canbiz
22.09.08,22:21
Dobry den,

som si isty, ze tato tema tu uz vela krat padla, ale pravdupovediac neviem sa vymotat z viacerych okolnosti. Potreboval by som rady od ludi so skusenostou a serioznostou. Podnikal som v brandzi sprostredkovania, atd. No dostal som sa do situacie skusit nieco nove a moj objekt podnikania na privyrobenie korunky navyse je eshop. Viem ze mnozstvo ludi chce zacat a je silna konkurencia, no mam projekt s istym odberom, kde je v podstate eshop len zhromazdenie produktu pre cele slovensko a chcem to riesit dobierkovym systemom. tovar je obchodnym tajomstvom, ale z hladiska otazky urcim ze sa jedna o specialne trvacne potraviny. A mojou otazkou je ci spravne chapem, ze mi staci mat na zivnosti, predaj(velkoobchod,maloobchod)? no a druha vec, neviete mi poradit ci musim mat sklad, ked sa jedna mozno o neskladove zasoby, ale cisto predanie po doruceni konecnemu spotrebitelovi? Este sa chcem taktiez opytat, keby som musel vlastnit sklad, potrebujem specialne povolenie, alebo je nieco extra tovar-potraviny? taktiez by som rad zalozil eshop v mojej firme ohladne strojarskeho priemyslu, je to len mozne doplnkove riesenie predaja. Tam nepotrebujem ziadne specialne povolenia, alebo podobne? Budem vdacny, ak mi niekto pomoze s dokum., alebo zakonmi. Viem ze treba dodrziavat spotrebitelsky zakon. Tak este raz ak smiem vediet nejake presne definicie eshopoveho podnikania, ci je nutnost skladov, a specialne potravin (balenych , dlhotrvajucich). Dakujem za kazdu jednu radu, v zakonoch moc nevycitam a chcem sa vopred vyhnut neprijemnostiam. Dakujem
VladoaKatka
23.09.08,03:33
Dáša_
23.09.08,04:19
mimotemy Asi som po ránu extra domýšľavá, ale nick zadávateľa otázky mi evokoju tovar, ktorý bude dodávať (can_biz).
Zvlášť, ked ho popisuje tak tajomne :D
canbiz
23.09.08,14:29
Tovar dodavame pravidelne ale strojarsky, atd. Co sa tyka potravin, je to len zaciatok a prve skusenosti. LAe ak mate so mnou skusenosti v inej parkete, budem vdacny za vase predstavenie :)