodlive, mne sa prave tych 10 kg podarilo pribrat, comu som rada, mam totiz opacny problem.
Som na bezlepkovej diete a preto som proti akejkolvek diete, pokial nie je zdraviu prospesna. Spociatku to bolo dost tvrde. Na trhu je vela zarucenych diet, kt. funguju/nefunguju, preto zvaz, ci to neskor nebude mat opacne ucinky.
Prajem vela zdravia.
Barbara
23.09.08,05:40
ale on sa ten pripravok naozaj tak vola, vziadnom pripade som nechcela zavadzat, a je prevda ze bez diakritiky to tak mohlo zniet. :-) bez tvojho upozornenia by som si to vobec neuvedomila.



:Dale prosím ťa nič sa nedeje, to ja som len srandovala. :D vôbec som to nemyslela v zlom;)
jasu
23.09.08,10:14
Prepac prosim,.....ake je to nespravodlive, mne sa prave tych 10 kg podarilo pribrat, comu som rada, mam totiz opacny problem.
Som na bezlepkovej diete a preto som proti akejkolvek diete, pokial nie je zdraviu prospesna. Spociatku to bolo dost tvrde. Na trhu je vela zarucenych diet, kt. funguju/nefunguju, preto zvaz, ci to neskor nebude mat opacne ucinky.
Prajem vela zdravia.
takto sa to s nami zahrava... vidis, ale zaujimave je, ze casopisy nie su plne receptov ako pribrat, ale schudnut. mozno keby sme neboli vsetci posadnuti spravnou vahou, mierami a neviem cim vsetkym nas krmia media, TV , casopisy a spol., ze by som sa vykaslala na tych 10 kil navyse a nevyhadzovala peniaze do vzduchu. V nasom pripade je to ale aj o zdravi, preto myslim ze by ti moj drahy rad daroval vsetky nadbytočné kilá, keby sa to dalo. Aj tebe vela zdravia a drzim palce pri priberani :)