polka
23.09.08,13:36
Prosim, neviete mi poradit, kde by som nasla demoverziu uctovneho programu MRP ? A tiez Oberon ?
Budem mat novu pracu kde sa tieto 2 SW pouzivaju, jeden na podvojne uctovnictvo - MRP - a druhy na mzdy - Oberon
Rada by som si skusala predbezne v tom pracovat.
Kazu
23.09.08,12:00
Prosim, neviete mi poradit, kde by som nasla demoverziu uctovneho programu MRP ? A tiez Oberon ?
Budem mat novu pracu kde sa tieto 2 SW pouzivaju, jeden na podvojne uctovnictvo - MRP - a druhy na mzdy - Oberon
Rada by som si skusala predbezne v tom pracovat.

Vygúgli si: Demoverzie - MRP - Company
Martin Mocko
23.09.08,12:03
Prosim, neviete mi poradit, kde by som nasla demoverziu uctovneho programu MRP ? A tiez Oberon ?
Budem mat novu pracu kde sa tieto 2 SW pouzivaju, jeden na podvojne uctovnictvo - MRP - a druhy na mzdy - Oberon
Rada by som si skusala predbezne v tom pracovat.

Najlepšie na weboch jednotlivých firiem...

http://www.mrp.sk/ine/demo.html

http://www.exalogic.sk/?p=599&fid=1
polka
23.09.08,21:20
Velmi pekne dakujem za linky obdvom. Trosku som sa potrapila s instalaciou, ale nakoniec sa vsetko podarilo, moc ste mi pomohli obaja.
spor
30.09.09,18:51
Dobrý večer, snažila som sa nainštalovať Mrp pre mzdy a personalistiku, ale neako mi to nejde nainštalovala som si mzdy a personalistiku a potom by som mala asi niečo skopírovat ale nejde mi to.. poradte mi prosím mám O.S Wista.
lenkak
30.09.09,18:52
Čo Ti vypísalo? Ak knižnicu BDE, stačí opätovne program spustiť.
spor
01.10.09,08:08
Ja som si stiahla iba mzdy a personalistiku 6,3MB ale píšu, že k tomu je potrebné aj základ vizuálneho systému ktorý obsahuje 4 Setup tak neviem či na to treba len kliknut a opat inštalovat aj tieto 4 alebo čo s tým?
Tamila
01.10.09,08:12
Musíš si nainštalovať základ vizuálneho systému.
spor
01.10.09,08:18
inštalujem základ vizuálneho systému ale pýta si to disk a ked to odignorujem tak mi napíše, že inštalácia neprebehla správne... ja si to chcem stiahnut len na skúšku ako demo
Tamila
01.10.09,08:29
Po nainštalovaní základu systému by to malo ísť. Mal by sa nainštalovať pred prvým spustením programu. Obsahuje knižnicu BDE.
spor
01.10.09,08:34
Dakujem za Váš čas neako sa to pokúsim ešte zopakovať.. dakujem
MDVMM
29.11.09,21:32
Dobrý deň,

aký je rozdiel medzi demoverziou a verziou Drobný podnikateľ - jednoduché účtovníctvo u programu MRP? Nie je to to isté?
Tamila
30.11.09,07:12
Dobrý deň,

aký je rozdiel medzi demoverziou a verziou Drobný podnikateľ - jednoduché účtovníctvo u programu MRP? Nie je to to isté?
Drobný podnikateľ je plne funkčný program účtovníctva pre jednu malú firmu. Demoverzia je iba ukážka, ako program funguje, dá sa urobiť iba pár zápisov, nedajú sa urobiť žiadne výstupy. Slúži iba na to, aby si videla ako ten program funguje.
MDVMM
30.11.09,13:49
Ďakujem :)