BuRi_SVK
22.09.08,19:45
Prosim vás kto by mi poradil....mam taky problem ze mi furt vhadzuje nejaké erotické stránky a to aj ked prave niesom na ziadnej strane...jednoducho mi otvori okno s takou strankou a to dost casto... ...antiviraky mam ESET smart security , spybot, Ad-aware no ani jeden mi nic nenasiel...na internete som hladal co to asi moze byt a dozvedel som sa ze to mam asi nejaky hijacker...no neviem ako sa mam toho zbavit...pls do poradte mi nejako
specialpc
22.09.08,19:28
Zdravim stiahni tento program : HijackThis - najdes ho na stahuj.sk
uloz na plochu otvor a stlac na Do a system scan and save a logfile.
A to co ti hodi do txt sem vloz .
dolfort
22.09.08,23:12
Skús ešte http://www.ccleaner.com/ a následne spybot aj ad-aware, potom Eset.
BuRi_SVK
23.09.08,04:04
ok...bolo toho vela tak som to dal racej takto xD
BuRi_SVK
23.09.08,04:13
ok diki skusim aj to delfort :)
specialpc
23.09.08,07:38
Ked to znova otvoris a spustis kontrolu tak mas tam moznost fix checked no a fixni :
O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll (file missing)
O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe

Ok. No to fixni a restartni PC. Potom dalej stiahni program : SUPERAntiSpyware zase na stahuj.sk Preskenuj a to co ti vyhodi vymaz Ale preistotu si to pozri co ti najde ci to neni nieco dvolezite OK . A este pouzivaj Firefox ako prehliadac. Napis potom
ci ti to este robi.
Chobot
23.09.08,07:52
Prosim vás kto by mi poradil....mam taky problem ze mi furt vhadzuje nejaké erotické stránky a to aj ked prave niesom na ziadnej strane...jednoducho mi otvori okno s takou strankou a to dost casto... ...antiviraky mam ESET smart security , spybot, Ad-aware no ani jeden mi nic nenasiel...na internete som hladal co to asi moze byt a dozvedel som sa ze to mam asi nejaky hijacker...no neviem ako sa mam toho zbavit...pls do poradte mi nejako

Síce ti neporadím ako to odstrániť, ale kým chybu nájdeš, môžeš si pomôcť aspoň s tým, že zakážeš vyskakovacie okná v prehliadači. Je to niekde v menu. Vo FF je to Nástroje - Možnosti - záložka Obsah a tam zakliknúť Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná. Aspoň ťa nebudú otravovať.
BuRi_SVK
23.09.08,10:16
ok diki ale furt to robi xD ale uz asi nie tak casto...a este nvm ci je to to iste ale ked napr. hram tak ma hazde stale do windovsu...niekedy tam vybehne takato stranka ale niekedy nic..len ma hodi do winu...ale asi to bude spojene stymi strankami...a este na nieco som prisiel :) ze ked mi takate stranky vyhodia tak ked kuknem historiu tak tam je nejake out.php alebo out.cgi ...no a tie stranky niesu rovnake ale pri kazdej je to out.niečo....nvm ci to daco znamena ale ak dakto viete pls poradte nejako xD
specialpc
23.09.08,18:37
Presne tak to je spojene s tymi strankami. No pocuj este pokracujeme teda dalej skus stiahnut : Malwarebytes' Anti-Malware zase na stahuj. Keby nepomoze tak pojdeme asi inym programom.
A vycisti si historiu,temp,cookies, atd. A Registre precisti este ccleanerom a aj aplikacie.
BuRi_SVK
24.09.08,11:19
no ten program malwarebytes ci jako mi nejde spustit...napise daku chybu ...a cez ten cleaner som to uz vycistil....takze asi dajaky iny program xD
dopravca
20.10.08,07:35
Prajem pekný deň. Blbne mi PC podobným spôsobom, ako vyššie uvedené, naskakuje mi nespočetné množstvo stránok,/ napr. FROM INTERNET SPEED MONITOR/ strašne to ruší pri práci a zdržuje, PC je veľmi pomalý a niektoré stránky ani nejdú otvoriť, často ho musím reštartovať, aby som sa vôbec pohol... Hore uvedeným návodom na odstránenie tohto problému nerozumiem, ani sa ich nepokúšam realizovať, ale zaregistroval som nejakú ponuku / ako na potvoru ju teraz nevidím a neviem presne ako sa volá/ proste nejaké CD na vyčistenie PC a súborov cca 800,-Sk záležitosť. Poraďte, mám si to objednať? Pomôže to? Dakujem za rady
dopravca
23.10.08,06:23
Nikto nepoužil www.vycisti.sk ?