zollerko
23.09.08,08:26
Dobrý den.
Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
FAA
23.09.08,06:48
Dobrý den.
Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
Najlepšie bude, ked sa budeš informovať na úrade práce, tam ti dajú aktuálnu odpoveď. Nedá mi, aby som nepoznamenal, rozmýšľanie v mantineloch úrad práce - zamestnanie popri tom, nie je to pravé, maximálne na minimálne nutnú dobu, mesiac - dva. Premýšľaj radšej o zvýšení, alebo zmene kvalifikácie, zamestnanie - podnikanie prípadne, príspevok z úradu práce, podľa svojich daností a možností. Premýšľanie podpora + možný vedľajší príjem ťa neposúva vpred, stále budeš obmedzený týmto stropom, a to nieje žiadne terno.
zollerko
24.09.08,09:11
KEBY SI BOL 35-ROčNá VDOVA S TROMA MALÝMI DEŤMI, KTORÁ JE NA VšETKO SAMA BEZ AKEJKOLVEK POMOCI, ROZMYšLAL BY SI INAč. aJ TAK DAKUJEM.:)
Tweety
24.09.08,09:14
KEBY SI BOL 35-ROčNá VDOVA S TROMA MALÝMI DEŤMI, KTORÁ JE NA VšETKO SAMA BEZ AKEJKOLVEK POMOCI, ROZMYšLAL BY SI INAč. aJ TAK DAKUJEM.:)
Pozri tu:
http://www.porada.sk/t80512-p11-dohoda-o-pracovnej-cinnosti.html#post827112
veronikasad
24.09.08,09:16
Dobrý den.
Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
ako evidovaný uchádzač o zamestnanie môžeš na dohodu alebo pracovný pomer na kratší pracovný čas zarobiť 65 % platného živ. minima /živ.minimum je 5390sk/, zvýšeného pri pracovnom pomere o zaplatené poistné. Vzhľadom na rôzny výklad úradu práce, o výške možného zárobku sa informuj priamo na vašom ÚP.
zollerko
25.09.08,04:14
ďakujem veľmi pekne...:):):)