ladislav2
22.09.08,19:18
Dobry vecer,

nie som ten typ cloveka, co nevie najst odpovede na taketo otazky, ale velmi to ponahla a bol by som rad keby niekto aspon strucne odpovedal. Som studentom a zacinam pracovat vo firme (ocakavany prijem 30000 brutto). Aka forma uvazku je pre mna najvyhodnejsia (mozno aj pre zamestnavatela). Ocakavam, ze budem pracovat dlhodobo a konstatne. Dohoda o vykonavani prace/normalny pracovny uvazok/zivnost/faktura na s.r.o. , alebo nieco ine ?

Zamestnavatel ma nuti do klasickeho pracovneho uvazku (aj kvoli mlcanlivosti a pod.) avsak, mam pocit, ze to je v statute student, trochu nevyhovujuce. Dakujem za rady resp. pohotove nasmerovanie.

Martin
vikinka
22.09.08,17:23
Dohoda o brigádnickej práci študentov
§ 227
Na začiatok

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta. , aj keď predpokladaný rozsah nepresahuje 100 hodín v kalendárnom roku.

(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.

(3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
§ 228
Na začiatok

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode musí byť uvedené: dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(2) Dohoda o brigádnickej práci študentov sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej zrušenia skončenia. Neoddeliteľnou súčasťou dohody je potvrdenie štatútu študenta podľa uvedenej dohody. Okamžité zrušenie skončenie dohody možno dohodnúť len pre prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia pracovného pomeru nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju zrušiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.
ladislav2
22.09.08,20:04
Urcite budem pracovat viac ako 100 hodin rocne.
Zoltán Kovács
22.09.08,20:32
Urcite budem pracovat viac ako 100 hodin rocne.

Jednoznačne odporúčam dohodu o brigádníckej práci študenta. Maximálny týždenný úväzok je 20 hodín. Zamestnávateľ platí iba garančné a úrazové poistenie, čo je 1,05 % z vymeriavacieho základu. Ty ako študent budeš platiť iba daň 19% z brutto príjmu. Je tu možnosť podpísať vyhlásenie k zdaneniu príjmov - čo má za "následok" uplatnenia nezdaniteľnej čiastky mesačne vo výške 8.208,- Sk (na rok 2008).

Mlčanlivosť sa dá dohodnúť aj v dohode o brigádnickej práci študenta.
ladislav2
22.09.08,20:35
Ked budem pracovat niekedy viac ako 20 hodin tyzdenne (zacina skola, clovek este nevie kolko mu zaberie casu, ale co keby to bolo viac ako 20...), tak co potom ? Nie je lepsia zivnost alebo s.r.o. ?
Zoltán Kovács
22.09.08,20:39
Ked budem pracovat niekedy viac ako 20 hodin tyzdenne (zacina skola, clovek este nevie kolko mu zaberie casu, ale co keby to bolo viac ako 20...), tak co potom ? Nie je lepsia zivnost alebo s.r.o. ?


Založenie sro je nákladné a niekedy zdlhavé. Živnosť jednoduché a lacné riešenie. Len pri živnosti pribudnú starosti ako: platenie odvodov, vedenie účtovníctva....

A v neposlednom rade ak to bude práca, ktorá má známky závislej práce (pozri § 1 odst. 2 zákonníka práce http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-09-2007-a.html#911 ) tak szčo ale aj do určitej miery aj sro protizákonné riešenie.
ladislav2
22.09.08,20:43
Rozumiem a dakujem. Takze dnes kazda zavisla cinnost, ktora sa vykonava v danej firme s jej prostriedkami a je robena na zivnost/s.r.o. za odmenu(mzdu) je povazovana za protizakonnu ? Su pripady, kde sa da tato skutocnost obist ? :)
tmmargot
14.10.08,12:42
treba ale mysliet na to, uzatvorene DOHODY sa ti nepocitaju do dochodku, ... tak isto aj roky stravene studiom na vysokej škole cca od roku 2003-2004 sa ti nepocitaju do dôchodku ....

....jedine ak by si sa prihlasil dobrovolne na socialnu poistovnu a dobrovolne si odvadzal odvody ... v tom pripade ti to pojde do dôchodku ... ps: nezabudni na II.dôchodkovy pilier
ladislav2
14.10.08,12:51
Ano, zamestnavatel ma prihlasil do socialnej poistovne. Mam uz teraz riesit II. dochodkovy aj ked som student ? Viem, ze bola nejaka doba (30 dni), ze cloveku automaticky vyberali DSS, v pripade, ze ju nenahlasil. Len teraz som s tymito vecami uplne stratil kontakt (ficove vstupovanie, vystupovanie, atd. prestal som to sledovat). Takze co mi bude treba ? Dakujem
tmmargot
14.10.08,13:55
pozor, to ze ta zamestnavatel prihlasil na socialnu, to este pre teba neznamena nic, pokial mas DOHODU ....

Co sa tyka dohody zamestnavatel je povinny platit za teba len urazove poistenie a garancny fond. .... to je vsetko ...

Ak si dobrovolne nedas strhavat z prijmu, tak stale sa ti odpracovana doba nepocita do dochodku, ani ked ochories, nic nedostanes zo zdravotnej .... a v konecnom zuctovani zdravotneho ak budes na DoVP budes musiet zaplatit 14 % zo zarobeneho ....

ale ak budes na doh.o brigadnickej praci studenta tam je to troxu inak ... precitaj podobne odkazy na tuto temu ... je to tam napisane, niekde som to videl ...
tmmargot
ladislav2
14.10.08,13:59
Pracujem na normalnu pracovnu zmluvu.
tmmargot
14.10.08,14:02
ak budes riesit II.pilier, tak to znamena, ze si sa rozhodol dobrovolne si davat strhavat zo svojho prijmu odvody ....

pricom je to TUSIM teraz tak ak mas II. pilier, ze 9% pojde do soc.p. a 9% na tvoj sporiaci ucet v dss /no su šumy ze sa to ma menit/

co sa tyka lehoty ... ak este nie je otvoreny II.pilier, tak je lehota 30dni od vtedy ako zacnes 1x pracovat a odvadzat odvody ...

samozrejme je lepsie si to priamo zistis na socialnej poistovni, lebo rozhodujuci je aj rok narodenia, ak si bol uz niekde zamestnany a platil odvody... tak aspom povedali mne..
pripadne poradia ti aj na inspektorate prace, co sa tyka dohody o brig.cinnosti

tmmargot

ps. DSSku si radsej vyber sam ...