kominarka
22.09.08,20:29
Potrebujem poradiť ohľadom oneskorenia menštruácie. Cyklus mám pravidelný. Pred týždňom, keď som mala menštruáciu dostať, som ochorela. Odvtedy mi cyklus mešká. Vedel by mi niekto povedať, či môže ochorenie cyklus oddialiť? Dík
pasuliatko
22.09.08,18:44
Samozrejme ,že môže odďalovať cyklus, aj sa to stáva. To isté robí aj nadmerný stres.Ale najlepšie je zájsť za gynekológom alebo gynekologičkou a ona už vie čo sa robí. Zväčša pichnú injekciu na vyvolanie a je to. :) držím palce
lukija
23.09.08,06:04
Je velka pravdepodobnosť, že tvoj menzes meška kvoli chorobe a može aj dva týždne. Zatial to nechaj tak, on sam spontanne príde.
Alebo si urob baby test :---
Chobot
23.09.08,07:37
Potrebujem poradiť ohľadom oneskorenia menštruácie. Cyklus mám pravidelný. Pred týždňom, keď som mala menštruáciu dostať, som ochorela. Odvtedy mi cyklus mešká. Vedel by mi niekto povedať, či môže ochorenie cyklus oddialiť? Dík

Z čoho máš obavy? Môžeš byť tehotná? Urob si baby test. Ak nemáš byť z čoho tehotná, tak netreba mať obavy.

Dala si si zaujímavý nick...:rolleyes:
linko1
23.09.08,07:40
treba ešte počkať, ten týžden je málo, ani testy by ešte neboli objektívne...
Barbara
23.09.08,07:48
treba ešte počkať, ten týžden je málo, ani testy by ešte neboli objektívne...


test po týždni už môže byť objektívny, ba už tretí deň po........ :) ukáže výsledok a pravdivý:---